Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

miłej zabawy dodo ;) One+ to jeden z trzech androidów które mógłbym mieć... Meizu MX5 (lub 4Pro) wygrywa ze wszystkimi bo ma większą matrycę aparatu a tak to jest jeszcze Xiaomi Mi5 (lada dzień)... ale One+ z tego wszystkiego jest najtańszy więc ciężko z nim by było rywalizować :)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Większą w sensie MPix, czy fizycznego rozmiaru jak np. HTC One?

 

fizycznego rozmiaru... chociaż różnica 1/3" vs 1/2" to nadal i tak nie powala oczywiście.. ale to zawsze i tak duży plus dla Meizu MX4, co do Mpx to model MX5 ma mieć 41mpx (jak lumia1020) ale odnośnie wielkości sensora póki co cisza, obstawiam jednak albo 2/3" jak Lumia albo większy... czas pokaże

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

To ja zostaję przy swoim 1/2.3" w S4 i skromnych 16MPix :)

Póki co niestety 41MPix Lumii ze swoim "Lossless Zoom" go nie przestrzeli jak potrzebujesz zrobić dokładne zdjęcie czegoś oddalonego o kilka ładnych metrów ;)

W Meizu celowałbym właśnie w 1/1.5" albo 1/1.2" jeśli faktycznie chcą zachować jakiś dopływ światła. Upakowanie ~41MPix na przekątnej 1/3" mija się z jakimkolwiek sensem.

Link to post
Share on other sites

szkoda tak fajnego sprzetu... Kup sobie (niech rodzice Ci kupia) cos prostego, tak zebys potrenowal...

 

BTW powodzenia tym razem, powoli, przemysl kazdy ruch 5razy. Niech ostatnia przygoda bedzie dla Ciebie dobra lekcja

Spokojnie :). Od palonego 250D przecież nic się wielkiego później nie działo. Proce poszły na wymianę, zostały sprzedane, na źle potraktowane sprzęty znalazłem jeleni, jest dobrze. Już nie przesadzaj ;)

Po zmianie mobo z Z97M Gaming na MPower nie było żadnych problemów przez długi czas. :P

 

 

http://i59.tinypic.com/2r3gsxi.png

 

Edytowane przez Prophet41
Link to post
Share on other sites

 

 

 

Zamówiłem preoredera, warto brać teraz na Steamie bo w polsce może nie być dostępna :D

27,19€ trochę zaszaleli z ceną, wyjdzie coś koło 120 zł ale chyba się skuszę. Uwielbiam Homeworld.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...