Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

15 minut temu, BlackCoffe napisał:

Biorąc pod uwagę jakie typy facetów przyciągam do siebie to raczej nie powinieneś być zdziwiony, że wolę być sama.

I to wina facetów, że takich przyciągasz? Może warto spojrzeć na siebie? My z Czarną mieliśmy już dyskusję na ten temat prywatnie. Ja znam jej zdanie. Ona moje. Tylko powiedziałem Ci - nie oceniaj i nie wieszaj psów na kimś, kogo nie znasz. Bo nikt nie ma prawa kogokolwiek oceniać. Każdy żyje, jak mu pasuje. A odpowiedzi na pytanie - co wg Ciebie oznacza wierność - nie otrzymałem. Więc? Żyć wg 10 przykazań? 

Link to post
Share on other sites

Czym jest wierność? Dla mnie wierność w związkach polega na tym, że jak mam partnera to przestaję się interesować innymi facetami pod kątem uczuć i/lub szukania okazji do seksu z tą inną osobą. Jak już mam partnera to nie szukam wrażeń z innym bo "życie jest za krótkie" albo by inny facet mi kompensował niedostatki mojego obecnego partnera.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, BlackCoffe napisał:

Czym jest wierność? Dla mnie wierność w związkach polega na tym, że jak mam partnera to przestaję się interesować innymi facetami pod kątem uczuć i/lub szukania okazji do seksu z tą inną osobą. Jak już mam partnera to nie szukam wrażeń z innym bo "życie jest za krótkie" albo by inny facet mi kompensował niedostatki mojego obecnego partnera.

No cóż.... Tylko się nie obrażaj  ;) Gdyby wszyscy na świecie byli tak skonstruowani, jak Ty, to albo świat byłby dla wszystkich krainą wiecznego szczęścia..... Albo po prostu nudny. Koniec tematu :)

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, marko22 napisał:

No cóż.... Tylko się nie obrażaj  ;) Gdyby wszyscy na świecie byli tak skonstruowani, jak Ty, to albo świat byłby dla wszystkich krainą wiecznego szczęścia..... Albo po prostu nudny. Koniec tematu :)

Powiem tak, jeżeli facet będąc ze mną związku ciągle szuka okazji by uprawiać seks z innymi kobietami to nie musi być moim facetem, możemy się rozstać i on może sobie dalej prowadzić swoje rozwiązłe życie taniego jebaki. Skoro mu coś we mnie nie pasuje a nie umie tego powiedzieć tylko szuka szczęścia u innych kobiet, które go "pocieszą" to niech spada na bambus, ja takiego nie chcę.

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, marko22 napisał:

Chcesz warna? ;)

Za co? :D

 

https://sjp.pwn.pl/korpus/zrodlo/jebaka;1546;395.html

"pot. mężczyzna odbywający dużo stosunków płciowych z wieloma kobietami"

A propos...

 

Znałem kiedyś się z gościem który był męską dz. .k...  chłopcem do towarzystwa.

Pytałem go: "No dobra, a jak to jest kiedy przychodzi stara i brzydka klientka? dajesz radę?"

Kręcił coś tam, mataczył a w końcu kiedyś po piwie mi się przyznał. 

 

MalePill-post.jpg

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Nic nie rozumiesz, jeszcze młody jesteś.
Podejrzewam że nawet gdybym coś odwinął to by żona mi darowała.
Natomiast mam obawy że ja bym nie umiał darować jej.
Uważam że jak już coś kombinować to najpierw rozwód i niech każdy robi co chce.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, AudiAWX napisał:

Nic nie rozumiesz, jeszcze młody jesteś.

No właśnie jak byłem młody to wierzyłem w takie bzdury ale na szczęście już dawno wyrosłem z tego :P W sumie bycie singlem ma kilka niepodważalnych zalet, nikt mi do portfela nie zagląda, a jak najdzie mnie ochota żeby trochę zaszaleć to robię co chcę i z kim chcę, bez oglądania się na nikogo ;) W sumie to mogę być sam już do końca życia bo przywykłem, tylko dzieciaka bym bardzo chciał mieć, ciężko pogodzić te dwie sprawy :D

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, zbiku90 napisał:

tylko dzieciaka bym bardzo chciał mieć, ciężko pogodzić te dwie sprawy

Adoptuj sobie, kto bogatemu zabroni :)

 

IMHO dziecko jest jak skuter śnieżny - frajda jak raz na jakiś czas "wynajmiejsz" ale posiadać na własność codziennie... Tylko zbędne koszty :)

7 minut temu, Krzysko napisał:

:roll: co się tutaj odtentegowuje to ja nie wiem 

Offtopic to offtopic - rządzi się swoimi prawami. Dziś jest zajawka na poważniejsze refleksje :)

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...