Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wyżej edytowałem i musiałem skasować przez przypadek, ale napisałem, że gdybym mógł w końcu pograć w upragnione Mass Effect to też nie wiem ile by mi zajęło pojawienie się na forum :/

 

Jeszcze raz jestem za tym by stworzyć kanał Irca. Może być ogólny benchmark.pl na którym będziemy siedzieć, a GRUPE, w razie czego wejdzie na swój kanał.

 

No i co do początków tematu padło hasło by rozwinąć skrót, mam jeden, ale nie wiem czy się wam spodoba :D

 

Grupa Rozbójników Uzurpująca Prawa Elekcyjne

Link to post
Share on other sites

chyba sobie koledzy jaja ze mnie robia? :twisted: ja tu robie cos hobbystycznie tylko a Ci mi poprawki pisza XD zapraszam na moja strone w takim razie, napiszscie briefa ja wysle wycene i podpiszemy umowe wtedy mozna slac poprawek ile wlezie hehe :/ ps. jak bede mial chwile wolnego to cos jeszcze zamotam

Link to post
Share on other sites

chyba sobie koledzy jaja ze mnie robia? :twisted: ja tu robie cos hobbystycznie tylko a Ci mi poprawki pisza XD zapraszam na moja strone w takim razie, napiszscie briefa ja wysle wycene i podpiszemy umowe wtedy mozna slac poprawek ile wlezie hehe :/ ps. jak bede mial chwile wolnego to cos jeszcze zamotam

człowieku... jak chcesz za wszystko kasę to może idź sobie gdzieś indziej... może konkurencja ?? ja bym się cieszył że bym zrobił logo dla grupe...

Link to post
Share on other sites

człowieku... jak chcesz za wszystko kasę to może idź sobie gdzieś indziej... może konkurencja ?? ja bym się cieszył że bym zrobił logo dla grupe...

To moze zrob logo jezeli umiesz? Nikt Cie nie powstrzymuje..

Link to post
Share on other sites

chyba sobie koledzy jaja ze mnie robia? :twisted: ja tu robie cos hobbystycznie tylko a Ci mi poprawki pisza XD zapraszam na moja strone w takim razie, napiszscie briefa ja wysle wycene i podpiszemy umowe wtedy mozna slac poprawek ile wlezie hehe :D ps. jak bede mial chwile wolnego to cos jeszcze zamotam

człowieku... jak chcesz za wszystko kasę to może idź sobie gdzieś indziej... może konkurencja ?? ja bym się cieszył że bym zrobił logo dla grupe...

1. nienaskakuj na mnie

2. nie za kase ->czytaj ze zrozumieniem <-

3. zrob logo skoro tak tego pragniesz

4. sam zaproponowalem wiec nie rozumiem reakcji

 

Ogolnie posta Twojego odbieram troche jak bys byl albo 'trolem' lub 'neoKidem' jakis taki dziwny jesli sie myle to sry :/

Link to post
Share on other sites

chyba sobie koledzy jaja ze mnie robia? :twisted: ja tu robie cos hobbystycznie tylko a Ci mi poprawki pisza XD zapraszam na moja strone w takim razie, napiszscie briefa ja wysle wycene i podpiszemy umowe wtedy mozna slac poprawek ile wlezie hehe :D ps. jak bede mial chwile wolnego to cos jeszcze zamotam

człowieku... jak chcesz za wszystko kasę to może idź sobie gdzieś indziej... może konkurencja ?? ja bym się cieszył że bym zrobił logo dla grupe...

Przecież napisał to z przymrużeniem oka, więc wyluzuj :/
Link to post
Share on other sites

Wolałbym zamkniety temat niż "superlogo" szkoda że temat jest olewany :!: a logo tym bardziej jest pobawione sensu.

Oczywiście prace kolegi hawok są fajne ale narazie to dla mnie praca zmarnowana :!: i szkoda bo G.R.U.P.E. jest spychana do "underground" i już są spore problemy z dyscypliną.

 

Link to post
Share on other sites

Ja w ogole nie rozumiem skąd to ciśnienie na zamknięty temat.

 

Wchodzicie na irca, dyskutujecie, czy chociazby tutaj i ustalacie na kogo głosujecie. Co za różnica, czy jawne, czy nie... jak jawnie to nikt was nie posądzi o ustawianie pod siebie.

