Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Czekamy i czekamy na ten zamknięty temat...wiadomo coś więcej w tej sprawie?

Narazie wiadomo bardzo mało, owszem kolega Marcin Sieradzki odpisał ale narazie nic nie wie.

Z treści e-maila wynika że musze sie jeszcze "dopukać" do kolegi Tomka Stillera co będe sie dziś starał zrobić.

 

@MikiS93

Ostatnio pytałeś o "superstatus" więc odpowiadam, to stan przejściowy dla tych co ineresują sie działaniami G.R.U.P.E. ale narazie nie chcą wstępować.

Udzielam takiego statusu tylko aktywnym i w porozumieniu z co najmniej kilkoma kolegami z organizacji.

 

Ostatnia sprawa to lista "owieczek", jeżeli kogoś brakuje to serdecznie przepraszam i prosze o posta lub wiadomość na PW ;)

 

Link to post
Share on other sites

multijumper zapomniał nam wszystkim powiedzieć, że wpisowe to 50gr. Wszyscy zrezygnowali :D

Masz złe informacje... chodzi o abonament 50gr. ;)

 

Nie mam dostępu do GG, ale czy dyskutujecie na temat ujawnienia naszego kandydata :) - ja już głos oddałem na "wybrańca" :D

Link to post
Share on other sites

multijumper zapomniał nam wszystkim powiedzieć, że wpisowe to 50gr

Litości :!::!::!: miało być po pięć dych od "łebka" czy wy chcecie mnie z torbami puścić, wtopiłem kupe szmalcu w WC i liczyłem na zwroty ;):):D

Mnie też dopiszcie do G.R.U.P.E.

Jest propozycja "superstatusu" więc dawaj numer gg i już gra.

Rozumiem, że zoastałem "odrzucony"

@Darkners

Z naszych rozmów na PW wynika jedno a mianowicie to że dalej nas nie rozumiesz :!: ale drzwi dalej są dla ciebie otwarte tylko sie zdecyduj na coś konkretnego :D

 

No i sprawa ostatnia to nasz kandydat :!:

 

Oświadczenie G.R.U.P.E. zostanie opublikowane jutro o godzinie 20.00 z przyczyn formalnych.

 

Link to post
Share on other sites

Może i ja bym się przyłączył, jako "obserwator"

No nie wiem :D a jesteś aktywny :D

 

Oczywiście żart :) myśle że tak ale ostrożnie bo : spam , wyrazy itp.

No i może załatwisz ten "zamknięty temat" ;);)

 

Poprosimy numer gg...

 

edit :

Sory masz w profilu...

No...dziewczyny wpisujemy Andrzeja na gg i to szybko bo mi wytnie posta :)

 

edit 2 :

Aktualizacja "owieczek :

 

_nick_ superstatus

.daft superstatus

19arek93

Dark Forest

hunio

MikiS93

procek superstatus

torture

Andrzej Michalski superstatus

havok

kopec23

kubbak

Lorduś

matijas

mICh@eL

Quantinum

Sebol_uk

sevae

wwwojtek1

multijumper

 

Link to post
Share on other sites

Sorry, że dopiero teraz - ale przez ostatnie dwie premiery gonię w piętkę.

 

Odnośnie zamkniętego tematu, to już wiem, że taka techniczna możliwość istnieje. Jednak w międzyczasie doszedłem do wniosku, że to jednak zły pomysł. Dlaczego?

 

Nasze forum z założenia jest dla wszystkich. Zamknięty temat niechybnie wzbudził by kontrowersje innych forumowiczów. Ostatnie czego teraz potrzebujemy to oskarżenia o próbę ustawienia głosowania - a do tego niestety te tajne obrady i głosowania mogą prowadzić ;) Także przykro mi ale temat zostanie otwarty.

 

Jeśli mogę mieć jakąś sugestię, to proponuję od razu odtajnić wasze obrady. Jeśli osobę, która zdobędzie poparcie wybraliście rzetelnie, to nie ma się z czym chować.

Link to post
Share on other sites

@Tomek Stiller

 

Serdeczne dzięki za odpowiedż i poświęcony czas ;)

Zamknięty temat niechybnie wzbudził by kontrowersje innych forumowiczów

Masz racje ale chcieliśmy właśnie żeby "starszyzna" miała wgląd w nasze prace, a tak temat nadal będzie na gg a to chyba troche gorzej.

Jeśli mogę mieć jakąś sugestię, to proponuję od razu odtajnić wasze obrady. Jeśli osobę, która zdobędzie poparcie wybraliście rzetelnie, to nie ma się z czym chować

Tak jak pisałem podamy do publicznej wiadomości jutro o godzinie 20.00.

 

Link to post
Share on other sites

...

No, ale przeciez jasne jest to, ze wykrzykiwac wynikow nie bede, ale moje generalne stanowisko jest takie jak Tomka, ze wszystko powinno byc jawne.

