Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów


Recommended Posts

No przecież redakcja się nie rozdwoi ostatnio codziennie dają przynajmniej 1 porządny test więc cierpliwości rodacy :D

 

Masz rację - ostatnio redakcja pracuje chyba na dopalaczach, albo robi na podwójnym etacie (tzw. jazda na podwójnym gazie ;) ). Jeden (albo nawet czasami dwa) artykuły dziennie. Święto nie święto a tu coś nowego - aż nie nadążam z czytaniem :)

Link to post
Share on other sites

Po tej recenzji z i7 pojawiły się przynajmniej 4-5 normalnych recenzji różnego sprzętu

Pitu pitu ... nie licząc "recenzji" gier itp. to w reszcie było to co potrzeba no chyba że pani krytyk nic się nie podoba oprócz Przeglądu TOP10-Smartfony :pajac:

Dziecko uważaj na to co piszesz, mnie osobiście nie wszystko się podoba i mam również własne zainteresowania. Zauważ również, że jestem mężczyzną. I nie będę tolerował na następny raz takich szczeniackich tekstów jak twoje.
Link to post
Share on other sites

Sonda na stronie głównej:

Jaką kartę chciałbyś/chciałabyś kupić w najbliższym czasie?

Przydałoby się to uwiecznić i wyzerować.

Ta sonda wręcz sugeruje by kupić "radka",a przecież na rynku kart graficznych wiele się zmieniło.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ponowię swoje pytanie, plus dodam kilka innych, które zebrałem w ostatnim czasie :). Prosiłbym redakcję o odpowiedź.

 

1. Czy zamierzacie wprowadzić edycję komentarzy, jeśli tak to kiedy?

2. Kiedy możemy się spodziewać nowej wersji forum, było pisane o tym w wakacje i do tej pory cisza.

3. Czy test smarfonów się ukaże, czy potrzebujecie pomocy użytkowników? Chętnie bym się tym sam zajął, jeżeli udostępnicie mi sprzęt do testów.

4. Chyba tyle, teraz proszę o odpowiedzi :].

 

Wysłałem PW do Wojtka i Grzegorza, mam nadzieję, że dziś lub jutro nam odpowiedzą.

Link to post
Share on other sites

1. W grę wchodzi możliwość edycji przez pierwsze 60 sekund, potem już nie ma możliwość zmian w komentarzu. Temat był przez nas wiele razy rozważany i opcja edycji komentu w każdej chwili, może wprowadzić więcej złego niż korzyści.

Przymierzamy się do wprowadzenia "oceniania" komentów, ale wszystko zależy od strony technicznej. Takie funkcje bardzo łatwo mogą nam pożreć zasoby serwera.

Z góry zaznaczam, że nasz programista ma też wiele innych zadań o większym priorytecie.

 

2. Nowe Forum jest już testowane na serwerze DEV przez Damiana. Przygotowujemy też nową skórkę do niego.

Niestety Mikołaj (nasz programista) kończy inny, ważny i duży projekt dla benchmark. Gdy go zakończymy, zajmujemy się już Forum.

 

3. Testy smartfonów już ruszyły. Tomek Duda już je testuje, na dniach pojawią się on-line. W każdym miesiącu regularnie przewidujemy 3~4 testy tych produktów. Mamy też fachowca z innego dużego serwisu. Dobrzy, dojrzali testerzy są zawsze mile widziani w składzie redakcji. Swoje propozycje zgłaszajcie na moje PW.

Link to post
Share on other sites

1. W grę wchodzi możliwość edycji przez pierwsze 60 sekund, potem już nie ma możliwość zmian w komentarzu. Temat był przez nas wiele razy rozważany i opcja edycji komentu w każdej chwili, może wprowadzić więcej złego niż korzyści.

Przymierzamy się do wprowadzenia "oceniania" komentów, ale wszystko zależy od strony technicznej. Takie funkcje bardzo łatwo mogą nam pożreć zasoby serwera.

Z góry zaznaczam, że nasz programista ma też wiele innych zadań o większym priorytecie.

 

Wojtku osobiście chciałbym by edycja, była możliwa maksymalnie do 10 minut po napisaniu komentarza, z osobistym doświadczeń jako administrator i użytkownik kilku portalu wiem, że w te 10 minut zawsze znajduje się jakiś błąd we własnej wypowiedzi.

 

O zasobach nie musisz mówić, wiem co to za ból :).

 

2. Nowe Forum jest już testowane na serwerze DEV - przez Damiana. Przygotowujemy też nową skórkę do niego.

Niestety Mikołaj (nasz programista) kończy inny, ważny i duży projekt dla benchmark. Gdy go zakończymy, zajmujemy się już Forum.

Dzięki, fajnie móc oglądać postępy przy zmianie skryptu forum. Osobiście mogę chętnie pomóc testować, jeżeli będzie taka potrzeba. Jestem z tych osób, co czepiają się każdego drobnego błędu.

 

3. Testy smartfonów już ruszyły. Tomek Duda już je testuje, na dniach pojawią się on-line. W każdym miesiącu regularnie przewidujemy 3~4 testy tych produktów. Mamy też fachowca z innego dużego serwisu. Dobrzy, dojrzali testerzy są zawsze mile widziani w składzie redakcji. Swoje propozycje zgłaszajcie na moje PW.

Bardzo fajnie, kiedyś dyskutowaliśmy w jakimś artykule czy mini-recenzji na temat kontrolerów do gier, istnieje możliwość ich testowania? Wolę zapytać się wcześniej, niż później wyjść na :].
Link to post
Share on other sites

Nowe Forum jest już testowane na serwerze DEV - przez Damiana

To ja to w tajemnicy trzymam, a tu mi linki rozdają, no nie ładnie :]

 

Dzięki, fajnie móc oglądać postępy przy zmianie skryptu forum. Osobiście mogę chętnie pomóc testować, jeżeli będzie taka potrzeba. Jestem z tych osób, co czepiają się każdego drobnego błędu.

Każda pomoc się przyda. Gdy wystartują takie końcowe testy, to pojawi się info na nowym forum, będzie można napisać co jeszcze nie śmiga :)
Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy, właściwie czekałem tylko na hasło od ciebie :menda: Póki co dam go kolorowym i ludziom rozsądnym, bo zbyt duży ruch na nie do końca skonfigurowanym skrypcie może się źle skończyć :]

 

Tak dla osób nie bardzo do tego nastawionych: po przesiadce mam plan przygotować krótki poradnik, może w formie wideo, by łatwiej odnaleźć się w nowych funkcjach :)

 

1. W grę wchodzi możliwość edycji przez pierwsze 60 sekund, potem już nie ma możliwość zmian w komentarzu. Temat był przez nas wiele razy rozważany i opcja edycji komentu w każdej chwili, może wprowadzić więcej złego niż korzyści.

Tak jeszcze pomyślałem, że edycja powinna być od razu niemożliwa, gdy ktoś odpowie na nasz komentarz, ażeby czasem kogoś nie kusiło kombinować :->
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam jeszcze jedno pytanie (tamto o producentach dalej jest aktualne) - kiedy nowy odcinek BenchmarkTV?

Jeżeli zapowiadała się jakaś dłuższa przerwa to Laska (prezenter) o tym nas powiadamiał, a teraz ani nic nie powiedział, ani się nie pożegnał... Rozumiem, że w sobotę sylwester, ale w piątek może dało by radę opublikować 62 odcinek :ciekawy:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...