Skocz do zawartości

Recommended Posts

Konfe jest prosto zrobic przytrzymujesz ctrl i zaznaczasz osoby na liscie gg potem wystarczy wcisnac enter i jest konferencja w jednym oknie tylko tak apropo czasem nie widac jak ktos pisze najlepiej niech wszyscy siebie dodadza nawzajem na liste kontaktow i jeszcze jedno info najlepiej jak bedziecie wszyscy dostepni i wtedy zrobcie konferencje :D mam nadzieje ze pomoglem. Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Konfe jest prosto zrobic przytrzymujesz ctrl i zaznaczasz osoby na liscie gg potem wystarczy wcisnac enter i jest konferencja w jednym oknie tylko tak apropo czasem nie widac jak ktos pisze najlepiej niech wszyscy siebie dodadza nawzajem na liste kontaktow i jeszcze jedno info najlepiej jak bedziecie wszyscy dostepni i wtedy zrobcie konferencje ;) mam nadzieje ze pomoglem. Pozdrawiam ;)

Pomogłeś :D A ,że nie widać to prawda. Właśnie tak miałem jak z kolegami sprawdzałem.

Link to post
Share on other sites

A właśnie odnośnie modernizacji komputera Runia: redakcja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ostatnim zdaniem w tekście

 

Z uwagi iż jest to dwukrotnie wyższa kwota niż w standarowym projekcie, do akcji postanowiliśmy wybierać wśród użytkowników przejawiających się aktywnością w serwisie - np: komentarzami, lub poradami w dziale Poradnik, lub własnymi newsami, lub mini-recenzjami.

Link to post
Share on other sites

A to ja walnę pytanie prosto z mostu. Co to jest GRUPE ? :cry:

GRUPE to po prostu grupa użytkowników którzy chcą zebrać się i wybrać jednego użytkownika na którego zagłosują w 5 edycji upgradu :P:cry:

Link to post
Share on other sites

A to ja walnę pytanie prosto z mostu. Co to jest GRUPE ? :P

GRUPE to po prostu grupa użytkowników którzy chcą zebrać się i wybrać jednego użytkownika na którego zagłosują w 5 edycji upgradu :D:cry:

I nie tylko w piątek edycji, kolejnych też :cry:

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nic mi nie wypadnie to wieczorem będe na gg.

 

Aktualnie mam dwanaście osób tj. :

 

Junior

torture

19arek93

kopec23

kubbak

Lorduś

matijas

mICh@el

MikiS93

Sebol_uk

sevae

wwwojtek1

 

Kilku kolegów zaprosiłem na PW ale jeszcze nie są zdecydowani.

 

Link to post
Share on other sites

Co chcecie omawiać na GG? I jak dołączyć się do konferencji... jakiś tryb trzeba włączyć w GG?

Tzn. multijumper zrobi konfe i przyjdzie do Ciebie wiadomosc na gg a potem to juz wystarczy brac udzial w konferencji :cry: a co do konfy to znam lepszy sposob tzn. wiem ze jest chat na gg i bodajrze mozna zalozyc swoj pokoj tylko przed tym trzeba zarejestrowac swoj nick :cry: wiem bo koszystalem kiedys z tego :P
Link to post
Share on other sites

Z tym chatem to nie słyszałem. Tylko z tą konferencją jest pewnie problem. Testowałem i były 3 osoby. Ja konfe założyłem i nie widziałem wiadomości od jednej z osób.

Wlasnie i tu jest problem bo to zdarza sie dosyc czesto ze nie widac jak ktos pisze :? problem moze polegac na tym ze osoby nie dodaly sie nawzajem do listy gg i najlepiej jak kazdy bedzie mial status dostepny wtedy napewno sie uda :cry:

 

ps: a co do czatu to zaraz postaram sie to zalatwic o ile znajde ta stronke z czatem moze uda mi sie zalozy pokoj benchmark.pl co wy na to?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...