Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@Lukson

Jasna sprawa, nawet by mi to do głowy nie przyszło, do takich działań raczej przydałby się dobry kondycjoner. Zwyczajnie mam takie zboczenie, że lubię mieć do sprzętu w miarę przyzwoite okablowanie a nie najzwyklejsze druciaki :]

Edytowane przez Szarik
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Są takie miejsca gdzie znaki po prostu stawiał ktoś upośledzony chyba

To było na Świecku, 5km przed przejściem z DE. "Koniec autostrady" a droga identyczna jak bana, którą można lecieć 140km/h, ustawili 70km/h.

Link to post
Share on other sites

@GreQu
 

Kierowca (KUBA): Wczoraj jechałem tędy. Tych domów jeszcze nie było !

Szczupak: Tak mówicie !? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?!! A to być może wasza matka !!!!

Kierowca: Jak ja mogę przejechać matkę, jak moja matka siedzi z tyłu ?!!

Szczupak (do mikrofonu): Halo, tu brzoza !! Tu brzoza !! Źle cię słyszę ! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu. ... “Matka siedzi z tyłu !!!” Tak powiedział !!!!

Scena 6: (w sztabie milicji)

[Włodarczyk rozmawia z szefem milicji]

Włodarczyk: Przede wszystkim nie popadajcie w panikę. Jakiś lepszy cwaniak. Matkę po szosie wozi, staruszkę, żeby nas tylko wrobić !

Komisarz: Tak ! To nam wskazuje na to ..., że życie stawia przed nami ciągle coś nowego. I to jest raz. A po drugie ! Musimy mieć jednak różne warianty. I to jest dwa ! I dlatego proponuje wariant następujący: A gdyby tu było nagle przedszkole. W przyszłości !

Scena 6: (przy drodze)

[Milicjant czyta poradnik]

Szczupak: A gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!!!!

 

 

:wariat:

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

okar nie jedz tyle tych batoników bo będziesz mortal kombatant  :x

1 dziennie, przed obiadem bo brak czasu aby zjeść normalny posiłek

 

 

 

  

Oskar genialne batoniki. W PL niestety drogie. Sam taki luksus sobie za sponsorowałem. Jak na batoniki tego typu są mega smaczne.

 

  

 

Moje nowe uzależnienie :x

 

2 sztuki batoników, czy 2 kartony? :D

 

2 kartony.

Link to post
Share on other sites

Powinny Ci smakować.... Sam też je 2 lata temu na potęgę jadłem w klubie.... 

 

http://c2n.me/3e4lMT7.jpg

 

Również nie smakują jak batony wartościowe. 

 

http://www.sfd.pl/sklep/ISS_Oh_Yeah!_Bar-opis26062.html

 

Szczerze polecam. Dziwne że o nich nigdzie nie słyszałeś jak są to jedne z najbardziej chwalonych batonów za smak. Białka w Batonie jest jakieś 13-15gram, więc gorzej w porównaniu do twoich. Lecz smak jest naprawdę dobry. Nie pamiętam już który, ale jeden smakował bardzo podobnie jak snikers z mniejsza ilością carmelu tak bym to ujął :)   

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...