Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Byłem na premierze w Imax. Podobało mi się - nie byłem zawiedziony a raczej pozytywnie zaskoczony. Nawet młody aktor w roli Kwisatz Haderach mi podpasował bardziej niż ten z wersji Lyncha. Villeneuve dał radę podobnie jak w przypadku Blade Runner 2049. Klimat i efekty wizualne bajka, dobrze też oddana wizja książki Herberta w mojej opinii. Jak już pisałem w temacie o filmach tu na forum - przyprawę nadal mam na twarzy :D.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Nawilżacz xiaomi z lampą uV do biura, bo moje oczy i usta zamieniają się w wiór w nowej lokalizacji taka susza... i jeszcze zaraz dojdzie ogrzewanie...

Oraz Oclean X Pro Navy Blue (xiaomi na wypasie do zastąpienia mojego starego xiaomi po 3 albo 4 latach). 

Nawilżacz ultradźwiękowy XIAOMI Mi SmartOclean X Pro navy blue - Szczoteczki soniczne - Sklep internetowy - al.to

  • Lubię to 4
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
W dniu 11.11.2021 o 13:04, Szarik napisał:

Byłem na premierze w Imax. Podobało mi się - nie byłem zawiedziony a raczej pozytywnie zaskoczony. Nawet młody aktor w roli Kwisatz Haderach mi podpasował bardziej niż ten z wersji Lyncha. Villeneuve dał radę podobnie jak w przypadku Blade Runner 2049. Klimat i efekty wizualne bajka, dobrze też oddana wizja książki Herberta w mojej opinii. Jak już pisałem w temacie o filmach tu na forum - przyprawę nadal mam na twarzy :D.

Totalnie nie mój klimat - znajomi mnie wyciagneli do kina po raz pierwszy od początku plandemii. Dawno się tak nie wynudziłem. Modliłem się o koniec, a on uparcie nie chciał nadejść - film ma ponad 3h.

Link to post
Share on other sites
50 minut temu, AudiAWX napisał:

Bo on nimi gra jak piłką. Albo nerwowy i po ścianach....

 

Ani jedno ani drugie.

Moba, Genshin, FFXV - wszystko wykańcza myszy :)
Jedna ma 2 lata, druga jakoś 1,5 roku.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...