Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Choć tata słabo się spisał i kupił Synu pod choinkę bez zastanowienia byle drona z allegro za 250 zł, to po Świętach przemyślał sprawę, poczytał, pooglądał filmiki, douczył się, zwrócił złom i wyskrobał z portfela drugie tyle, żeby kupić bardzo dobrego, stabilnego, małego drona Ryze Tello w wersji combo.

Mam nadzieję, że moja wina zostanie wybaczona 36a226e95e20f2cc73334987cc7f5c11.jpg

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

W dniu 2.01.2022 o 15:07, joker5513 napisał:

a kablu trzyma parametry z umowy ale wifi w fabrycznym routerze (Funbox 6) jest tragiczne. Na żadnym z dostępnych mi urządzeń nie pokaże więcej jak 500 Mbit w dól nawet jak się stoi 0,5m od routera.

 

U mnie działa bez zarzutu  wi-fi na smartfonie   Galaxy S20 Fe. Na jakim sprzęcie wi-fi testujesz? 

8031568852.png

Edytowane przez droid
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
Teraz, wrobel_krk napisał:

Rozumiem, że wolisz radeona to po prostu go kup. Ja dostałem konkretne zamówienie i je zrealizowałem. Wiem, że zaraz ktoś napisze iż 2060 jest o 200 pln droższy i dużo lepszy. Ale budżet osoby zamawiającej i tak został nadszarpnięty dość znacznie. 
 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, kazadan666 napisał:

Rozumiem, że wolisz radeona to po prostu go kup. Ja dostałem konkretne zamówienie i je zrealizowałem. Wiem, że zaraz ktoś napisze iż 2060 jest o 200 pln droższy i dużo lepszy. Ale budżet osoby zamawiającej i tak został nadszarpnięty dość znacznie. 
 

Tym bardziej jak nie dla siebie składane chyba, że się ktoś uparł koniecznie na 1660super, gdzie rx6600 jest po prostu dużo lepszą karta, lepszą od rtx 2060

Bo Ci wysłałem link do tańszej rx6600 jakbyś nie zauważył, więc budżet tu mało ma do rzeczy

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, wrobel_krk napisał:

Tym bardziej jak nie dla siebie składane chyba, że się ktoś uparł koniecznie na 1660super, gdzie rx6600 jest po prostu dużo lepszą karta, lepszą od rtx 2060

Bo Ci wysłałem link do tańszej rx6600 jakbyś nie zauważył, więc budżet tu mało ma do rzeczy

Kończmy pogaduchy bo to nie miejsce na to. Miało być tak jak jest i nic tego nie zmieni.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Revenant napisał:

3s są ponoć dużym upgradem nad X3 (wg. reddita)

Tego nie neguję, ale tutaj chodzi mi też o samą budowę, tego typu TWS's siedzą mi o dziwo dużo lepiej niż doki, do tego tak nie gwałcą ucha przy dłuższym użytkowaniu, choć zdaje sobie sprawę że to mocno indywidualna sprawa.

A jeśli chodzi o takie X6, to dźwięk jest na naprawdę przyzwoitym poziomie i nawet Ci co zawsze psioczą na brak solidnego spodu w WTS'ach nie mogą tutaj narzekać.

Ps. Ładuj je max 1A, mimo tego, że nie ma tego w większości instrukcji ładowarki >1A  potrafią uceglić ten sprzęt. Wiem bo zajechałem już 2pary :evil:

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, pendzel_3 napisał:

Tego nie neguję, ale tutaj chodzi mi też o samą budowę, tego typu TWS's siedzą mi o dziwo dużo lepiej niż doki, do tego tak nie gwałcą ucha przy dłuższym użytkowaniu, choć zdaje sobie sprawę że to mocno indywidualna sprawa.

A jeśli chodzi o takie X6, to dźwięk jest na naprawdę przyzwoitym poziomie i nawet Ci co zawsze psioczą na brak solidnego spodu w WTS'ach nie mogą tutaj narzekać.

Ps. Ładuj je max 1A, mimo tego, że nie ma tego w większości instrukcji ładowarki >1A  potrafią uceglić ten sprzęt. Wiem bo zajechałem już 2pary :evil:

 

Na początku chciałem kupić Xiaomi buddsy 2 Basic za 80zł, ale zobaczyłem te. Ogólnie chciałem jak najtańsze na start bo nie wiem jak w uchu będą mi się trzymać. Ogólnie słucham muzyki tylko gdy gnije w krwiodawstwie, jeźdzę na rowerze/rolkach lub jestem na siłowni. 

Co do ładowania to i tak będę je ładować USB z laptopa - czyli max 0,5A. W samochodzie też USB pewnie mają 0,5A - ale to muszę sprawdzić przejściówką USB (mam taką, pokazuje napięcie i natężenie). Ciekawe ile wytrzyma bateria w tym box-hubie jak i w samych słuchawkach.  

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Revenant napisał:

Ciekawe ile wytrzyma bateria w tym box-hubie jak i w samych słuchawkach.  

Spokojnie, prędzej je zgubisz albo roztrzaskasz. :->

 

2 minuty temu, Revenant napisał:

Na początku chciałem kupić Xiaomi buddsy 2 Basic za 80zł, ale zobaczyłem te.

No to dobra decyzja.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
27 minut temu, MiK napisał:

Ta c1 świetnie współpracuje z x. Vrr, 120hz i hdr robią robote. 

Powiem Ci że sam jestem w szoku jak to płynnie wszystko działa ... Nie wiem jaki tutaj jest input lag ale śmiało mogę powiedzieć że może konkurować z monitorami z najwyższej półki,szkoda tylko że x obsługuję garstkę gier w 120Hz a tak to większość 60 a i taka forza 5 w ustawieniach grafiki na "jakość" 30 co jest dla mnie katastrofą ... Moim zdaniem mamy 2022r gdzie 4k w 60 klatkach powinno być standardem ...

Link to post
Share on other sites

Polecam Titanfall 2 w 120hz tylko trzeba w opcjach konsoli zaznaczyć fps boost dla tej gry. 

 

 

10 minut temu, Szy3ki napisał:

taka forza 5 w ustawieniach grafiki na "jakość" 30

 

No ale masz wybór dla 60 FPS. 

 

.

Edytowane przez MiK
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...