Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

"Not Electrically Conductive:
Arctic Silver 5 was formulated to conduct heat, not electricity.
(While much safer than electrically conductive silver and copper greases, Arctic Silver 5 should be kept away from electrical traces, pins, and leads. While it is not electrically conductive, the compound is very slightly capacitive and could potentially cause problems if it bridges two close-proximity electrical paths.)" ... :pajac:

Z całym szacunkiem, przy ilości moich operacji przy GPU/CPU i zachowując rozsądne ilości pasty nie ma obaw.

Używam jej od lat. :]

Link to post
Share on other sites

Nowe lampy do Primerki.

 

http://i1168.photobucket.com/albums/r500/LuziQ-IT/20150125_094658_zpsba75b913.jpg

 

I dla porównania stare:

 

http://i1168.photobucket.com/albums/r500/LuziQ-IT/20150117_122134_zpsf69e70b5.jpg

 

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

W szczególności, że nieoryginalne i prawa została lekko nadbita podczas mycia :/

Już raz były dymione. To jakiś ciemniak "nie zauważył", że się hamuje, bo niestety Primera ma dwuwłóknowe żarówki.

 

Najchętniej załatwiłbym jeszcze klapę bagażnika nową, bo mnie ten "spoiler" o dreszcze przyprawia.

Edytowane przez LuziQ
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak, lotka a'la Lanos hehe.

Primerka i tak fajna.

 

No niestety lotka z trzecim światłem stopu była z myślą o w/w ciemniakach, gdyż światło na podszybiu nie było dobrze widoczne.

Drażni mnie, to fakt, ale da się przeżyć.

Za jakiś czas i tak szykuje się zmiana auta, a tym się zajmie przyszły właściciel albo auto-szrot :D

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj odebrałem Bellę ze SPA :D

Pakiecik mycia

 

mycie zewnętrzne parą,
mycie progów i drzwi od wewnątrz,
odkurzanie wnętrza ( podłoga + fotele + bagażnik),
woskowanie polimerowe ( Golden Wax),
nabłyszczanie-zaczernienie opon,
pielęgnacja deski rozdzielczej i plastików wew. -nabłyszczenie,
mycie szyb od wewnątrz,
zabezpieczenie kierownicy skórzanej kremem do skór

 

Pranie tapicerki

 

pranie foteli, tylnej kanapy,boczków,podłokietników, dywaników, bagażnika,podłogi, czyszczenie plastików, impregnacja plastików.
dezynfekcja całego wnętrza z likwidacją zapachów ,roztoczy i alergenów,

 

Oraz dodatkowo nałożenie powłoki ochronnej na lakier (6 msc ochrony) i na szyby.

 

Wszystko czyste jakby auto wyjechało z salonu, wszystkie brudy z foteli jakie zostawił poprzedni właściciel zniknęły :)

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...