Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów


Recommended Posts

Czekałem, czekałem.. ale jest to tak irytujące że zapytam.... PYTANIE. Czy powstanie dodatkowa "zakładka", która umożliwi wyświetlenie wszystkich zakładek jakie występują w danym artykule na jednej stronie? Rozumiem iż objętość materiału będzie duża, ale polepszy to wyszukiwanie danych informacji oraz poprawę czytania całości (np. mobilnym userom)

Popieram w 100% właśnie też miałem o tym pisać,

dajcie przycisk wszystko na jednej stronie!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Rok temu jak mnie banował permanentnie był niezbyt miły, wspominał coś o dziecinnym zachowaniu, obrzucaniu serwisu gównem i w ogóle dziwi mi się, że nie padłem mu do nożek, bo wygrałem pół kompa w USB ;)

 

Nic, spamuję dalej, może w końcu się uda :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Mam dwa pytanka o nowy konkurs AMD:

1. Czy towar musi być "dostępny" na stronie komputronika ? Czy po prostu musi być na stronie, niezależnie czy w tej chwili jest dostępny czy nie ?

2. Mamy podawać tylko nazwy podzespołów czy linki do nich ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

W skrócie kilka informacji dla czytelników ode mnie - szczerze i bez ściemy:

 

1. Reklamy: staraliśmy się aby nie było na benchmark reklam wyskakujących, z dźwiękiem czy też wideo. Uważam że reklamy, które przysłaniają treść (czyli artykuły, newsy itd.) są irytujące - to reklama nachalna, zmuszająca do tego, aby ją zobaczyć. Niestety, na rynku nie jest lekko, a serwis rośnie i musimy mieć środki na jego utrzymanie. Dlatego w przyszłości mogą i będą pojawiać się reklamy wyskakujące, które pozwolą nam generować środki oraz organizować dla was konkursy, czy też mieć środki na punkty za miniRecenzje i newsy jakie piszecie. Postaram się, aby nie było reklam z dźwiękiem - te są uznane za najbardziej irytujące.

 

2. Konkurs za 4000 zł - zdaję sobie sprawę, że konkurs przez wielu z was został uznany za kontrowersyjny. Niestety, nie stać nas aby zrealizować konkurs, w którym główną nagrodą będzie komputer za 4000 zł. Stać na to naszych partnerów i dlatego zasady były takie, jakie były. Rozumiem że niektórych mogło to zdenerwować (zwłaszcza fanów Intela i GeForce'ów), jednak takie były zasady. W przyszłości postaram się bardziej "filtrować" konkursy - okazuje się, że dla wielu szansa na wygranie świetnego zestawu to za mało...

 

3. Wymiany punktów - proszę kontaktować się z Jackiem.

 

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania, postaram się tutaj odpowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Dlatego w przyszłości mogą i będą pojawiać się reklamy wyskakujące, które pozwolą nam generować środki oraz organizować dla was konkursy, czy też mieć środki na punkty za miniRecenzje i newsy jakie piszecie

Obawiam się, że możecie osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego - jak są banery, zwykłe reklamy, to ludziom to za bardzo nie przeszkadza, a jak wyjedziecie z wyskakującymi okienkami z potrzebą gonienia kursorem za krzyżykiem, to połowa ludzi włączy AdBlocka i tyle będzie z przychodów z reklam :P
Link to post
Share on other sites

Decyzję o blokowaniu reklam pozostawiam czytelnikom. Sam już wielokrotnie powtarzałem, że blokując reklamy niejako stajecie się złodziejami - treść nie jest publikowana za darmo, ale w zamian za to, że zgadzacie się na wyświetlanie reklam.

 

W prasie za treść musicie płacić - kupujecie czasopismo, macie treść i... reklamy. U nas płacić za treść nie trzeba, a niektórzy i tak muszą jeszcze blokować reklamy...

 

Osobiście nie rozumiem takiego podejścia - według mnie jest nie fair, ale nie będę też za wami latać z przyciskiem "banuj" za to, że tak lubicie polecać innym AdBlocki i inne narzędzia. To wasza decyzja.

Link to post
Share on other sites

Dobrze, to pójdźmy w inną stronę - wyobraźmy sobie, że takiego czegoś jak AdBlock nie ma.

 

Co zrobi większość użytkowników, jak zacznie gonić za krzyżykiem w reklamie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pójdzie do konkurencji :]

 

Efekt lepszy od AdBlocka, bo użytkownik nie generuje obciążenia serwera... w obu przypadkach zysku z reklam nie ma ;)

 

Co z tego, że będziecie mieli załóżmy 2x większe przychody z reklam, skoro połowa użytkowników/czytelników odejdzie... zleceniodawcy reklam też patrzą np. na średnią liczbę unikalnych użytkowników, która wraz z pojawieniem się w/w reklam spadnie, a wraz z nią dochody... i koło się napędzi doprowadzając wiadomo do czego :P

 

Moim zdaniem zamiast wrzucać irytujące reklamy, należałoby chociażby upchnąć gdzieś dodatkowy baner, reklamy na forum, etc., byle by nie zmuszać użytkowników do opuszczenia portalu/włączenia AdBlocka, bo w dzisiejszych czasach mało kto godzi się na bezmyslne gonienie za krzyżykiem reklamy... ;)

Edytowane przez mICh@eL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Popieram mICh@eL'a w 100%. Takie reklamy na pewno nie pomogą serwisowi a tylko zachęcą użytkowników do blokowania reklam. Portal tylko na tym straci. Ciągłe zamykanie wyskakujących reklam jest naprawdę irytujące. Sam mam zainstalowanego adblocka ale na wielu stronach (w tym na bmk) wstrzymuje blokowanie żeby nie być "sępem".

 

Niech redakcja naprawdę przemyśli kwestię tych wyskakujących reklam, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Ja już wolałbym mniej konkursów ale w zamian mniej syfu w postaci reklam.

Link to post
Share on other sites

witam

 

A ja mam pytanie czemu moje punkty za MR się nie zgadzają. Obok każdej recenzji w dziale MR są informacje o jej autorze oraz posiadane przez niego punkty widoczne jest tam (w moim przypadku) 281 pkt. Bardzo mnie to cieszy bo już niedługo będę je zamieniać.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6a68bb1644e2b2fa.html

 

natomiast gdy wchodzę na MOJĄ STRONĘ jest tych punktóe zaledwie 232 pkt. link poniżej:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3d8ca5cda4cb2b96.html

 

Pewnym wytłumaczeniem tej sytuacji mógł by być fakt oż moja recenzja dotycząca gry F.E.A.R 3 była przez około 2-3 dni wystawiona na stronie głównej. Ponoć na stronie głównej pojawiają się tylko MR wyróżnione lub w jakiś sposób docenione przez redakcje. Sądzę, że powinny być przydzielone jakieś punkty, o których ktoś zapomniał (czyt. opiekun działu).

 

Chciałbym aby ktoś to wyjaśnił i ewentualnie dodał brakujące punkty lub określił ile tak naprawę ich mam.

 

Pozdrawiam

 

 

PS

Dlaczego tak szybko wygasa sesja podczas brania udziału w plebiscycie na produkt roku nie idzie wpisać produktów w całości :/

 

Wiem że są świeta, ale może ktoś by odpowiedział na moje pytanko?

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...