Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam też pytanie do redaktorów kiedy będzie w końcu porządek w dziale rankingi, tj. czy w końcu ktoś będzie usuwał do usunięcia, a może przed dodaniem zweryfikuje ? Jest tam już taki bałagan, że powoli każdemu odechciewa się dodawanie wyników. I zamiast przypływu nowych ludzi do zabawy w duże OC, jest odpływ ;)

 

Pozdrawiam

Alek

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam takie małe oraz trochę nie śmiałe pytanie do redakcji...

 

Chodzi o to iż:

Dziś postanowiłem napisać mojego pierwszego news-a (po długiej walce został w końcu wysłany do redakcji)...

 

A teraz przejdmy do sedna standardowo używam przeglądarki Opera, aktualnie w najnowszej wersji 11.01 po 2 krotnej próbie wysłanie news-a które spełzły na niczym ponieważ mimo dobrego wypełnienia wszystkich wymaganaych "okienek" Opera ciągle mówiła mi o błędzie i nie chciała ani prośba anie grośbą zrobić o co prosiłem... Dopiero na IE8 udało mi się wszystko zrobić jak należy (dosłownie 5 min temu).

 

A oto moje pytanie:

Czy błąd leżał gdzieś po mojej stornie czy to Opera ma jakieś nie naprawione błędy w kodzie które uniemożliwiają pisanie news-ów??

 

P.S.

Ten post powstał na Operze...

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie, mam problem :hahaha:

Chodzi o to, że Karol Żebruń ostatnimi czasy (gdzieś od początku tego tygodnia) nie jest za często dostępny na GG i przez to moje newsy wchodzą z dosyć dużym opóźnieniem, a do tego jest ich mało (chcę pisać więcej, ale dostaję odpowiedź o tym czy mogę czy też nie dopiero na następny dzień). :D

No i tutaj pojawia się moje pytanie - co robić :menda:

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie do redaktorow: czy uwazacie, ze jest zapotrzebowanie na artykul o WC? Cos a'la poradnik dla poczatkujacych, a dla tych, ktorzy juz sprobowali bylby to przeglad rynku i obecnych "trendow". Ostatnio pare osob pytalo o WC, w poradniku i na forum, za kazdym razem dostajac wlasciwie te same odpowiedzi od paru osob siedzacych w temacie.

 

Nie jestem UberGuru WC, ale jakas wiedze mam, ktora chetnie sie podziele.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Proszę o usunięcie konta SapphirePhenix, to moje drugie konto. Po prostu chcę żeby zostało usunięto gdyż większość userów wiązało moje konto z kontem miszczprzestworzy, kontem moje brata ciotecznego...

Pozdrowienia do moderatorów za zbanowanie tamtego konta.

Już nie robiłem wtedy afery a powinienem...

Edytowane przez Baurus
Link to post
Share on other sites

To ja mam pytanie. Nie wiem czy w dobrym miejscu ( jak nie tu to prosze o przeniesienie do poprawnego tematu/dzialu ).

 

Mianowicie chodzi mi o test wentyli pod wzgledem cisnienia mmH2O. Bo chyba nie ma takiego testu a moze komus by sie przydal ( napewno mi :D ).

 

Jesli chodzi o sprzet do pomiarow to moze ktorys z tych miernikow :

http://www.testo.com.pl/online/abaxx-;jsessionid=CDAFA5304833E6A84DA81A0DA1999267?$part=PORTAL.POL.SimpleContentDesk&$event=show-from-menu&categoryid=10484407

Link to post
Share on other sites

Czy do punktów na benchmark można dopłacać? np chce kupić sprzęt za 200 zł, mam 100 pkt to moge dopłacić 100 zł (plus przesyłka)? Wiem że temat był wiele razy poruszany, jednak ostatnio chce zakupić drukarke za 250 zł (mając 180 pkt) i redaktor Jacek Majewski odpisał że jak sie dowiedział to nie ma dopłat do punktów... Czy ta informacja jest prawdziwa? (wiecie.. urlopy są, nie raz ktoś kogoś źle zrozumie to wole sie spytać)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pytanie/sugestia do redaktorów:

 

Komputery "all in one" są już trochę na rynku, może warto by dorobić im rubrykę w laptopach?

A może zasługują na osobny dział?

 

Dla mnie to sensowne rozwiązanie pomiędzy desktopem a laptopem - desktop jest wielki i ta plątanina wszechobecnych kabli i peryferii, laptopy mają małe ekrany i tragicznie klawiatury.

Taki "monitor" z upakowanym w obudowę komputerem, głośnikami, mikrofonem, kamerą itp. chętnie bym postawił na biurku :) (i podpiął pod to wygodną klawiaturę, mysz i pada).

Edytowane przez wdehe
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Czekałem, czekałem.. ale jest to tak irytujące że zapytam.... PYTANIE.

 

Czy powstanie dodatkowa "zakładka", która umożliwi wyświetlenie wszystkich zakładek jakie występują w danym artykule na jednej stronie?

Rozumiem iż objętość materiału będzie duża, ale polepszy to wyszukiwanie danych informacji oraz poprawę czytania całości (np. mobilnym userom)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...