Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

trzy

Witam,

Nie wiem czy to problemy z kontaktem, czy też z redakcją (...), jednak 3 krotnie próbowałem kontaktować się po ogłoszeniu wyników konkursu na Lumie 920, i nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi...

Z komentarzy pod newsem o konkursie czytam że 5 na 6 osób ma ten sam problem... to co jest? Odbierać to jako problemy z kontaktem, czy też jako oszustwo, a tak naprawdę żadnych nagród nie ma?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam pytanie do redaktorów zajmujących się testami kart graficznych: Czy była by możliwość byście w testach kart graficznych i ich wydajności przy porównywaniu wyników dla Radeonów 7850 brać pod uwagę wersje 1GB i 2GB? Obecnie w zestawieniach są pokazywane tylko Radki z 2GB pamiecią

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Czy mogli byście zrobić ranking procesorów i kart graficznych telefonów komórkowych(smartphonów) ponieważ jest już tyle rodzajów i rozwiązań że człowiek nie nadąża za tym wszystkim.

pozdrawiam

Coś takiego jest w planach, ale sprawa jest bardzo trudna. Procesor X może w jednym smartfonie wypadać gorzej niż w innym (choćby z powodu innej objętości i szybkości pamięci RAM itp.). Podobnie jest z układami graficznymi. Przetestowanie wszystkich popularnych modeli na tej samej wersji systemu operacyjnego też nie jest możliwe. Najbardziej realny jest więc prosty ranking subiektywny określający jak (naszym zdaniem) wypada procesor X w odniesieniu do innych procków.

 

Pozdrawiam! :) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Konkurs "Produkt roku 2013" Jakie są dokładne zasady wyłaniania zwycięzców?

W regulaminie konkursu, praktycznie nic o tym nie ma. Jest tylko, że trzeba podać: imię, nazwisko, adres, że należy zagłosować na 10 różnych produktów i 10 marek oraz że wyłanianie zwycięzców będzie się odbywać pod okiem komisji. Ale  na jakiej podstawie zostanie stwierdzone, że dany uczestnik konkursu był lepszy od innego i dlatego wygrał? Chodzi mi o jasne przedstawienie np wpływu całkowitej ilości dobrze wytypowanych przez uczestnika produktów oraz ilości poprawnie wytypowanych produktów w stosunku do całkowitej ilości produktów, typowanych przez użytkownika, na  szanse na otrzymanie nagrody. Czyli, czy jest jak np w grze "multi multi": gdy typujesz 20 produktów i trafisz 10, to masz mniejsze szanse na wygraną, niż gdybyś typował 10 i trafił 10?

Edytowane przez 07013391
Link to post
Share on other sites

Ja nie mam nic przeciwko takim zabiegom*. Może przyczyniłoby się to od wprowadzenia powiedzmy przykładowo, testów FCAT na łamach serwisu? A może czegoś konstruktywnego co nie jest Top-10. 

 

*Oczywiście mała szyderka wskazana ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...