Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

9 godzin temu, AudiAWX napisał:

Fajne stereo.

Moja poprzednia branża, i tak szczerze? wiem wygląda fajnie, focal... cena tego zestawu który jest na na tej wstawce(kosmos), to 20% jakość 80% mistyfikacja...

Da się kupić zestaw który gra jakościowo podobnie za 1/4 ceny tego co na video. ;)

 

nie to, że neguje.... bo jakość jest ok, ale po prostu mam dość audio voodoo... widziałem jak to to wygląda od środka... 90% hajsu w tej branży robisz na frajerach.

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zgadza się, ale to wygląda i gra pięknie.
Zazdroszczę ludziom co im słoń na ucho nadeptał i wystarczy im tuba i dwie satelity średniotonowe.

Czarna, żenią Cię...
Gotuj się na jutro.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forum.benchmark.pl/topic/301674-poszukuj%C4%99-%C5%BCony/&share_tid=301674&share_fid=59354&share_type=t&link_source=app

  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, AudiAWX napisał:

Czarna, żenią Cię... emoji1787.png

ku**a, Lublin.....:cry:

8 minut temu, AudiAWX napisał:

Zazdroszczę ludziom co im słoń na ucho nadeptał i wystarczy im tuba i dwie satelity średniotonowe.

Jeden z naszych "średnich" zestawów grał lepiej jak najdroższy, wszyscy o tym wiedzieli... w końcu doszło do tego, że trzeba było jakość obciąć, bo nie pasowała do cennika.

Focal, jest dobrym producentem ale temu podobne manewry są tam na porządku dziennym.

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam takiego znajomego w pracy, co ma specjalny filtr do prądu, bo w sieci jest brudny a kable głośnikowe leżą na drewnianych podstawkach.
Pokazałem mu wczoraj ten filmik i on w zachwycie, mówi mi jakie niuanse słyszy, jak dźwięk pięknie się rozchodzi i inne określenia których nie potrafię powtórzyć.
Więc pytam go czy serio ten sprzęt taki dobry, że tak pięknie gra?
On się na mnie patrzy jak na debila i pyta, czy serio tego nie słyszę?
Już nie wytrzymałem i walnąłem śmiechem, mówiąc mu jak to możliwe, że to wszystko słyszy jak film odtwarzam na telefonie a dźwięk płynie z małego głośniczka.

  • Haha 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...