Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

No właśnie, jeszcze dodał kwotę 200 zł na listę - pod nazwą  materiały pomocnicze. Ale nic takiego nie kupował według mnie 
Jak mas z takie pozycje niezrozumiałe to pytaj gościa co to i do czego....
On ci musi odpowiedzieć w końcu to ty płacisz.
A jak się zacznie pienić to już wiesz ze coś nie halo.

Ogólnie ty jako inwestor masz pełne prawo do kontroli wykonawcy ( w granicach rozsądku i zaufania) oraz do zadawania pytań.

Sam fakt że wykażesz zainteresowanie to już powstrzyma wykonawcę przed jakimiś lewym zakupami, naduzyciami.

Ale z drugiej strony nie bądź nadgorliwy i nie upominaj się o to że zużył 20cm mniej rury niż kupił .

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

@raiderswydrukowałem listę od hydraulika, poproszę aby mi wykazał dokładnie co zostało użyte przez niego. Będę odchaczał długopisem każdą pozycję. Oczywiście będę pomijał jeśli rura jest mnie o 20 cm itp

No powiedziałem że mam prawo sprawdzić zaczął się pienić :)

 

On chyba czuje że dyma mnie, więc zaczął zwalać winę na mój zły nastrój 

Zesrany Janusz biznesu :mlotek:

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, raiders napisał:

to co nie wykorzysta bierze dla siebie, albo na inną robotę

Czyli na następnej robocie inny klient będzie miał taniej, bo hydraulik przyniesie te nadmiarowe kolanka. Może zbiera ten nadmiarowy materiał i raz w miesiącu ogłasza:

- Zrobię panu za dwa tysiące, materiał za darmo.

Link to post
Share on other sites
27 minut temu, wodego napisał:

Czyli na następnej robocie inny klient będzie miał taniej, bo hydraulik przyniesie te nadmiarowe kolanka. Może zbiera ten nadmiarowy materiał i raz w miesiącu ogłasza:

- Zrobię panu za dwa tysiące, materiał za darmo.

No nie koniecznie  .... na innej robocie opierdzieli to co zabrał z poprzedniej po cenie sklepowej  itp itd

5 godzin temu, droid napisał:

Oczywiście mam na myśli dymanie na kasę 

To dobrze ze sprecyzowałeś  bo już  tu były spekulacje ze chodzi  o rozliczeni za robotę  :roll::D

Link to post
Share on other sites

▬▬▬.◙.▬▬▬

═▂▄▄▓▄▄▂ 

◢◤ █▀▀████▄▄▄▄◢◤ 

█▄ █ █▄ ███▀▀▀▀▀▀▀╬ 

◥█████◤

══╩══╩═

╬═╬

╬═╬

╬═╬

╬═╬ 

╬═╬ przyleciałem z Białorusi

╬═╬    

╬═╬ **uja mi zrobicie  

╬═╬☻/ 

╬═╬/▌ 

╬═╬/ \

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Wiem tylko tyle, że trzeba dobrać odpowiednio zawory termostatyczne, bo są prawe i lewe. Uwaga, niektórzy producenci twierdzą, że można je zamieniać. To nie prawda, nie można. Napływ ciepłej wody musi być zawsze pod grzybek. W przeciwnym razie zawór będzie hałasował, dosłownie stukał.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 15.06.2023 o 22:02, MiK napisał:

 

Oby więcej takich ludzi. 

 

 

 

Bo zorganizował zbiórkę i wypromował się cudzym kosztem? :/

Sorry ale to antyautorytet. Autorytet zorganizował by system, w którym działanie takich pasożytujących (i żyjących z cudzego nieszczęścia) fundacyjek była by bezcelowa.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Wiem tylko tyle, że trzeba dobrać odpowiednio zawory termostatyczne

A ja zrobiłem bez termostatów i dodatkowo dołączyłem podłogówkę i na powrocie zawór RTL. ( nie jestem hydraulikiem :wariat:)

https://luxor.it/prodotto/valvole-radiatore/serie-50/kit-manuale-serie-50-kt-73-a/

KT73-A-chrome.jpg

AIL4fc98Q1wpXEkM3gqAWPC68-sgd7uGVM9EXp-v

Edytowane przez jozek23
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...