Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

38 minut temu, pendzel_3 napisał:

Lepiej być singlem niż sobie życie zmarnować z nieodpowiednią osobą.

 

Oczywiście racja, bezapelacyjnie.

Jednak życie w samotności szczególnie jak już ma się te starsze latka na karku też jest coraz bardziej niekomfortowe. I tak źle i tak niedobrze :/

Dlatego trzeba szukać tej odpowiedniej osoby - ona gdzieś jest i czeka tak samo jak ty, czy ty :)

 

 

ale mi się znalazło tematycznie :rotfl:

 

0_1_107702_Jasnowidz_przez_pluszowymis.j

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites



Lepiej być singlem niż sobie życie zmarnować


E, no, bez jaj.
To raczej głupie wytłumaczenie dla bycia samemu i taka wymówka.
Bo bycie z kimś wymaga zobowiązań z obu stron, a bycie singlem nie.

A kiedy sie trafi na nieodpowiednią osobę, co się zdarza, to przecież nie ma obowiazku być z nią po wsze czasy, jest rozwód.
  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, drVanSteiner napisał:

E, no, bez jaj.

:rotfl: nie no jasne, wywłaszczam nazbyt. Sam jestem w wieloletnim udanym związku nie wyobrażam sobie bycia samemu, tutaj nawiązywałem do @kawy i.... ;)

 

10 godzin temu, AudiAWX napisał:

Tak paczam że wesela jednak nie będzie... emoji1787.png

 

50 minut temu, Succubus napisał:

Dlatego trzeba szukać tej odpowiedniej osoby - ona gdzieś jest i czeka tak samo jak ty, czy ty :)

Popieram. 

10 minut temu, BlackCoffe napisał:

a po swoim ostatnim byłym całkowicie straciłam wiarę w szczerość męskich uczuć. Faceci są ok, ale jako kumple :P 

A co istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko-męska? :->

 

Dobra już nie trolluje,:) Kawa to nie tak. Nie wszyscy faceci to uje. Na pewno jest gdzieś tam ktoś dla kogo nie będzie istniał świat bez Ciebie. Wspomnienia zostaw za sobą bo One tylko niepotrzebnie Cię ograniczają. 

 

 

Edytowane przez pendzel_3
literatka
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Kurde, ciężko przyjaźnić się z kimś kto ci się podoba...
Ja bym chyba nie umiał. Bo by to było za mało.
Tak się zastanawiam czy mam jakąś koleżankę, i w sumie to chyba nie, pomijając żony znajomych, czy koleżanki żony.
Zresztą tak ogólnie to gdybym miał koleżankę to z żoną bym miał pewnie problemy.
Ciężkie tematy.
Chyba jakoś dziewczynom na które w życiu trafiałem też nie chodziło o kumplowanie...

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Tylko że 95% w dniu ślubu myśli , że ta druga osoba jest odpowiednia :) , a kwiatki wychodzą nawet już na weselu :D

To raczej loteria . Chyba , że przed ślubem ktoś naprawdę długo się spotyka i nie robi tego na siłę bo tak trzeba .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, drVanSteiner napisał:

A kiedy sie trafi na nieodpowiednią osobę, co się zdarza, to przecież nie ma obowiazku być z nią po wsze czasy, jest rozwód.

Taaa...

 

Obserwuje jednego kumpla który przez to przechodzi - żona się puszczała i doprawiała mu rogi pół roku. mają 2 dzieci i małżeństwem byli 10 lat. Spędza wolny czas dyskutując z swoim prawnikiem, kłótnie o dzieci, rozprawy o majątek. Co drugi weekend ma opiekę nad dziećmi, w kolejny zaoczne studia. Kiedyś człowiek chyba musi odpocząc co nie? Do tego mieszkamy w zaściankowie katolickim - wyklęty przez rodzinę i dawnych "przyjaciół".

 

A ona - młody kochanek gołodupiec, ona bez kasy (pracuje gdzieś w korop księgowości za 2,5k na rękę) i wyciąga tylko brudne łapy po 500+ i inne pisowskie benefity. Jak dzieci coś chcą to przecież tata kupi.

 

Ja serdecznie dziękuję za takie coś

  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites

No ja mam łatwiej bo wszyscy znajomi faceci w moim otoczeniu są zajęci, a ja zajętych nie tykam, nie interesuje się nimi. Nigdy nie odbiłam żadnej kobiecie faceta. 

W ogóle zauważyłam, że w ostatnich czasach [zwłaszcza] wierność umarła i panuje model współdzielonego partnera z innymi osobami. A ja nie chcę być w związku gdzie mój partner będzie zaliczał każdą kobietę, która mu się spodoba.

