Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów


Recommended Posts

A czy będzie to coś zbliżone do tego co proponowałem Karolowi Żebruniowi? Wysyłałem pewien czas temu na maila Karolowi moją propozycję, lecz było to dość szybko po objęciu przez niego funkcji szefa działu aktualności, więc dostałem odpowiedź taką:

Tak czytałem [twoją propozycję] - mam teraz tyle na głowie, że muszę to wszystko ogarnąć. Mogę odpowiedzieć trochę później.

co było wtedy w pełni zrozumiałe.
Link to post
Share on other sites

Kiziea, pytanie brzmi, komu odpowiadał Pan Grzegorz :wariat: Sam szczerze mówiąc nie wiem. Mogła to być odpowiedź na wszystkie pytania Szymona, a niekoniecznie na Twoje.

 

Moje pytanie: Kiedy i czy w ogóle poprawiony zostanie "podgląd newsa"? Obecnie zupełnie nie odzwierciedla autentycznego wyglądu newsa.

Link to post
Share on other sites

Jako, że temat trochę przycichł to postanowiłem go ożywić.

Wczoraj zostały wprowadzone zmiany w głosowaniu i jak widać nowy system oceniania został ciepło przyjęty przez forumowiczów :D

 

Natomiast zastanawia nas sprawa, czy zostanie dodana jeszcze opcja "dodaj do obserwowanych"?

I drugie pytanie: wiele osób domaga się wprowadzenia opcji "edytuj" w komentarzach. Czy można liczyć na to, że się pojawi?

 

I jeszcze błąd zauważony przez Wojtka_K:

"Wy też tak macie, że w dziale mr wszędzie macie odnośnik do tych samych komentarzy i tą samą ich liczbę. na głównej stronie działu mr?"

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze takie pytanie:

Skoro juz wiadomo, kto nagminnie wstawiał jedynki, to czy planujecie coś z takimi osobnikami zrobic? Już kilku zostało przylapanych, a zdażają się i osoby, które na złość w danym miesiącu dawały jedynki, żeby zwiekszyc szanse swojej recki na wyróżnienie. Oczywiscie te osoby bylyby zglaszane przez userów do redakcji, żeby nikt nie miał wątpliwości :D

Link to post
Share on other sites

Po karceniu serwisu przez userów, coś wreszcie się ruszyło tutaj. Więc brawa panowie redaktorzy, a moje pytanie i propozycja, którą poparło kilku użytkowników.

 

Może redaktorzy odpowiedzą na propozycję oceniania komentarzy i aby były ukrywane po danej ilości ujemnych, a w przypadku dużej ilość pozytywnych ocena małe wyróżnienie.

 

Takie coś wprowadzono na www.f1wm.pl :D.

Link to post
Share on other sites

PrzemasK...

Natomiast zastanawia nas sprawa, czy zostanie dodana jeszcze opcja "dodaj do obserwowanych"?

I drugie pytanie: wiele osób domaga się wprowadzenia opcji "edytuj" w komentarzach. Czy można liczyć na to, że się pojawi?

 

I jeszcze błąd zauważony przez Wojtka_K:

"Wy też tak macie, że w dziale mr wszędzie macie odnośnik do tych samych komentarzy i tą samą ich liczbę. na głównej stronie działu mr?"

1. Wpisałem na listę i przedyskutujemy sprawę w redakcji.

2. Edytowania komentarzy nie będzie. Wolimy aby użytkownicy bardziej zastanawiali się nad treścią komentarza, zanim go opublikują. Wbrew pozorom edytowanie komentarzy jeszcze bardziej skomplikowałoby komentowanie - później dochodziłoby do różnych scenariuszy, nagłego "zmieniania zdania", itd.

3. Programiści otrzymali już informację, prace trwają.

 

kowdipapo...

Skoro juz wiadomo, kto nagminnie wstawiał jedynki, to czy planujecie coś z takimi osobnikami zrobic? Już kilku zostało przylapanych, a zdażają się i osoby, które na złość w danym miesiącu dawały jedynki, żeby zwiekszyc szanse swojej recki na wyróżnienie. Oczywiscie te osoby bylyby zglaszane przez userów do redakcji, żeby nikt nie miał wątpliwości

Takie osoby pozostawimy po prostu do oceny innym czytelnikom. Nie możemy karać kogoś za to, że stale wystawia negatywne oceny - taki user znalazłby przecież 1000 powodów dlaczego tak robi. ;-)

 

Kiziea...

Po karceniu serwisu przez userów, coś wreszcie się ruszyło tutaj. Więc brawa panowie redaktorzy, a moje pytanie i propozycja, którą poparło kilku użytkowników.

Prace nad systemem ocen trwały od paru miesięcy i "karcenie" nie ma tutaj nic do rzeczy. Ponadto proszę zmień ton swoich wypowiedzi - więcej wskórasz kulturą niż "karceniem", serio.

