Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oj... oj... oj... wybacz, ale ja jestem wyczulony na uczciwość i nie lubie odpowiedzi bez argumentów.

 

Czyli mam rozumieć, że nie podobają ci się moje poglądy, więc mnie nie chcesz w G.R.U.P.E., czyli czym tak na prawdę jest G.R.U.P.E., jeśli musze mieć takie same zdanie jak ty, żeby w nim być?

Link to post
Share on other sites

Czyli mam rozumieć, że nie podobają ci się moje poglądy

Nie chodzi o poglądy tylko o to że ty chcesz natychmiast ujawniać prace i wyniki G.R.U.P.E.

A tak na marginesie słowo "kierownik" to taka przenośnia :!: jestem zwykłym członkiem tyle że od zbierania nr. gg

 

Link to post
Share on other sites

Nasz wybór wraz z uzasadnieniem i listą innych kandydatów, możemy ewentualnie opublikować po zakończeniu konkursu...

 

Wyniki głosowania miały zostać opublikowane, ale zgodnie ze zdaniem większości, decyzja o ujawnieniu naszego kandydata została wstrzymana do rozpoczęcia konkursu.

 

czyli czym tak na prawdę jest G.R.U.P.E., jeśli musze mieć takie same zdanie jak ty, żeby w nim być?

Nie musisz.

 

Do pewnego momentu byliśmy otwartym ugrupowaniem, ale w tej chwili musisz mieć poparcie większości - co jest dość prostą sprawą. Nie musisz mieć takiego samego zdania jak multijumper, ale część zbieżnych poglądów z grupą do której się należy warto by posiadać...

 

G.R.U.P.E. to grupka osób która wybiera na kogo warto by zagłosować w konkursie, jako że jesteśmy tylko ludźmi wybór nie jest może doskonały, ale też nie musi. Ma zapobiec sytuacji w której wygrywa osoba nieaktywna i nieznana.

 

Nie robimy też z siebie jakiegoś tajnego, zamkniętego, mistycznego bractwa, czego przykładem jest kolega procek, który chciał zobaczyć jak wyglądało głosowanie i został do niego dopuszczony w roli obserwatora.

Link to post
Share on other sites

A jakbym napisał że także mam ochotę zgłosić się do następnej edycji to mnie zbijecie? :/

 

Tak apropo.. Nie unikniecie różnic zdań nawet przy 2-3 osobach. "No Way".

Link to post
Share on other sites

@19arek93

 

Różnice zdań są i tego nie ukrywamy, bo tego nie można obejść, ale staramy się rozważać wszystkie za i przeciw spraw którymi się zajmujemy, więc zawsze udaje nam się dojść do porozumienia.

Link to post
Share on other sites

ja mysle ze trzeba posadzic swoich dziadkow jak w lotto jako komisje, zrobic automat losujacy z niepotrzebnych czesci i zrobic fizyczne losowanie albo zagrac w rosyjska ruletke :) tyle ze np. AK-47 zeby z grami sie kojazylo i komu odpadnie glowa ostatnia wygrywa Oo

 

http://www.tvksmp.pl/~havok/grupe3.png

Link to post
Share on other sites

Ale chodzi o to żeby te dyskusje wróciły na benchmarka, bo z tego co poczytałem to tematem są komputery... wyglądało to tak jakby najbardziej zasłużeni dla forum przenieśli się na GG :| bo nie mają zamkniętego tematu...

Link to post
Share on other sites

Ale chodzi o to żeby te dyskusje wróciły na benchmarka,

Dokładnie tak, chcemy żeby "starszyzna" miała wgląd w nasze prace.

Niestety od czasu kiedy kolega Tomasz Stiller powiedział że zobaczy co da sie zrobić zapadła cisza.

Wysłałem poczte do kolegi Marcina Sieradzkiego ale jak narazie nic.

 

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Aktualny stan "owieczek" :

 

.daft superstatus

hunio

procek superstatus

torture

19arek93

Dark Forest

havok

Junior

kopec23

kubbak

Lorduś

matijas

mICh@eL

MikiS93

Quantinum

Sebol_uk

sevae

wwwojtek

multijumper

 

Ciekawe czy sie doczekam odpowiedzi na "zamknięty temat" ;) jestem już stary więc wszystko może sie zdarzyć a ja bym chciał wiedzieć jeszcze przed zejściem :););)

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...