Skocz do zawartości

Recommended Posts

Torture ja może napiuszę inaczej: za i przeciw pozbierać by było bardzo trudno, ponieważ dyskusja na temat kandydatów trwała prawie cały dzień i wtedy każdy podawał swoje argumenty. Późniejsze głosowanie, które odbyło się w dwóch turach było tylko takim przypieczętowaniem/podsumowaniem dyskusji. No i tak jak piszesz na zwycięzcę naszego głosowania wszyscy oddawali głos w plebiscycie niezależnie od tego na kogo głosowali w "naszych wyborach".

Link to post
Share on other sites

@Warrk

 

Masz racje ale pamiętaj że formuła G.R.U.P.E. jest cały czas dopracowywana, dochodzą nowi koledzy a pomysł z gg był dobry tylko w sensie na szybko.

 

Teraz kiedy mamy forum będzie troche więcej ładu i można myśleć jak to wszysto ulepszyć i wyjść forontem do kolegów którzy do nas nie należą.

 

edit :

Jeszcze raz prosze wszystkich kolegów z G.R.U.P.E. o rejestrowanie sie na naszym forum, zaczynamy omawiać ważne tematy i lepiej żeby już wszyscy brali w tym udział od początku.

 

Link to post
Share on other sites

@Warrk

 

Baliśmy się, że takie wyeksponowanie może przynieść odwrotny skutek.

 

Pewnie, że było wiele argumentów za i przeciw... już samo to czy "modernizujemy" padło (bo jest sponsor) czy uczciwie modernizujemy, podzieliło nas na 2 obozy - jak widać obóz drugi był większy :rudolph:

 

Oto lista top5 naszych kandydatów do zakończonej edycji:

 

1 - torture

2 - Junior

3 - _nick_

4 - Darkeners

5 - hunio

 

Dodam, że poważnie liczyła się tylko pierwsza czwórka. W czasie głosowania tylko dwójka z tej listy należała do G.R.U.P.E., więc dla części może to być zaskoczenie ;)

Link to post
Share on other sites

W miare powiekszania sie G.R.U.P.E. coraz mniej bedzie dobrych kandydatow spoza "organizacji" i z czasem pojawia sie jakies zarzuty o samoadoracji ale mysle ze nie da sie tego uniknac.

Coraz bardziej jestem ciekaw wynikow - dalismy rade czy........ EDYCJE 5 WYGRAL bunio/runio/czy inny psiunio :rudolph:

 

@multijumper

nie moge znalezc profilu owieczki Sebol_uk, czyzby jakis blad w liscie ?

Link to post
Share on other sites

@multijumper - Nie mogę łączyć takich postów... przecież jeden to oficjalne oświadczenie a poprzedni "prywata". Więc ich nie łączę.

 

Co do liczby głosów to odpada ze względu na sposób głosowania w pierwszej turze (a to z niej wyniki). Druga tura to był wybór z top3... do trzeciej nie doszło bo została przerwana przez zdobycie ponad połowy głosów przez torture.

Link to post
Share on other sites

EDYCJE 5 WYGRAL bunio/runio/czy inny psiunio

A tak prosiłem żeby mnie nie wnerwiać :rudolph:

W miare powiekszania sie G.R.U.P.E. coraz mniej bedzie dobrych kandydatow spoza "organizacji" i z czasem pojawia sie jakies zarzuty o samoadoracji ale mysle ze nie da sie tego uniknac.

To prawda jeżeli ściągniemy tych "wybitnych" to będzie gadka że wybieramy tylko że "swoich" ale trudno...

@multijumper - Nie mogę łączyć takich postów... przecież jeden to oficjalne oświadczenie a poprzedni "prywata". Więc ich nie łączę.

To było raczej w formie żartu ;)

 

Link to post
Share on other sites

Jak nie torture to kto ??? przyznac sie zaraz kto dostal maila i siedzi cicho ?

 

Nie pomoglo okolo 25 glosow grupe , mysle ze komunikat na watku glownym mogl nawet odstraszyc czesc glosujacych od poparcia torture w tej edycji, mimo wszystko mam nadzieje ze obecny zwyciezca byl uczciwy i nie zakladal 1000 kont z roznych maili... ale to juz oceni redakcja

Link to post
Share on other sites

@.daft

 

Sprawa sie wyniosła na osobne forum, ja gg już wywaliłem.

może ktoś z grupe jednak nie głosował na torture...

