Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

15 godzin temu, zbiku90 napisał:

W sumie to mogę być sam już do końca życia bo przywykłem, tylko dzieciaka bym bardzo chciał mieć, ciężko pogodzić te dwie sprawy :D

 

15 godzin temu, joker5513 napisał:

Adoptuj sobie, kto bogatemu zabroni :)

Takie odrośnięte zdeka, żeby już nie trzeba było przewijać a w razie potrzeby wysłać do sklepu? No niestety. To nie takie proste, mamy bardzo restrykcyjne prawo adopcyjne:

https://dadhero.pl/285605,Samotny-mezczyzna-tylko-teoretycznie-moze-adoptowac-w-polsce-dziecko

 

Niektórzy mają nadmiar :P:

 

zapomnij-o-kasku.jpg

 

Edytowane przez pendzel_3
literówka
  • Lubię to 2
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Odnośnie zdjęcia z pomalowanymi padami to 20-30 lat temu rodzice mieli gdzieś gry komputerowe . A teraz to czasem jest na odwrót . Ja mając niedługo 40 , gram częściej od córki lat 11 . Ona też ma ze 3 gry w które gra czasem . Ale najchętniej to by oglądała bzdury na telefonie non stop . 

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, joker5513 napisał:

Dzięki grom nasze pokolenie przynajmniej języka się nauczyło - bo rzadko która gra miała tłumaczenie w czasach mojego dzieciństwa. A teraz to co najwyżej mózgi sie im lasują od tych debilizmów i japońskich bajek.

No tak do końca nie jest . Mój dobry kolega od 33lat . Ni w ząb nie zna angielskiego , a grał dosyć sporo i z resztą teraz też gra .  Ale tylko w gry przetłumaczone na polski :D teraz nie ma problemu , ale co innego było kiedyś jak Wspomniałeś . 

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, joker5513 napisał:

japońskich bajek

CHIŃSKICH bajek, anime, manga itp. to CHIŃSKIE bajki ;) 

2 godziny temu, jakub1t napisał:

No tak do końca nie jest . Mój dobry kolega od 33lat . Ni w ząb nie zna angielskiego , a grał dosyć sporo i z resztą teraz też gra .  Ale tylko w gry przetłumaczone na polski

Ja znam typa koło 60 lat co tłumaczył mody do stalkerów z ruskiego na polski.

Link to post
Share on other sites

@up

 

Ciekawe kiedy zlikwidują ten idiotyczny przepis. Równie dobrze sędzia może kręcić kołem i patrzeć co wypadło - doszło do obrazy uczuć/nie doszło. Będzie taniej, szybciej i będzie to miało więcej sensu niż powoływanie biegłych i prowadzenie procesu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...