Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

7 godzin temu, Tiamina napisał:

przygotować maszynę na wiosnę.

To działa tylko na manecie? czy jako wspomaganie pedałowania też?

Nie chce wybiegać w przyszłość, ale lepiej zakupić taki set który będzie w razie potrzeby działał bez manety i da się go ustawić aby odcinał wspomaganie przy 25km/h.

Ptaszki ćwierkają, że mają się powoli za to brać, bo w świetle prawa taka maneta nie jest legalna.

ile $? taki secik? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od ciebie zależy z czego będziesz korzystał.Gdy wszystko złożysz możesz podłączyć komputer i wszystko sobie ustawić według własnych potrzeb (jedziesz na hamownię) ;). Z hamownią oczywiście żart.

W świetle prawa go nie mamy bo mamy przepisy pisane na kolanach i są reflektowane od strony d.

Hulajnogi które stanowią większe zagrożenie upadku bo to małe g. mający gwałtowny skręt jedzie szybciej od roweru.Rowery fabryczne które mają prędkość 25km również da się ominąć żeby ją przekroczyły.Wystarczy czujnik i magnes przenieść z koła w miejsce pedałów które kręcą się wolniej i 25km lekko przekroczysz :).

Na manecie wszystko możesz dostroić tj pisałem według własnych potrzeb.Zresztą 25km na rower wystarczy a w górach przy takiej prędkości się połamiesz.Tu panuje zasada nie jak najszybciej ale żeby pokonać jak największy dystans i skupić się na pojemnym akumulatorze.Przykładowo,przy większej prędkości zużyjesz szybciutko łańcuch i zębatki to nie enduro cross:)

Ceny zestawu z baterią masz w sieci w zależności jaką moc silnika wybierzesz i pojemność baterii.

Również ważne jest,poczytaj:

https://www.magazynroweryelektryczne.pl/artykul/moc-silnikow-w-e-bikeach

Większa moc silnika przekłada się na większy moment obrotowy tym samym większy nacisk i zużycie części więc należy podłączyć komputer i zrobić redukcję,mój to 750W :)

Edytowane przez Tiamina
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, FeX napisał:

No cóż, kolejne słuchawki. KZ ZEX Pro.

Te są ponoć "najlepiej" zestrojonymi słuchawkami KZ. Posłuchamy, zobaczymy.

 

 



Napisz co sądzisz o reszcie KZ-ów bo ciekawy jestem mam kilka sztuk ale nie mam czasu nawet ich wygrzać :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Fiszek napisał:

Napisz co sądzisz o reszcie KZ-ów bo ciekawy jestem mam kilka sztuk ale nie mam czasu nawet ich wygrzać :P

 

Nie mam czasu i ochoty sprawdzać wszystkich KZów, raczej sprawdzam te modele, które zyskują uznanie lub hype jest kręcony :D 

 

Tutaj sprawdzam strojenie i na podstawie tego wybieram co potencjalnie będzie mi pasować.

https://hbb.squig.link/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...