Kto to wie...ja i tak jestem troche podłamany tzn. wynikiem G.R.U.P.E. bo z ogólnego wyboru jestem zadowolony.

 

Ciekawi mnie tylko tak wysoka pozycja kolegi grynkowski, on ma lapka a było wyrażnie napisane że lapki odpadają.

Więc 94 głosy niewidomych ?!...coś nie tak

 

Link to post
Share on other sites

Takie glupie pytanie, w kolejnej edycji bedziecie wybierac od nowa, czy poprzedni niewybrany kandydat awansuje do kolejnego glosowania.

 

Mysle, ze kolejnym razem musicie podawać wynik swojego glosowania znacznie wcześniej, może administracja zgodzilaby sie w przyszlosci na informacje w newsie przy rozpoczaciu konkursu na kogo glosuje GRUPE

Link to post
Share on other sites

1. TheSpeed - 101 głosów

2. grynkowski - 94 głosy (dyskw. laptop)

3. torture - 34 głosy

 

To by oznaczalo ze poza glosami grupe na naszego kandydata poszlo okolo 10 innych glosow (tylko). Cos tu jest nie tak z poparciem dla calej inicjatywy... wypada sie tylko cieszyc ze wygral ktos znany i udzielajacy sie. Co do grynkowskiego to sprawa wyglada bardzo podejrzanie, TS dosyc wczesnie wykluczyl laptoki z zabawy :>

Link to post
Share on other sites

Takie glupie pytanie, w kolejnej edycji bedziecie wybierac od nowa, czy poprzedni niewybrany kandydat awansuje do kolejnego glosowania.

Wybieramy następnego, ja już nie biorę udziału ;)

a czemuż to (jeśli można wiedzieć0 :rudolph:;):):D:P:D

co do grynkowskiego - przyznał się do żebrania na głosów (temat: "ulepszamy(...) edycja 5" na forum benchmarka)

ale co z tego, nie chodzi o to, żeby wykorzystać okazję i na oszustwie się dorobić i przyznać do błędu, ale o to, żeby się wstrzymać i tej okazji nie wykorzystać i nie być egoistą, wtedy ma się chyba spokojniejsze sumienie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@torture

do 3 razy sztuka (a jak nie wyjdzie to do więcej)

poza tym zasługujesz na upg. kompa, i jeśli zostaniesz wybrany przez G.R.U.P.E. (jako "przedstawiciel) to zagłosujemy na Ciebie, czy Ci się to podoba, czy nie bo tak na dobrą sprawę startuje każdy, kto jest zarejestrowany w serwisie; inną sprawą jest, że nie wszyscy mają szanse na wygranie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli to rzeczywiście Wasza zasługa to proszę dopisać mnie do owieczek(o ile to możliwe), bo chciałbym mieć realny wpływ na to co się dzieje w wyborach przy najbliższej okazji :)

I jeszcze jedno - w związku z tym, że nie wygrałem (nie wiem czemu ;):rudolph: ) i, że mam właśnie sesję postanowiłem zrobić globalny mod kompa. Co z tego wyjdzie - opiszę w MR czy gdziekolwiek :D

Link to post
Share on other sites

@Torture

mysle ze mozna by popracowac troche nad PR - odpowiednia prezentacja przyszlego kandydata i jego zaslug dla portalu by nie zaszkodzila. Moze w tym elemencie zostal popelniony blad ?

Ilosc glosow zapewnionych przez grupe zdaje sie byc niewystarczajaca do przeforsowania naszego czlowieka wiec nalezy tez popracowac nad opinia innych uzytkownikow .

Link to post
Share on other sites

czyli trzeba zatrudnić osoby zręcznie operujące demagogią oraz kształcone w kategorii manipulacji ludźmi

a tak na serio można by w dziale mini-recenzje zamieścić zasługi kandydata dla serwisu z prośbą o głosy

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie mowie o demagogji ale o ladnej chwytkiwej prezentacji kandydata np w dziale MR

można by w dziale mini-recenzje zamieścić zasługi kandydata dla serwisu z prośbą o głosy

- Recenzja kandydata

A w glownym temacie na poczatku kazdej strony wklejac przypomnienie o takim osobniku i jego zaslugach dla calej spolecznosci.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...