Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Owszem, spoko. Skończę z osądami, jeżeli wszyscy bogobojni przestaną wpieprzać się w moje życie seksualne, artystyczne (krucjaty przed koncertami), naukę, podatki (płacę na czarnych bez mojej zgody). Jeżeli wszyscy religijni fanatycy i oszołomy przestaną wchodzić mi przez okno, w brudnych buciorach w moje życie, spoko. W innym przypadku - będę nazywał rzeczy po imieniu. Generalnie mam w doopie do czego klęczą, bo mogą nawet do słupka drogowego (choć i tak uważam, że religia to przekręt wszechczasów i głupota "wiernych"), ale niech nie robią tego na pokaz. Niech się modlą w swym upodleniu we własnych domostwach i tyle. Nie wszyscy muszą oglądać ich głupotę i zaślepienie. Przestanę, o ile sami w końcu skonczą ze swoją hipokryzją i chociażby zaczną się stosować do własnych herezji, które głoszą!

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Wolność poglądów... Słyszał? Każdy "wierzący" to oszołom. Bez różnicy. Religia to zło. Ludzie wierzący w gadające płazy, w "grzechy" bądź inne ograniczające ludzką naturę pierdoły, są najzywyczajniej w świecie ograniczeni, mają zamknięte umysły, nie są oświeceni. Są gorsi...

Link to post
Share on other sites

Byla już tutaj wojna religijna. Po co na siłę zaczynać kolejną takimi tekstami o debilach? Czy obrazków zwiazanych z religią nie możecie pominąć, na siłę trzeba pokazywać że jest sie ateistą? Nie ma innych ciekawszych rzeczy do zamieszczenia tutaj? Na każdej stronie musi cos być o Bogu, księdzu i religii?

 

Niektóre przemyślenia warto zachować dla siebie lecz gdyby to bylo zbyt trudne proponuje na forum paranormalne.pl założyć temat "ludzie wierzący to debile", napisać co leży na sercu i wrócić tutaj spokojniejszym. Tam sa odpowiednie dzialy a ludzi do dyskusji nie zabraknie.

 

Edytowane przez okar19
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Białyboski, mówisz, że niech to robią prywatnie w swoich domostwach, a nie ze wszyscy to oglądają publicznie, tak jakby Ci biedni zwyczajni katolicy nagle klekali w galerii handlowej, rozkladali sobie kocyk i wołali do Boga w którego wierzą. Modlą się w kościołach, do których raczej ludzie Twojego pokroju nie chodzą, więc czemu mówisz żeby modlili się jedynie w domach? Zresztą myślę, że wolałbys by msza była odprawiana w kościele w Twoim mieście niż u sąsiada za ścianą w bloku. Taka kultura. W Polsce jest katolicka i wolę słyszeć dzwony z kościoła niż wołanie muzeina z meczetu.

 

http://i.iplsc.com/paryz-muzulmanie-modlacy-sie-na-ulicy/00022F557X6YF8VP-C122-F4.jpg

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Owszem, spoko. Skończę z osądami, jeżeli wszyscy bogobojni przestaną wpieprzać się w moje życie seksualne, artystyczne (krucjaty przed koncertami), naukę, podatki (płacę na czarnych bez mojej zgody). Jeżeli wszyscy religijni fanatycy i oszołomy przestaną wchodzić mi przez okno, w brudnych buciorach w moje życie, spoko. W innym przypadku - będę nazywał rzeczy po imieniu. Generalnie mam w doopie do czego klęczą, bo mogą nawet do słupka drogowego (choć i tak uważam, że religia to przekręt wszechczasów i głupota "wiernych"), ale niech nie robią tego na pokaz. Niech się modlą w swym upodleniu we własnych domostwach i tyle. Nie wszyscy muszą oglądać ich głupotę i zaślepienie. Przestanę, o ile sami w końcu skonczą ze swoją hipokryzją i chociażby zaczną się stosować do własnych herezji, które głoszą!

 

image.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...