Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

To nie o ekoskórę chodziło tylko wygląd   Np uszy tej torby są typowo damskie. 

 

Niby tak ale będę tutaj oponował - sam bym sobie takiej nie za fundował, z drugiej jednak strony wchodzisz na sklep wybierasz dział męski - jest jakaś promka to kupujesz, który facet się będzie wczuwał i zastanawiał czy to aby nie wygląda za mało męsko?

to tylko torba na laptopa. Jak by była różowa no to od razu by odrzucało.

 

To producenci i "moda" robią teraz takie a nie inne wypusty - unisexy itp. 

 

 

 

Bo jestem z czasów gdzie faceci nie byli aż tak zniewieściali? 
  Czyli Mietka Foga pamiętasz jeszcze?
Link to post
Share on other sites

 

 

To producenci i "moda" robią teraz takie a nie inne wypusty - unisexy itp. 
 

No wiem, że teraz prawie zanikają różnice w damskich i męskich rzeczach. 

 

W sumie to już trochę absurdalne się zrobiło, że od zwykłego komentarza, że dla mnie wygląda na damską rozkręciła się taka afera. 

 

 

 

Czyli Mietka Foga pamiętasz jeszcze?
 

I dinozaury też :P;)

Link to post
Share on other sites
W sumie to już trochę absurdalne się zrobiło, że od zwykłego komentarza, że dla mnie wygląda na damską rozkręciła się taka afera. 

 

nie no coś Ty, przecież w żartach wszystko...

 

no może tylko tyle że powiedzenie heteroseksualnemu<???> facetowi że kupił sobie damską torebkę to jak ...

b0dd664a0df818a5gen.jpg

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To są ciuchy na przed siłownią i po jak się spompuje, żeby miał gdzie bicki pomieścić.

To chyba zacznę tak kupować i nosić mniejsze przed weekendem, większe na weekend na piwko i grilla :rotfl:

 

@temat_torba

 

Ja tam złego nic w tym nie widzę ale sam nigdy w życiu bym sobie czegoś takiego nie kupił. To już wolę nosić w siatce z biedry :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Gregu82 to na przedbiegi masz a reszta?

ee tam, kiedyś to może i tak, ale teraz to te zakupy bardziej dla zasady.... bo właściwie to odkąd zbiłem 10kg, (dzieki odstawieniu % i smażonego) to alk u mnie wita naprawde sporadycznie.... no ale ur. bez % to nie ur.

Link to post
Share on other sites

Ja rzadko pije, ostatnio chyba ponad rok temu. Jakoś nie ciągnie mnie do tego.

 

 

@up tyle alko i na zagrychę tylko pringles?.... chłopie wątroba tak szybko się nie regeneruje, zagrycha to podstawa, jak chcesz do następnych dożyc.

 

Wiesz, u Słowian jest inaczej  :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rurę K2 300mm pod mostek (bo poszerzałem) i tłuczeń do utwardzenia terenu, żeby nie chodzić przez cały okres budowy po kostki w błocie. Jak wyprowadzą zero budynku i pozakopuję odprowadzenia do rynien to jeszcze pewnie trochę dosypię. Na razie zaszalowałem murki oporowe, jutro może uda mi się zamówić te 1,5m3 betonu żeby nie bawić się w mieszanie, a jak zaschnie i podosypuję gdzie trzeba to jeszcze muszę zagęszczarką polatać. 

87f425f1ac822.jpg

b6397b21e7dea.jpg

 

PS: Nie śmiać się ze stanu taczki, bo ona przez ostatnie 25 lat już kilka budów nam obskoczyła, ale chyba niedługo pochwalę się nową, bo tutaj ewidentnie czas na emeryturę. 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...