 

W dodatku pod koniec dyskusji powinien ktoś przygotować rzetelną liste ZA, dla czego właśnie głosuje się na tą osobę.

Link to post
Share on other sites

Grupa Rozbójników Uzurpująca Prawa Elekcyjne

Groźne Rysie Umiejętnie Manipulujące Elektoratem

 

A z tym elekcyjnie nie jest źle, mogło być gorzej. Sam pamiętam, jak na spr z historii pól klasy ynteligentnie napisało, że w 79 r.n.e miała miejsce "Erekcja Wezuwiusza" :/

Link to post
Share on other sites

Wchodzicie na irca, dyskutujecie

Na gg też !!!

W dodatku pod koniec dyskusji powinien ktoś przygotować rzetelną liste ZA, dla czego właśnie głosuje się na tą osobę.

Nie byłeś nie wiesz, a ja nie mam zamiaru tłumaczyć całego tematu.

jak jawnie to nikt was nie posądzi o ustawianie pod siebie.

Dlatego chcemy zamknięty :!: Admini będą wiedzieli co robimy a że ty nie...trudno...

 

Link to post
Share on other sites

Hehe, to będzie to samo co miało miejsce tylko w drugą stronę, nowi użytkownicy będą was posądzać o manipulowanie wyborami, bo skrywacie się z tym, po co?

 

Moim zdaniem powinna być luźna paczka znajomków, która dyskutuje na kogo zagłosować, dając Za i Przeciw, gdzie każdy i tak i tak zagłosuje według własnego sumienia, a mi się wydaje, że ty próbujesz z tego zrobić jakiś totalitaryzm, oburzasz się, że Grupa się sypie, czy coś, bo ktoś sobie zaświrował. Generalnie inicjatywa fajna, ale jak dla mnie za duże ciśnienie robicie.

 

Na przykład, wytłumacz mi logicznie, czemu nie podasz osoby, którą tym razem wybraliście?

Link to post
Share on other sites

Na przykład, wytłumacz mi logicznie, czemu nie podasz osoby, którą tym razem wybraliście?

Tak zdecydowali członkowie G.R.U.P.E. a nie tylko ja, wszyscy byli "live" i tak żeśmy uzgodnili.

bo ktoś sobie zaświrował

Pewnie znasz PW kolegi sevae do mnie ?! wątpie !!! i pewnie już sie nie dowiesz.

Moim zdaniem powinna być luźna paczka znajomków

I jest, tyle że nie znajomków tylko "aktywni dla aktwnych" a nie kolesie z ustawką.

 

P.S. Dalej mam wrażenie że czytałeś temat po "łebkach" a szkoda.

 

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem cały temat dokładnie, znaczna część tego tematu to spam i teksty pokroju "wiecie o co chodzi" (bo ustawialiscie sie niejawnie w pewnych kwestiach).

 

Ja po prostu moge zgłosować tak jak Wy, ale pisanie jaka to wielka tajemnica, BEZ ARGUMENTÓW, jest dla mnie bez sensu. Ja tylko ujawniam tutaj swoje zdanie.

 

"I już pewnie się nie dowiesz" co to miało być, groźba?

Link to post
Share on other sites

@multijumper W jakim sensie się G.R.U.P.E. rozpada?

Nic takiego nie ma miejsca, to raczej działania "wrogiej propagandy" :/.

Owszem był mały incydent ale sprawa już sie wyjaśniła, niestety nie moge ujawnić tego publicznie tylko ewt. na gg lub PW.

 

Do ostatniej listy można dodać kolege havok który właśnie wczoraj zadeklarował chęć wstąpienia w nasze szeregi :D

 

edit :

Cyt. :"I już pewnie się nie dowiesz" co to miało być, groźba?

 

Nie to tylko potwierdzenie tego co ci pisałem na PW tzn. nie jesteś w G.R.U.P.E. więc nie dowiesz sie jak głosowaliśmy i kogo wybraliśmy.

W zasadzie mógłbyś dostać "superstatus" ale jakoś ja osobiście nie jestem przekonany, postaram sie dowiedzieć jak inni koledzy to widzą i damy ci znać.

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...