 

Może redaktorzy odpowiedzą na propozycję oceniania komentarzy i aby były ukrywane po danej ilości ujemnych, a w przypadku dużej ilość pozytywnych ocena małe wyróżnienie.

Takie coś też planujemy wdrożyć.

Link to post
Share on other sites

Kiziea...

Po karceniu serwisu przez userów, coś wreszcie się ruszyło tutaj. Więc brawa panowie redaktorzy, a moje pytanie i propozycja, którą poparło kilku użytkowników.

Prace nad systemem ocen trwały od paru miesięcy i "karcenie" nie ma tutaj nic do rzeczy. Ponadto proszę zmień ton swoich wypowiedzi - więcej wskórasz kulturą niż "karceniem", serio.

 

Może redaktorzy odpowiedzą na propozycję oceniania komentarzy i aby były ukrywane po danej ilości ujemnych, a w przypadku dużej ilość pozytywnych ocena małe wyróżnienie.

Takie coś też planujemy wdrożyć.

Tak, tak profesorze, co do ocen komentarzy :D.
Link to post
Share on other sites

Po karceniu serwisu przez userów, coś wreszcie się ruszyło tutaj. Więc brawa panowie redaktorzy, a moje pytanie i propozycja, którą poparło kilku użytkowników.

 

Może redaktorzy odpowiedzą na propozycję oceniania komentarzy i aby były ukrywane po danej ilości ujemnych, a w przypadku dużej ilość pozytywnych ocena małe wyróżnienie.

 

 

Przeczytalem i już wspominałem, ze to nie redaktorzy pracują nad funkcjonowaniem serwisu. Oni tylko opracowują treść. Jak już wspomniał Grzegorz, postaraj się nie karcić.

Link to post
Share on other sites

Pojawiło się kolejne pytanie:

 

"Witam. Nie wiem jak Ludzie jednak ja osobiście mam ogromne problemy z obecnym edytorem podczas wpisywania recek/newsów. Co na to redakcja by go zmienić na bardziej rozbudowany? Na pewno pojawiło by się znacznie więcej ułatwień które pomogą lepiej przedstawić recenzje." - pytanie zadał polischmen

Link to post
Share on other sites

regist88 - a po co? przecież to to samo.

 

Widać że mało się z nim obchodzisz - chodzi Ci może o dodatkowe funkcje np. w wielkości liter? Zawsze możesz użyć demo edytor CK Editor - dostępny pełny edytor taki jak na BMK - jak chcesz np. zwiększyć rozmiar czcionki to kopiujesz odpowiedni kod ze źródła i wstawiasz do benchmarkowego - jak masz problemy pisz na moje gg, dostępne w profilu:

http://ckeditor.com/demo

- zobaczcie czy rzeczywiście są różnice - nie, jedynie design

 

Taki sam edytor ma do dyspozycji redakcja - my mamy ten okrojony, ale nic nie stoi na przeszkodzie kopiowania komend z CKEditor w wersji demo na ich stronie:

http://ckeditor.com/demo

Link to post
Share on other sites

Ech Kiziea - wprowadzenie nowego edytora to jest dopiero robota, co innego upgrade do nowszej wersji - te same wymiary etc. Gdyby redakcja chciała wprowadzić jakieś Tiny... coś to by wybuliła na programistów i straciła czas - są ważniejsze sprawy do załatwienia.

 

Tak w ogóle to aktualny edytor pozwala robić recenzje na b. wysokim poziomie pod względem graficznym więc nie wiem o co wam chodzi - trzeba tylko trochę się pobawić z HTML-em :ciekawy:

 

Jak ktoś naprawdę chce to poszpera pokombinuje i zrobi dobrą i czytelną recenzję- trzeba mieć tylko cierpliwość i zapał.

Ja wczoraj 1,5h barowałem się ze spisem treści w recenzji - może to łatwe, ale musiałem to rozgryźć od podstaw, a recka wygląda o wiele lepiej :) - także 1,5h więcej trochę zapału i jest ok.

 

Te wszystkie edytory to jedno i to samo - tylko że w aktualnym niektóre opcje są ukryte ;] - skopiujecie komendy z nowych i bd to samo.

Link to post
Share on other sites

No właśnie chodzi o to żeby wszystko było gotowe i pod ręką... i będzie to ułatwienie i dla użytkowników i dla redaktorów bo w końcu też wpisują newsy/recenzje. maciek1o3s jak chcesz to mogę dla Ciebie poprosić redakcje by wstawili tylko puste okienko z możliwością pisania w HTML-u... tylko po co utrudniać sobie życie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie. Czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego przy głosowaniu jak było w starym systemie czyli: w momencie kiedy się wybrało ocenę to średnia się zmieniała, a teraz kiedy klikniemy na kciuk nic się nie zmienia. Dopiero w momencie kiedy odświeżymy stronę pokazuje się, że np. zamiast 3 głosów są już 4.

Więc chodzi o to, żeby w momencie oddania głosu od razu wyświetlało prawidłową ilość oddanych głosów bez konieczności odświeżania strony.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...