Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poważnie, miałeś po południu 1 głos. Chociaż go straciłeś w dalszych dyskusjach.

Mimo iż tylko jeden głos, to bardzo mi miło :oops: ale są bardziej potrzebujący ode mnie i bardziej aktywni na benchmarku :P

To dobre posunięcie właśnie tak powinno być, pewnie będzie to mocno związane z punkcikami.

Czy ja wiem? Chyba raczej nie (mam na myśli punkciki) :|

P.S. Moderator by sie nadał do G.R.U.P.E. tylko byśmy sie bali spamować :cry::cry::P

 

:D
Link to post
Share on other sites

ciekawe co by się stało jakby zwycięzcą został ktoś z i7 i np gtx 295 lub 4870x2, ciekawe co redakcja by wymyśliła a szczególnie jaki byłby przyrost mocy..

 

proponuje głosować na użytkownika z najbardziej hardcorowym kompem:D będzie zonk dla redakcji:)

Link to post
Share on other sites

ale są bardziej potrzebujący ode mnie i bardziej aktywni na benchmarku :cry:

Ja już dokładnie nie pamiętam, ale szukaliśmy po prostu mocnego kompa do którego "tylko" można by było wsadzić i7, płytę i DDR3... nie znaleźliśmy nic rozsądnego...
Link to post
Share on other sites

 

Ja już dokładnie nie pamiętam, ale szukaliśmy po prostu mocnego kompa do którego "tylko" można by było wsadzić i7, płytę i DDR3... nie znaleźliśmy nic rozsądnego...

I to wszystko za 1000zł? niewykonalne :cry:
Teraz to 2k i Intel jest sponsorem więc zestaw na i7 możliwy :twisted: :twisted:
Link to post
Share on other sites

Mam pomysl zeby wygral ten ktory wsadzi najslabszy benchmark z 3Dmarka lub innego XD kto ma najmniej FPS itp wygrywa

W którejś z poprzednich edycji były osoby z wynikiem poniżej 100 w 3D Marku 06.
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Dziś info dla wszystkich z G.R.U.P.E. :!:

 

Prosze żeby wszyscy uzupełnili numer gg w profilu jeżeli jeszcze tego nie zrobili.

Dodatkowa informacja jest taka że nadal drąże temat "legendarnego" zamkniętego tematu i oczekuje na odpowiedż kolegi Marcina Sieradzkiego który powiedział że sprawą sie zajmie w miare możliwości.

 

Poza tym witam serdecznie nowe "owieczki" i czekamy jeszcze na kilka osób które nie dołączyły z różnych przyczyn (losowych) ale mamy nadzieje że to szybko sie zmieni :D

 

edit :

 

Aktualizacja "owieczek"

 

19arek93

Dark Forest

hunio

Junior

torture

kopec23

kubbak

Lorduś

matijas

mICh@el

MikiS93

procek "superstatus"

Sebol_uk

sevae

wwwojtek1

 

(dane z listy gg)

 

Link to post
Share on other sites

Więc naszym zadaniem jest wybranie płyty głównej i pamięci RAM? ;p Bo CPU i Mobo sponsoruje Intel - przynajmniej tak było w rpyzpadku AMD, płyta główna była sponsorowaa przez AMD ponieważ był tam ich chipset zainstalowany, a CPU no chyba nie trzeba tłumaczyć

Link to post
Share on other sites

Również przyłączam się do inicjatywy.

 

Wygrana kogoś aktywnego na pewno spowoduje jego dalszą aktywność. Z poprzednich wybrańców chyba tylko miCh@eL dalej czynnie bierze udział w rozwoju benchmarka.

 

Co do konferencji... nie lepiej na jakiś czas po prostu wejść na Kanał irca, Opera ma klienta, jest mirc itp. wchodzi się na PolNet, wlasny kanał i leci się z koxem :D

Link to post
Share on other sites

Więc naszym zadaniem jest wybranie płyty głównej i pamięci RAM? ;p Bo CPU i Mobo sponsoruje Intel - przynajmniej tak było w rpyzpadku AMD, płyta główna była sponsorowaa przez AMD ponieważ był tam ich chipset zainstalowany, a CPU no chyba nie trzeba tłumaczyć

Naszym zadaniem jest (było) wybranie jednej osoby, na którą cała grupa zagłosuje i będzie miała jej całkowite poparcie :/ Wybór komponentów do modernizacji to brocha benchmarka i Intela. W poprzedniej edycji proponowaliśmy własne zestawy, było to brane pod uwagę. Teraz, skoro znów jest sponsoring, nie będziemy mieli za wiele do gadania.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...