Skocz do zawartości

RAIJINTEK TRITON - czy warto ?


Recommended Posts

Sam nie troluj -tak ciężko Ci przeczytać  wcześniejsze posty jak kolega wspomniał, że do niego wysłali ? tego samego dnia do niego nie dojdzie.... ale po co lepiej pisać posta i jeszcze pozaczepiać innych użytkowników forum.

 

BTW ja widzę minutę różnicy :) poza tym pisząc na force ,wyskakuje piękne okienko z komunikatem, że właśnie dodano posta....żaden z udzielających się tu nie miał problemu z edycją  :menda:

Edytowane przez anikocio
Link to post
Share on other sites
Sam nie troluj -tak ciężko Ci przeczytać  wcześniejsze posty jak kolega wspomniał, że do niego wysłali ? tego samego dnia do niego nie dojdzie. 

 

 

Nie, no nie mogę, co za gość! Wierz mi jest to możliwe!. Ale nie o to chodzi!

 

 

 

 

BTW ja widzę minutę różnicy poza tym pisząc na force ,wyskakuje piękne okienko z komunikatem, że właśnie dodano posta....żaden z udzielających się tu nie miał problemu z edycją 

 

 

Widzę, że rzeczywiście  nie masz co do roboty tylko trolowanie.

 

>>> Ciach<<< Jeszcze jeden taki występ i będziesz miał tydzień na przemyślenia. Biafra

 

I na koniec nie  ucz mnie pisania postów! 

Edytowane przez Biafra
Link to post
Share on other sites
 

Nie, no nie mogę, co za gość! Wierz mi jest to możliwe!. Ale nie o to chodzi!

 

 

Mega skrajne przypadki (zapewne w tej samej miejscowości nadawca/odbiorca) to może tak, ale ile ich jest ? :)

 

Idź siać zamęt gdzie indziej  ,nikt Ciebie nie uczy (nie wiem skąd ty to wziąłeś, spinasz się w zasadzie o nic udowadniając nie wiadomo co ,nie wiadomo komu tylko dla własnej satysfakcji) bo szkoda czasu na to, wspomniałem o fajnej funkcji, której widać nie zauważyłeś (pomijam fakt, że z wcześniejszych postów neo88 wydedukować można iż nie posiada jeszcze tritona- wystarczy czytać posty ze zrozumieniem).

Koniec OT.

Edytowane przez anikocio
Link to post
Share on other sites

Ej, jak myślicie ? Nada się do rozbudowy o chłodnice 3x120mm i chłodzenie chipsetu (w przyszłości może jeszcze karte graf.)??

Bo ta pompa co jest w tritonie to za słaba jest a jakby jescze chłodnice, chipset i karte (w przyszłości) to szkoda gadać :P

To :

http://www.3kropki.pl/p/xspc-x2o-750-podwojny-rezerwuar-v4-z-pompa-750-l/h-czarny.html

Link to post
Share on other sites

Drogi autorze tegoż wspaniałego tematu :) mi osobiście ten rez też się widzi ale słyszałem, że pompa ta jest głośna i widziałem go taniej coś koło 250zł.

Może i pompa w Tritonie słaba by była ale jakby dać chłodnice i blok mało restrykcyjne to nie było by źle, tym bardziej ,że w obecnej chwili czy to 1xCPU czy jak u thcmaniaca 1xCPU i 1xGPU przyspieszenie pompy nie dało żadnych praktycznie zmian w temperaturach (u mnie sytuacja podobna).

 

 

neo292 jeśli myślisz, że to ja, to jesteś w błędzie. Daj znać jak u Ciebie z temperaturami przed i po instalacji.

 

Aha i jakie wersje dostaliście ? po PC widać, że to wersja CORE a w opisie na morelach wynika, że full BOX. Jak jest naprawdę ?

Edytowane przez anikocio
Link to post
Share on other sites

A widzisz , jak ja kupowałem podwali ten PC do wersji CORE a na stronie i pudelku nie sprawdzałem  ;)

neo88 nie wiem jak w przypadku awarii Corsaira ale na przykładzie moim i kolegów z tego forum wiesz przynajmniej, że Raijintek nie ma gdzieś klientów i szybko wysyłają blok zastępczy.

Edytowane przez anikocio
Link to post
Share on other sites
Chyba V3 o ile się nie mylę.

  Rozumiem że chcesz kupić :)?

 

 

Chciałbym zwrócić uwagę na złe pakowanie tego chłodzenia, bloko-pampka znajduje się w samym rogu pudła nie jest zabezpieczona folią bezbelkową ani wydmuszką tekturową jak w h105 w trakcie transportu wysoce prawdopodobne że bloko-pompka może pęknąć . Jeśli zdecyduję się na sprzedaż trytka to zaznaczam że dobrze zabezpieczę bloko-pompkę.

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...