Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Idioci są wszędzie. Nie dość, że Ziemia jest płaska to 5G wypala umysły a szczepionka na koronawirusa ma sobie nanochipy, które mają zabijać ludzi (oczywiście są sterowane przez 5G) wg nich.

 

U nas pod biedronką robili manifest bo tam jest nadajnik 5G, baba to krzyczała jedna jakby ją zarzynali, że to 5G służy do sterowania mózgiem itp., to jej powiedziałem, że skoro za pomocą 5G steruje się mózgiem to ona nie ma się czego obawiać :D

1597747189_ozcxvi_600.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Mam do was takie pytanie.

Czy kiedykolwiek ktoś z Was dzwonił by zapytać o ofertę Netii na numery przedstawicieli podanych w ulotkach?

Już wyjaśniam.

Jestem od jakiegoś czasu na etapie zmiany operatora i w windzie u mnie w bloku była ulotka Netii o internecie i tv za 45zł miesięcznie.

Dzwonię na podany nr i pan informuje mnie, że to są stare ulotki i stare ceny, bo wg nowej ceny to jest już 50zł.

No nic, podziękowałem.

Miesiąc później inna ulotka Internet, TV, HBO, nagrywarka, cinemax, tidal za 90zł.

Dzwonię i inny pan znów informuje o starej ulotce, nowa cena to 100zł.

Już troszkę wkurzony znów podziękowałem. Dziwne że znów stara ulotka.

Dziś kolejna ulotka Netii 500Mbit, HBO, eleven, 184 kanały za 110zł.

Wykonuję telefon i... znów coś nie tak, błąd w ulotce, bo cena pakietu to 130zł.

Dziwne już to dla mnie, bo trzy ulotki w ciągu dwóch miesięcy i zawsze albo ulotka stara, albo błąd i zawsze cena była większa niż na ulotce.

Zapytałem przedstawiciela czy to nie jest specjalne działanie Netii i był wyraźnie zmieszany, ale wszystkiemu zaprzeczył.

Ja widzę to inaczej, wiem,że ulotka nie jest stricte ofertą, ale nie wierzę też w takie zabiegi okoliczności.

Wg mnie robią to specjalnie by tylko zadzwonić i liczą, że w rozmówca jednak zgodzi się na wyższą cenę.

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam do was takie pytanie. Czy kiedykolwiek ktoś z Was dzwonił by zapytać o ofertę Netii na numery przedstawicieli podanych w ulotkach? Już wyjaśniam. Jestem od jakiegoś czasu na etapie zmiany operatora i w windzie u mnie w bloku była ulotka Netii o internecie i tv za 45zł miesięcznie. Dzwonię na podany nr i pan informuje mnie, że to są stare ulotki i stare ceny, bo wg nowej ceny to jest już 50zł. No nic, podziękowałem. Miesiąc później inna ulotka Internet, TV, HBO, nagrywarka, cinemax, tidal za 90zł. Dzwonię i inny pan znów informuje o starej ulotce, nowa cena to 100zł. Już troszkę wkurzony znów podziękowałem. Dziwne że znów stara ulotka. Dziś kolejna ulotka Netii 500Mbit, HBO, eleven, 184 kanały za 110zł. Wykonuję telefon i... znów coś nie tak, błąd w ulotce, bo cena pakietu to 130zł. Dziwne już to dla mnie, bo trzy ulotki w ciągu dwóch miesięcy i zawsze albo ulotka stara, albo błąd i zawsze cena była większa niż na ulotce. Zapytałem przedstawiciela czy to nie jest specjalne działanie Netii i był wyraźnie zmieszany, ale wszystkiemu zaprzeczył. Ja widzę to inaczej, wiem,że ulotka nie jest stricte ofertą, ale nie wierzę też w takie zabiegi okoliczności. Wg mnie robią to specjalnie by tylko zadzwonić i liczą, że w rozmówca jednak zgodzi się na wyższą cenę.

To jest typowy chwyt marketingowy, dodatkowo netie pod względem internetu omijaj szerokim łukiem. Chyba, że masz anielską cierpliwość :)

Link to post
Share on other sites

 

 

szczepionka na koronawirusa ma sobie nanochipy, które mają zabijać ludzi

Z tego miejsca chciałbym polecić brytyjski serial Utopia. Niezbyt łatwo go znaleźć bo na dużych serwisach streamingowych go raczej nie ma. Mnie osobiście przypadł do gustu i bardzo wciągnął. Nie będę spoilerować ale jest w głównej mierze o epidemii i szczepionkach więc całkiem na czasie (sam serial z 2013-2014)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@up #38190 mocne.... na tyle że boję się wcisnąć "oceń post pozytywnie" mając świadomość iż jest to publicznie widoczne. na prv miałbyś  like. 

%-)

 

 

Wg mnie robią to specjalnie by tylko zadzwonić i liczą, że w rozmówca jednak zgodzi się na wyższą cenę.

Oczywiście że tak, to jest tylko wabik żebyś wykonał telefon a w teorii dobrze szkolony handlowiec Cię już złapał. To smutne że dopuszczają już takie techniki łowienia ... poniżej pasa, no ale niestety tak to działa.

 

Jak mnie UPC wkurzyło to zbiłem 50% ceny za dostawę internetu, ale wypowiedzenie musiało pójść. Dostali już kilkukrotnie od UOKiKU po parę baniek trochę się uspokoiło.... na jak długo nie wiem, czas pokaże.

 

Pamiętaj że każdy przedstawiciel też musi za Ciebie przytulić parę groszy (akurat w tym nic złego, to też praca).

Dlatego jeśli ktoś jest ze mną szczery to jestem w stanie zapłacić te parę groszy więcej, a że pracowałem za studeciaka w tej branży to ściemę czuję na kilometr.

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...