Skocz do zawartości

[MULTI] Fallout - seria


Gość usunięty

Recommended Posts

też wolałem kampić z karabinu (później gaussa), a w razie czego miałem wyrzutnię w bagażniku

natomiast trochę zbierałem szczękę jak widziałem te mierzone krytyki z bozara na full auto, brat zmontował postać pod taki playstyle jak zobaczyłem jak to działa miałem minę jak Shreck i Osioł razem wzięci

Link to post
Share on other sites

Dobra w końcu mam autko, na razie postaram się go ładować tymi małymi ogniwami elektrycznymi, termojądrowe zatrzymam do ewentualnej energetycznej broni :P Teraz tylko muszę poczytać gdzie i jak ulepszyć je na maxa :P

 

Dopiero teraz zaczynam odczuwać satysfakcję z walki na dystans i celowania w konkretne części ciała przeciwników. Jeśli jest odpowiednia odległość i szansa headshota w okolicach 95% to przeciwnicy lecą na hita :D Pewnie po odblokowaniu perka Sniper będzie jeszcze lepiej  :menda:

 

Mam pewien problem, jestem w posiadaniu holodisk'a Gecko, który podobno trzeba dać McClure'owi. Próbuję na różne sposoby czy to jemy czy wprowadzić do tego komputera obok niego ale za każdym razem wywala, że nic nie można z tym zrobić. Wiecie z czym jest problem? Trochę szkoda bo niby za to jest aż 2,5k expa. 

Link to post
Share on other sites
Właśnie czytam o tych ulepszeniach, regulator baterii już zamontowałem czyli zostały jeszcze dwa:

 

W New Reno:

- Zwiększenie szybkości i bagażnika 

lub druga opcja

- Talerze grawitacyjne ale tylko po ukończeniu gry (szczerze nie wiem które lepiej wybrać :P)

 

I w NCR jakiś dopalacz  :menda:

Link to post
Share on other sites

Fakt większa szybkość to szybsze zużycie a z ogniwami nie ma tak wesoło jak w jedynce gdzie praktycznie cały czas miałem zapas blisko 1k ogniw. Więc zwiększenie szybkości raczej odpada :P Autka i tak będę głównie używał na dłuższe dystanse jak np. z NCR do Den a tak to raczej na piechotę :P

Link to post
Share on other sites

http://imgup.pl/di/QRCQ/cttohtdvaaaqhrb.jpg

:P


Ciekawe czy gra rzeczywiście jest tak dobrze czy te oceny są tak wysokie tylko i wyłącznie dlatego że to Fallout :P

  • Średnia 8,9
  • Impulsegamer - 100
  • AusGamers - 100
  • Hardcore Gamer - 100
  • Gaming Nexus - 98
  • Polygon - 95
  • PlayStation Universe - 95
  • Game Informer - 90
  • The Escapist - 90
  • EGM - 90
  • TheSixthAxis - 90
  • USgamer - 90
  • God is a Geek - 90
  • Push Square - 90
  • Paste Magazine - 90
  • Game Revolution - 90
  • VideoGamer - 90
  • Digital Trends - 80
  • Xbox Achievements - 90
  • MMORPG.com - 88
  • PC Gamer - 88
  • GameWatcher - 85
  • Worth Playing - 85
  • Shacknews - 80
  • CGMagazine - 80
  • Post Arcade - 80
  • Destructoid - 75

 

''Dziennikarze zachwalają olbrzymi świat pełen atrakcji, fenomenalną historię, ciekawych bohaterów, wyśmienity crafting, bardzo przyjemny system walki, mnóstwo zadań i istotną rolę wyborów podejmowanych przez graczy''- Ciekawe, ciekawe. Z przecieków wynikało co innego.

 


http://www.ppe.pl/news/39872/to-jak-wypada-tytul-bethesdy-znamy-pierwsze-oceny-i-opinie-o-fallout-4.html

Jeśli rzeczywiście tak jest to szykuje się kawał solidnej gry ;) Choć szczerze mówiąc nie chce mi się w to wierzyć, Bethesda i fenomenalna historia to mi jakoś nie idzie w parze. 


Zestawienie wszystkich trzech platform

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem redaktorów, którzy recenzowali Fallouta 4 i się nie myliłem. Większość z nich otwarcie czy to na Twitterze czy w poprzednich artykułach przyznaję, że są oni fanami serii Fallout, co bez wątpienia miało niebywały wpływ na ocenę, ale cóż każdy grający sam wyrobi sobie opinie, wygląda na to, że gra nie zawiedzie tych, którzy liczyli, że F4 będzie ulepszoną mieszanką F3+NV. 

 

 

Różnica między PC, a konsolami jest kolosalna. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ehh, widzę łasi na kasę recenzenci znowu zapomnieli, że podstawowym elementem podczas oceny gry jest to, czy można w nią komfortowo grać. Te cinema/movie experience na filmikach wyżej to tragedia... Chociaż na X0 to już nawet nie cinema experience a regularne przeglądanie zdjęć :/

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-fallout-4-performance-analysis

Edytowane przez MasterBarti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...