Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@marik81 ale piszesz o tej kawie z Brazylii? Ja dostałem w prezencie Latin Grande z Tchibo (takie opakowanie z tukanem też) i nie nadaje się do picia, nawet dla gości ;), nie wiem czy to specyfika tamtych kaw - wątpię bo przecież najwięcej kawy pochodzi z Brazylii i pewnie jest wiele gatunków ale jak widzę tukana to mi się cofa.
Tchibo to ja omijam z daleka od bardzo długiego czasu, to już chyba biedronkowa wynalazki lepsze
Tą Brazylię z Bychawy wziąłem niedawno na próbę i teraz znów zamówiłem kolejne paczki.
Kawa jest świeżo palona, po otwarciu nie zachęca aromatem bo musi trochę poleżeć niż zaczniesz ją przyrządzać, tak na tydzień trzeba zostawić.
O ile nie przepadam za łagodnymi kawami to tą mógłbym pić cały dzień.
Link to post
Share on other sites
W dniu 21.11.2021 o 23:54, walker napisał:

Na obydwu skrinach występuje bottleneck cpu. Rozdzielczość jest "mała" jak na możliwości 3080Ti w tej grze. Wydajność cpu nie ma praktycznie nigdzie zależności od rozdzielczości, tylko od fps.

 

Zgodnie z tymi wynikami testu ...wymiana procka na "lepszy" podniosłaby wynik:

image.png.a509e68de6f572cb04332f8cc824827d.png

 

 

Źle napisałem,chodziło mi o wynik ogólny pkt i fps i jak widać różnica jest.

To jaki procesor do 3080Ti? twoim zdaniem.

 

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, Tiamina napisał:

Źle napisałem

Nie tylko to. 

 

9 minut temu, Tiamina napisał:

To jaki procesor do 3080Ti? twoim zdaniem.

Noo na bank coś lepszego niż to tanie guano 12700k które ogranicza kartę :-> 

 

To nie jest temat do edukacji, więc zakończę dalszą dysputę. Odpowiedziałem tylko po to, aby naprostować zdziwienie wynikające z błędnych założeń. Niestety nie zadziałało, a ludzie postronni nie powinni być skazywani na dalsze czytanie. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, walker napisał:

Noo na bank coś lepszego niż to tanie guano 12700k które ogranicza kartę :-> 

Konkretnie jaki? pytam.

Jeśli nie tu to napisz na pw,skoro potrafiłeś napisać że to nie temat na dalszą dysputę to również dobrze mogłeś podać jaki procesor,tanie guano.

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, walker napisał:

Noo na bank coś lepszego niż to tanie guano 12700k które ogranicza kartę :-> 

 

To nie jest temat do edukacji, więc zakończę dalszą dysputę. Odpowiedziałem tylko po to, aby naprostować zdziwienie wynikające z błędnych założeń. Niestety nie zadziałało, a ludzie postronni nie powinni być skazywani na dalsze czytanie. 

Wyskoczyłeś jak Filip z konopii nie popierając żadnym argumentem swoją wypowiedź w dodatku nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie ani tu,ani na pw.

Wiem natomiast,że dostałeś wilka.

  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Gregu82 napisał:

Prezenty na święta dla Juniora już mam.... po ostatnim zakupie fotela  SecetLab Titan, wiem że każdy inny będzie lepszy, dlatego wybór padł na podobny o połowę tańszy, ale ze stajni Corsair.... Nie wiem czy wygodny, ale będzie połowę wygodniejszy niż SecretLab to i tak sukces. bo Secret, to sa tylko przereklamowane.

A SSD, tak co by się szybciej gry ładowały i nie przycinały....

Bez tytułu.jpg

Corsair na pewno wygodny bo sam takiego użytkuję już ponad rok :D Baja jest :D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...