 

Eh, jutro o 20, a mnie w domu nie bedzie i neta nie bede mial az do powrotu w Niedziele/Poniedzialek... akurat wyjazd mam w tym terminie, i w dodatku nie bede mogl sie reklamowac ;(

Link to post
Share on other sites

Masz racje ale chcieliśmy właśnie żeby "starszyzna" miała wgląd w nasze prace, a tak temat nadal będzie na gg a to chyba troche gorzej.

 

Wiesz, ja myślę że tu nie do końca chodzi o nas. Ja i pozostałą część redakcji i tak mamy wgląd w wyniki głosowania. Myślisz, że tak trudno sprawdzić na kogo wasza ekipa zagłosowała? Robi się to banalnie prosto.

 

Chodzi raczej o to, żeby tzw. zwykli użytkownicy nie mieli wątpliwości, co do tego w jaki sposób został wybrany wasz wybraniec. Przy zamkniętym głosowaniu zawsze będą jakieś wątpliwości. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

No tak. W końcu teraz zwycięzca przekonał nas do siebie kiełbaskami, ziemniakami, ciepłym piwem i roczną prenumeratą Playboy'a.

A zamknięty temat przydałby się z jednego powodu - jak włączam teraz GG to przez 5 minut bawię się z zamykaniem powiadomień o wiadomościach z konferencji ;)

Link to post
Share on other sites

Myślisz, że tak trudno sprawdzić na kogo wasza ekipa zagłosowała? Robi się to banalnie prosto.

Permanentna iwigilacja ;):):D

No tak. W końcu teraz zwycięzca przekonał nas do siebie kiełbaskami, ziemniakami, ciepłym piwem i roczną prenumeratą Playboy'a

Taaa....ja dałem sie przekonać chyba jako jeden z pierwszych (ciepłe piwko i gołe laseczki) :D;):)

 

Link to post
Share on other sites

Wiesz, ja myślę że tu nie do końca chodzi o nas. Ja i pozostałą część redakcji i tak mamy wgląd w wyniki głosowania. Myślisz, że tak trudno sprawdzić na kogo wasza ekipa zagłosowała? Robi się to banalnie prosto.

To co? Jednak jawne głosowanie jest banalnie proste do zrealizowania?

 

EDIT:

Taaa....ja dałem sie przekonać chyba jako jeden z pierwszych (ciepłe piwko i gołe laseczki) ;):):D

A ja do samego końca nie dałem się przekonać i mnie ominą laseczki :D A i tak zagłosowałem na wybrańca.
Link to post
Share on other sites

Założeniem było jednogłośne głosowanie podczas konkursu, dlatego wcześniej przeprowadziliśmy głosowanie między nami, aby wybrać swojego kandydata. Najpierw była dyskusja na temat kandydatów i ich zestawów. Pojawiało się wielu kandydatów, omawiane były wszystkie opcje. Jednogłośnie zadecydowaliśmy, że nie poprzemy nikogo z tzw. "złomem", który kwalifikowałby się do całkowitej wymiany, a nie modernizacji. Następnie każdy z uczestników konferencji musiał podać swoje TOP3 w dowolnej kolejności. Każda osoba z TOP3 dostawała 1pkt. Powstała lista około 10 użytkowników benchmark.pl. Z tej listy zostało wydzielone 3 użytkowników z największą ilością głosów (multijumper poda to wieczorem) i przeprowadziliśmy następne głosowanie, gdzie każdy podawał jednego kandydata z tej trójki. Osoba z największą ilością głosów otrzymała nasze poparcie.

 

Wyglądało to w ten sposób właśnie, nie był to żaden spisek, tylko dość długa dyskusja i dwie tury głosowania.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, ja myślę że tu nie do końca chodzi o nas. Ja i pozostałą część redakcji i tak mamy wgląd w wyniki głosowania. Myślisz, że tak trudno sprawdzić na kogo wasza ekipa zagłosowała? Robi się to banalnie prosto.

 

Chodzi raczej o to, żeby tzw. zwykli użytkownicy nie mieli wątpliwości, co do tego w jaki sposób został wybrany wasz wybraniec. Przy zamkniętym głosowaniu zawsze będą jakieś wątpliwości. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Redakcja też nie podaje wyników w żadnej 'edycji na ulepszanie sprzetu'. Te wyniki też powinni być ujawnione, przynajmniej pierwsza trójka, łącznie z ilością głosów :!:

Mam nadzieję, że się nie naraziłem redakcji :?

Link to post
Share on other sites

Redakcja też nie podaje wyników w żadnej 'edycji na ulepszanie sprzetu'. Te wyniki też powinni być ujawnione, przynajmniej pierwsza trójka, łącznie z ilością głosów :!:

Mam nadzieję, że się nie naraziłem redakcji :?

Tomek obiecał gdzieś na forum, że w tej edycji tak będzie. TOP3 czy TOP5 z ilością głosów.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...