Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

okar nie przejmuj się tym frustratem :)

Oby Ci się wszystko udało trzymam kciuki.

Ja 7 lat temu miałem swoją okazje i niestety nie skorzystałem.

Miałem nagraną robotę w Kanadzie w Edmonton , kolegi zięć z byłej roboty jest jakimś preziem w zarządzie jednej z firm

Nie zdecydowałem się bo byłem ledwo po ślubie, po drugie to był dla mnie skok na drugi koniec świata, do tego musiałbym na szybko zrobić prawko a wiem że byłby problem bo nigdy nie prowadziłem auta (i faktycznie w PL zdałem za 6 razem...) bariera językowa , rozstanie z rodziną , po rozmowie z żoną zdecydowaliśmy że dajemy sobie spokój

szczerze to do dziś w jakimś sensie żałuje choćby tego że nie spróbowałem

Każdy ma jakąś drogę przed sobą więc okar podążaj tą właściwą i niczym się nie przejmuj :)

 

Mst trochę pokory , chłopak jest młody daj mu smakować życia jak chce i gdzie chce.

 

Wczoraj o 23 kupiłem M40/M43

Liczę że będzie siała śmierć i pożogę na polach bitewnych wota.

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@Boro

 

Nie widzę tu żadnej afery, a fakt że nikt nie jest idealny, zaakceptowałem już dawno temu. I dzièkuję, że ma mnie nie "najechałeś".

 

@lukueti

 

Oczywiście niech żyje jak chce. Ja mu tego nie zabraniam, a nawet trzymam kciuki za jego sukcesy. Pozwoliłem sobie tylko w złośliwy sposób skomentować jego poczynania na giełdzie. Teraz już EOT.

 

I żeby wrócić do tradycji tematu, kupiłem kawę!

Link to post
Share on other sites

Kupiłem podróbkę ksonara.

 

http://www.aimpro21.com/_images/prod/sc808_l.jpg

 

Już nie mogę się doczekać sparowania jej ze słuchawkami.

 

to nie podróbka... to nawet lepsze niż najlepsze xonary... też będę kupował, zapłaciłeś już? 5% rabatu dostaniesz jak klikniesz w link w sygnaturce u mnie ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...