Skocz do zawartości

RAIJINTEK TRITON - czy warto ?


Recommended Posts

No więc tak. Obecnie po tym czasie zabawy z tym chłodzeniem wersja v1 nr: 0015 - wygląda na to że wszystko jest oki :). Co do wycieków to nie mogę nic powiedzieć bo fabryczne uszczelki zostały wymienione na inne. Zalany płynem http://www.3kropki.pl/p/plyn-coollaboratory-liquid-coolant-pro-uvgreen-1l.html. Pompka skręcona na min 2500 obr\m i wentyle. Węże i chłodnica zimne w spoczynku 28-29 w stresie około 60 max. Płyta główna 25-31 max po kilku godzinach grania więc Daje radę :D   

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli i tak zmieniasz je a te nie są Ci potrzebne  ,to w imadło wkręć za króciec i je wykręcisz- oczywiście ta metoda raczej ostateczna i powodująca utratę złączek (i tak są kiepskie i zamierzam je wymienić w nowym bloku).

Edytowane przez anikocio
Link to post
Share on other sites

hotairem, narazie nic nie zrobię bo blok stracił szczelność z tym ze nie na złączkach ale gdzieś w okolicy pompki, wcześniej zdążyłem złożyć zestaw. Temperatury na i7 4770k po oc do 4.3 napięcie nieruszane w stresie ledwo dojdzie do 57 stopni wczesniej temperatura dochodziła skokowo do 90 ale na jednym z rdzeń pozostałe 80 także całkiem dobrze. Ale z blokiem musze dojść do ładu a jak nie to kupię nowy ale tym razem nie od rajniteka

Link to post
Share on other sites

Witam jestem tutaj nowy i od roku pragnę zakupić sobie jakieś chłodzenie wodne a to wyjątkowo jest niby dobre w stosunku jakości do ceny (pomijając kilku użytkowników tego forum :P ale przynajmniej co niektórzy dostali niezłą rekompensatę :) ) i właśnie szukam gdzie to mogę  kupić  ale chciałem się was zapytać czym się różnią te 2 modele od siebie http://yooki.pl/p/1541/14179/raijintek-triton-zestaw-chlodzenia-wodnego-240mm-chlodzenie-na-procesor-chlodzenie.html  http://yooki.pl/p/1555/15448/raijintek-triton-core-zestaw-chlodzenia-wodnego-240mm-chlodzenie-wodne-chlodzenie.html bo się nie znam wiec też proszę w miarę prosty język wypowiedzi  oraz podanie jakiegoś linku skąd polecacie kupić  i   który z tych 2 modeli bo ver to v3 :P  i jaki powinien być kod producenta dla v3 czy obecnie nie ma sensu na to patrzeć bo i tak na składach zapewne mają to pomieszane oczywiście dziękuje za pomoc pozdrawiam niech się darzy :P

Edytowane przez AmIdAmArUxCS
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...