Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Wróciłem z czipowania Moderną. Jestem zawiedziony, dostałem jakąś tanią wersję bez WiFi, BT i NFC.

Razem ze mną przyszła młoda dziewczyna, spytała się, czy ją zaszczepią, jeśli by zostały jakieś wolne dawki, a jeśli tak, to o której ma przyjść. Okazało się, że sporo umówionych osób nie przyszło i zaszczepili ją od ręki. Czyli akcja foliarzy, żeby się zapisywać i nie przychodzić, chyba faktycznie jest w toku, jakaś kara za takie coś by była wskazana.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Pawel7 napisał:

jakaś kara za takie coś by była wskazana.

Finansowa i to taka dość dotkliwa. Wiadomo że czasem coś wypadnie w ostatniej chwili ale mamy XXI wiek i telefony komórkowe. To samo z umawianiem się do lekarzy i nie przychodzeniem. 

13 minut temu, Pawel7 napisał:

Czyli akcja foliarzy, żeby się zapisywać i nie przychodzić, chyba faktycznie jest w toku

Pierwsze słyszę, jaki to ma mieć cel? Zmarnowanie dawek za które państwo (czy tam UE, nie wiem) pewnie zapłaciło gruby hajs? Czy zajmowanie miejsc żeby ci co chcą się zaszczepić nie mogli?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczepienia majówkowe, to czysta propaganda.
Ludzie mający się normalnie zaszczepić johnsonem mają teraz odwoływane terminy, bo okazało się, że tę akcję zrobili nie z odrębnej puli szczepionek, tylko z tych na które ludzie byli poumawiani.
No i teraz odwołują im szczrpienia

Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, AudiAWX napisał:

Kuźwa, u was w krzakach szczepią? Pupa nie boli od takiego szczepienia... emoji1787.png

 

Lepiej w krzaki i wyjść z bolącą du**ą niż by jakiś sebix w bramę wciągnął i robił szczepienie bejsbolem :rotfl:

"Ziomuś szczepimy dawajkomórę czy wp*****l?" :rotfl:

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, AudiAWX napisał:

Hmm, w zasadzie to jestem takim wychowankiem ulicy czy bramy ...
Więc wolę sparing... emoji1787.png

sparing - ty sam i oni sami :mlotek:

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj rano przyjąłem Zenka i się właśnie impreza zaczyna rozkręcać - dreszcze, gorączka, ból brzucha. Taki covid w wersji light :D

A tak przy okazji, @Moderacja czemu nie mam dostępu do tematu o covid19? Napisałem coś nie tak?

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Szkoda tylko, że Astra Tobą telepie

W nocy miałem 39st, w sumie 3x paracetamol brałem ale już jest stabilnie. Tylko niewyspany jestem bo pół nocy nie przespałem, dobrze że dzisiaj niedziela bo nie wiem czy bym do pracy wstał.

Ogólnie to się czułem tak na 30-40% jak pierwszej nocy przy prawdziwym covidzie, wtedy to mnie tak rozłożyło że nie miałem siły się podnieść ani po kocyk, ani po termometr, ani po prochy. Po prostu telepało mną po łóżku całą noc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...