Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

11 godzin temu, jakub1t napisał:

Miałem 30 to czułem się jak bym miał 20 . Teraz mam 40 , a czuje się jak bym miał 50 

 

Wiesz, to chyba bardziej zależy od tego jak się żyje (jak żyjesz) - od warunków domowych, finansowych, od tego czy jesteś doceniany na co dzień, od tego jak wyglądasz, czy uprawiasz jakiś sport itd - wtedy nawet jak masz 50, czy 60 możesz się czuć o wiele młodziej.

Z drugiej strony możesz mieć 40 i kijowe życie, kijowy wygląd itd - i będzie Ci się wydawało, że jesteś znacznie starszy i w ogóle nie będzie chęci i jakiejś wizji na przyszłość ... to oczywiście moje zdanie, ale okupione doświadczeniem (moim co prawda).

 

11 godzin temu, BlackCoffe napisał:

że za niecałe 4 lata będę mieć 40

 

To Ty już "stara du*a jesteś".

Chciałbym mieś tyle lat, co masz Ty teraz, ale ten rozum ... ehhh

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bo Succubus nie wziął pod uwagę że jesteś kobietą a my faceci dużymi chłopcami;)

Kto nie może się jeszcze zapisać na szczepienie, bo jak mam taki problem właśnie. W marcu miałem cofita i jak próbuje się rejestrować to na epacjencie piszą że nie mam skierowania a na tej stronce do rejestracji jak wpiszę nr tel i pesel to dostaję komunikat że rejestracja niemożliwa :(

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

@ olo163

Podobno dopiero od poniedzialku moga sie rejestrowac ozdrowiency ktorym minal  conajmniej miesiac od pozytywnego testu - wczesniej bylo to 3 miesiace :)

Gdzies to wyczytalem ostatnio w jakims artykule w sieci :)

Edytowane przez sebki1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, olo163 napisał:

a my faceci dużymi chłopcami

 

To prawda, w nas jest zawsze gdzieś to dziecko :pajac:

Jednak osobiście uważam, że facet po 400tce jednak sporo zyskuje, zarówno z wyglądu, jak i z charakteru. Oczywiście nie każdy, sporo zależy od środowiska w jakim się chowa. Wygląd zaś - po 40 mężczyzna jest jakby taki bardziej męski, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale takie odnoszę wrażenie (również po sobie). Oczywiście jeśli nie będzie dbał o siebie, miał nadwagę itd, to nadal będzie wyglądał jak pizda, tylko starsza :rotfl:

.

 

 

Co do covid, to ja już mam dwie dawki za sobą. Przeżyłem, pierwszą odchorowałem, drugiej w zasadzie w ogóle nie czułem - nie miałem żadnych objawów, poza lekkim bólem w miejscu ukucia. 

Link to post
Share on other sites
45 minut temu, Succubus napisał:

nas jest zawsze gdzieś to dziecko

fakt :) ale nie uważam tego za coś złego.

 

45 minut temu, Succubus napisał:

facet po 400tce jednak sporo zyskuje

też tak myślę. Pewna dojrzałość życiowa, emocjonalna, wiedza, doświadczenie. Przynajmniej tak chyba widzę po sobie haha
Sporo się u mnie dzieje ciekawych rzeczy, więc nie narzekam w ogóle na moje 40+ ;)

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, worm napisał:

też tak myślę. Pewna dojrzałość życiowa, emocjonalna, wiedza, doświadczenie. Przynajmniej tak chyba widzę po sobie haha
Sporo się u mnie dzieje ciekawych rzeczy, więc nie narzekam w ogóle na moje 40+ ;)

 

Dokładnie , choć ja mam 40 w tym roku dopiero .  U mnie na minus zrobił się przeskok "zdrowotny" , siwe włosy , brak siły po pracy ,  jakieś tam choroby . 

4 godziny temu, Succubus napisał:

po 40 mężczyzna jest jakby taki bardziej męski, nie wiem jak to wytłumaczyć

 

No żona mi mówi , że wreszcie wyglądam jak powinienem . Plus 15 kg do tego co było w wieku 30 lat ( w sumie 85 , więc jeszcze nie najgorzej ) 

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, olo163 napisał:

To muszę spróbować bezpośrednio do punktu spróbować się dodzwonić w poniedziałek

Nie ma sensu, rejestruj się przez infolinię, albo przez stronę internetową. Od tygodnia próbuje się dodzwonić do punktu, żeby przełożyć 2 dawkę o 3 dni do przodu, bo mi wyznaczony termin nie pasuje, nikt nie odbiera, albo jest wyłączony telefon. W innych punktach jest dokładnie ta sama historia, ale może trafisz na taki, w którym odbierają telefony :)

Edytowane przez Pawel7
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Ja tam psychicznie raczej się nie czuję na 30+ ale fizycznie po robocie to już trochę zmęczony wracam, może dlatego, że zmiana pracy na bardziej fizyczną i więcej się człowiek ozapitala. 

 

Co do szczepień to na razie się jeszcze nie zdecydowałem czy się szczepić czy nie. Co do covida to podejrzewamy, że przeszliśmy go całą rodziną ale nie robiliśmy testów. 

Link to post
Share on other sites

Już nie przesadzajcie ze 30 to jakiś  dramat ... mi za parę tyg wpada 38  i śmiało mogę powiedzieć ze czuję się  psychicznie  na te 28  lat . Fizycznie to już średnio bo jednak praca swoje robi (problemy z plecami ,kręgosłup)  no ale  jakoś jest .Podobno po 40 dopiero się życie zaczyna :)

 

A co do szczepień  ... to też jestem średnio do nich przekonany ,ale zaszczepię się  (tylko nie wiem czym bo obecnie to wybór jak  sklepie z browarami :D ) bo wiem ze będą cyrki  za kilka miesięcy  dla tych co się  nie zaszczepili . 

Link to post
Share on other sites
50 minut temu, raiders napisał:

Podobno po 40 dopiero się życie zaczyna :)

Trzymam kciuki za to :)

 

50 minut temu, raiders napisał:

A co do szczepień  ... to też jestem średnio do nich przekonany ,ale zaszczepię się 

 

Moja żona dosyć ciężko przechodzi tą chorobę . Walczy z nią od końca kwietnia , już jest całkiem nieźle , ale zwolnienie ma jeszcze na kolejny tydzień bo pewnie nie była by w stanie dojechać do pracy . Także ja każdemu polecę aby się zaszczepił . Co któraś osoba niestety ciężko to przechodzi .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...