Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak dla mnie ogólna zasada to to aby głosować możliwie jak najpóźniej. Nawet ostatniego dnia przed zamknięciem tej możliwośći.

Zawsze może ktoś dojść..

Link to post
Share on other sites

@Tomek Stiller - Czy zapisy do kolejnej edycji mogłyby się odbyć przed rozpoczęciem konkursu? Oczywiście w trakcie konkursu też powinno dać się dopisać, ale tak niewygodnie oddaje się głos, bo zawsze może pojawić się ktoś bardziej warty uwagi, a raz oddanego głosu nie można już zmienić.

Hm... Zapisy to trochę nie precyzyjne stwierdzenie. Jednym z założeń konkursu jest to, że można głosować na każdego użytkownika benchmarka spełniającego wymagania konkursu.

 

Jeśli masz na myśli "prezentacje" użytkowników, to będzie raczej ciężko ponieważ te zaczynają się zazwyczaj z rozpoczęciem kolejnej edycji. Dziś/jutro będę mógł podać więcej informacji ale pewne jest to, że będzie kilka zmian w kolejnej edycji konkursu.

Link to post
Share on other sites

Dziś/jutro będę mógł podać więcej informacji ale pewne jest to, że będzie kilka zmian w kolejnej edycji konkursu.

Czyli dyskusje pomogły. Coś się zaczyna dziać ;)

 

Taa, zobaczymy ile udało się zdziałać.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem betonem, rzeczowe argumenty do mnie trafiają. Musicie tylko zrozumieć, że nie wszystko da się zrealizować z różnych przyczyn. Często możliwości formalne/techniczne nie pozwalają wprowadzić w życie bardzo fajnych z pozoru pomysłów.

Rozumiem, że części rzeczy nie można przeskoczyć, więc dobrze, że będą jakiekolwiek zmiany.

Link to post
Share on other sites

Zmiana w V. Edycji jest taka, że zwyciężył torture. Dziękuję za uwagę ;)

No wiesz, to by nikogo nie zdziwiło :D No chyba, że nie byłoby głosowania...
Link to post
Share on other sites

Zmiana w V. Edycji jest taka, że zwyciężył torture. Dziękuję za uwagę ;)

Torture..hmm ale Ty masz takiego kompa :

 

AMD Phenom V X8 6,8GHz || Gigabyte GA-MA995FX-UD8P || Corsair Invader DDR4 16GB 3200MHz CL2 || Radeon 6870x2 2GB 1000MHz/2800MHz || Intel SSD 640GB || OCZ XY600W Co tu ulepszać?!

 

A tak na serio, to o zwycięstwie zdecydujemy jeszcze w głosowaniu.

Link to post
Share on other sites

...

Serdecznie zapraszam też nowych kolegów ;) my nie gryziemy ;) (chyba)

...

zaryzykuję :D

 

witam G.R.U.P.E.

 

a na serio, czytam benchmarka już od... sam już nie wiem jak długo ale pamiętam jeszcze stary wygląd witryny.

 

przyznam szczerze, nie udzielam się w pisaniu newsów, poradników itp. ale dużo "wyniosłem" z przedstawianych tu artykułów, porad, więc jeśli mógłbym choć tak odwdzięczyć/pomóc/przydać się na coś społeczności benchmark-a [jak już stwierdzono "zdopingować aktywnych do nad aktywności" :D ], będę rad wstępując w szeregi G.R.U.P.E.

a może wreszcie też coś sensownego skrobnę.

 

pozdrawiam

matijas

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :mrgreen:

 

ps. ale teksta walnąłem :shock:

Link to post
Share on other sites

Może edycji V. jeszcze nie widać, ale powoli rozglądajmy się za kandydatem ;)

Dopiero jak nikt nie będzie miał wglądu w nasze "rozglądanie".

 

Jeżeli już kogoś wybierzemy, to uważacie że powinniśmy podać to do wiadomości publicznej, przed zakończeniem czy po konkursie?

Link to post
Share on other sites

Co tu ulepszać?!

Dysk za mały ;)

 

Może edycji V. jeszcze nie widać, ale powoli rozglądajmy się za kandydatem ;)

Spokojnie. Poczekamy ,aż będzie hasło na temat. Jak to się nie uda to zrobi się konferencję na gg i wybierzemy :D

Link to post
Share on other sites

Ja mam w związku z głosowaniem taki pomysł: w naszym zamkniętym wątku, wysuwalibyśmy propozycje i omawiali poszczególnych kandydatów a samo głosowanie odbyłoby się za pomocą kąta Gmail... ktoś by takie założył, a reszta wysłała by na nie swoje głosy. Chodzi o to żebyśmy głosowali niezależnie, to jak kto zagłosował byłoby później opublikowane - żeby głosy były wiarygodne.

 

A dlaczego tak? Bo jak ktoś zagłosuje na X, drugi na X to trzeci zamiast na Y też pewnie zagłosuje na X - jak reszta, a to może mieć wpływ na wyniki.

 

Żeby osoba opiekująca się kontem nie miała ostatecznego wpływu na wynik, swój głos musiałaby wysłać dużo wcześniej do jednego z nas.

Link to post
Share on other sites

Ja mam w związku z głosowaniem taki pomysł: w naszym zamkniętym wątku, wysuwalibyśmy propozycje i omawiali poszczególnych kandydatów a samo głosowanie odbyłoby się za pomocą kąta Gmail... ktoś by takie założył, a reszta wysłała by na nie swoje głosy. Chodzi o to żebyśmy głosowali niezależnie, to jak kto zagłosował byłoby później opublikowane - żeby głosy były wiarygodne.

 

A dlaczego tak? Bo jak ktoś zagłosuje na X, drugi na X to trzeci zamiast na Y też pewnie zagłosuje na X - jak reszta, a to może mieć wpływ na wyniki.

 

Żeby osoba opiekująca się kontem nie miała ostatecznego wpływu na wynik, swój głos musiałaby wysłać dużo wcześniej do jednego z nas.

Ja posiadam konto Gmail. Więc jakby co to mówcie. I to prawda, jeden zagłosuje na X i wszyscy pójdą za nim - zasada tzw. "stada".

 

I co z tym hasłem Tomku?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...