Zresztą Panowie, każdy żyje tak jak mu się podoba i jak się w tym dobrze czuje :)

Link to post
Share on other sites
15 minut temu, joker5513 napisał:

Taaa...

 

Nie pisałem, że to łatwe, tylko że to możliwe :P

A bywa, że uwolnienie się od pomyłki daje szansę na coś lepszego (której nota bene by nie było, gdyby w ogóle nie wchodzić w związek), co na pewno @Succubus potwierdzi.:menda:

W każdym razie ja potwierdzam, bo mam drugą Żonę i drugie, lepsze życie.:D

Link to post
Share on other sites

Tak trochę pijesz do facetów tylko...
No tak, te panie co zaliczają twojego faceta są OK, bo to panie, a faceci nie są OK bo to faceci.
Tak nie można... Po obu stronach są winni i ofiary.
Mam kilka takich sąsiadek co są po rozwodach i co pół roku jakiś inny typ się kręci.

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, BlackCoffe napisał:

A ja nie chcę być w związku gdzie mój partner będzie zaliczał każdą kobietę, która mu się spodoba.

 

A w drugą stronę? :rotfl:

 

comment_AitXQrw3fyAU1gVhNOCvyIqrHv3UvIkp

 

 

 

 

2 minuty temu, drVanSteiner napisał:

W każdym razie ja potwierdzam, bo mam drugą Żonę i drugie, lepsze życie.:D

Co jest? to tylko ja mam jeszcze pierwszą? :co: dajecie mi do myślenia Panowie. :rotfl:

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
Teraz, AudiAWX napisał:

Tak trochę pijesz do facetów tylko...
No tak, te panie co zaliczają twojego faceta są OK, bo to panie, a faceci nie są OK bo to faceci.
Tak nie można... Po obu stronach są winni i ofiary.
Mam kilka takich sąsiadek co są po rozwodach i co pół roku jakiś inny typ się kręci.

Nie są ok, skoro wiedzą, że facet jest zajęty i go nadal  podrywają i idą do łóżka to jedyne określenia jakie do nich pasują to: k*rwa, szmata, pierd*lony lachociąg itd [nie będę więcej pisać bo bym musiała sama sobie dać warna za wulgaryzmy].

Do tanga trzeba dwojga.

Jak to mówią, jak suka nie chce to pies nie dostanie.

  • Lubię to 1
  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Nie są ok, skoro wiedzą, że facet jest zajęty i go nadal  podrywają i idą do łóżka to jedyne określenia jakie do nich pasują to: k*rwa, szmata, pierd*lony lachociąg itd

Uuuu Czarna mocne słowa:D, czyżby jakiś "pierd*lony lachociąg" wyrwał Ci kiedyś faceta? 

Link to post
Share on other sites
40 minut temu, jakub1t napisał:

To raczej loteria . Chyba , że przed ślubem ktoś naprawdę długo się spotyka i nie robi tego na siłę bo tak trzeba .

 

Wiadomo, to jest dwoje różnych ludzi, każdy inaczej żył jako osobna jednostka, zatem nigdy idealnie się dobrać nie da. No, ale od tego są później kompromisy, wspólne docieranie się itd.

Czy długie chodzenie jest lekiem na dobry związek później? Uważam, że nie, bo jeśli spotykacie się tylko na randkach (niech będzie 10h tygodniowo - bo wiadomo, jest praca i każdy ma swoje obowiązki), to każdy może nieźle grać i udawać w tym czasie. Są nawet przypadki, że alkoholik latami potrafi udawać przy dziewczynie, że nie pije (a wali gaz jak wodę), dlatego fajnie jest zamieszkać ze sobą (choć wiem, że w wielu przypadkach po prostu ludzie (szczególnie młodzi) też nie mają warunków na takie eksperymenty.

No i przede wszystkim, jak człowiek angażuje się w związek na poważnie, to uważam, że w każdym powinna włączyć się odpowiedzialność - no i koniec z kolegami/koleżankami, imprezami, skakaniem na dupki i skakaniem na facetów - ale ludzie nie zawsze tak działają. Stąd są później takie, a nie inne problemy.

 

Generalnie trudny temat, choć z drugiej strony, jak się spotkają w parę dwie odpowiednie osoby - to wcale nie trudny, bo powyższych problemów po prostu nie ma :)

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, pendzel_3 napisał:

To kij w niego...  był warty tyle co złotówka przed denominacją.

Jest od dawien dawna moim byłym.

 

Panowie, każdy z nas żyje swoim życiem, każdy jest szczęśliwy więc nie ma co zmieniać, przecież np pendzel czy Audi nie rzucą swoich żon by sprawdzić czy z drugą będzie im lepiej :P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...