Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 25.01.2024 o 16:12, soda napisał:

Zotac po raz pierwszy :)

 

 

 

zotac.jpg

 

@soda Napisz jak się sprawuje ten Zotac, chodzi mi o temperatury i głośność chłodzenia. Sam się zastanawiam nad nowym GPU i kupowałbym rtx 4070 super, biorę pod uwagę Asusa dual i właśnie Zotaca. Mam 3050 tej firmy, na głośność i temperatury nie narzekam. Ciekawi mnie jak wypadają te wyższe modele zotaca.

Link to post
Share on other sites
W dniu 28.01.2024 o 08:34, Tomi29 napisał:

Napisz jak się sprawuje ten Zotac, chodzi mi o temperatury i głośność chłodzenia. Sam się zastanawiam nad nowym GPU i kupowałbym rtx 4070 super, biorę pod uwagę Asusa dual i właśnie Zotaca. Mam 3050 tej firmy, na głośność i temperatury nie narzekam. Ciekawi mnie jak wypadają te wyższe modele zotaca.

 

Ja jestem mega zadowolony z tej karty, ale dopiero po zrobieniu Uv. Na standardowych ustawieniach karta osiąga 73*C ale nawet wtedy wentylatory są prawie niesłyszalne, tak samo jak cewki, nic nie ćwierka :)  Po zrobieniu Uv i podkręceniu karty temperatury spadły do ~60*C i udało się zbić 60 W poboru prądu (z 290 do 230 W) Pewnie da się to zrobić jeszcze lepiej, ale mi zależało na tym, aby nie stracić na wydajności.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, zuforr napisał:

W sumie z przed kilku dni bo zapomniałem się pochwalić ;) To jest trochę fenomenalne, że kupiłem w MediaMarkt w przedsprzedaży i do odbioru miałem już w środę (24.01) czyli teoretycznie jeszcze w trakcie przedsprzedaży. 

 

 

"Vegan Leather Case"!? rozumiem, że można mieć jakieś uprzedzenia do vegan, ale żeby od razu z ich skóry etui robić ...

 

U mnie wpadło:

image.png.f15f36883c56d965763fd41b608bb1bf.png

podmianka za Deco M4 mesh na AC. Poprzedni przy samym routerze ucinał mi z 600 mbit do około 400 mbit a dalej w biurze już koło 200 mbit było. Na nowym finalnie niewielka różnica, na routerze nic nie ucina a do biura dolatuje około 250 mbit. W pokoju biurowym mam też konsole - główny czynnik dla którego chciałem przyspieszyć transfer, gierki potrafią po 100 GB mieć. Niestety przy moim układzie mieszkania i przy żelbetowych ścianach, bez użycia ethernet backhaul lepiej nie będzie. Przynajmniej zasięg w całym mieszkaniu i 200 mbit+. Na pojedynczym routerze Play Box Net, prędkość w biurze w zasadzie podobna ale sporo martwych stref na mieszkaniu.

 

Edytowane przez Cepheus119
  • Lubię to 3
  • Haha 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Cepheus119 napisał:

Przynajmniej zasięg w całym mieszkaniu i 200 mbit+. Na pojedynczym routerze Play Box Net, prędkość w biurze w zasadzie podobna ale sporo martwych stref na mieszkaniu.

Może warto na przyszłość zainwestować w kilka skrętek + np. Ubiquiti U7 Pro?

Mi przy dobrym rozmieszczeniu na APkach U6 Enterprise spokojnie 1800 Mbps śmiga po 6ghz, na 5ghz 1000-1500 - ale tak jak wspomniałem przy DOBRYM rozmieszczeniu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 27.01.2024 o 17:33, xardas228 napisał:

@Andrew Kingston KC3000 2TB dało się dostać ~500, obecnie już kosztuje 600zł

un04EkU.png

Do tego teraz podmienili kostki. Wcześniej było E18+B47R, a teraz loteria - może się trafić też E18+BiCS5

Nie miałem z drugim do czynienia i nie wiem jak się sprawuje wydajnościowo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...