Skocz do zawartości

[MULTI] Fallout - seria


Gość usunięty

Recommended Posts

Gość usunięty

http://www.nma-fallout.com/fallout1/official_site/Fallout%20A%20Post%20Nuclear%20Role%20Playing%20Game_files/logo1.jpg

 

 

 

Elo,

 

Jak podają źródła internetowe Bethesda od roku pracuje nad nową częścią sagi Fallout - serii gier, których akcja dzieje się w świecie postapokaliptycznym - na terenie Ameryki Północnej w okresie po wojnie atomowej.

 

 

Serwis Bubblews opublikował trochę informacji dotyczących gry Fallout 4, która była rzekomo pokazywana na targach E3 za zamkniętymi drzwiami. Obecnie należy traktować te doniesienia jako zwykłe plotki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjrzeć się im nieco bliżej.

Według informatora serwisu “czwórka” znajduje się w produkcji od 2011 roku, kiedy to prace nad tytułem rozpoczęła niewielka część firmy Bethesda, a pozostali deweloperzy skupiali się na grze The Elder Scrolls V: Skyrim. W lutym bieżącego roku ekipa znacznie się rozrosła i obecnie tytuł ukończony jest w 55%.

Akcja gry rozgrywać się będzie na terenach Somerville, Cambridge i Arlington, jednak głównym miejscem ma być Boston, do którego dostęp początkowo będzie zablokowany. Twórcy nie planują trybów multiplayer, ale nie wykluczają kooperacji.

Oficjalną zapowiedź czwartego Fallouta ujrzymy w przyszłym roku, jednak projekt ukaże się dopiero w październiku 2015 roku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC. Zaznaczono jednak, że platformy docelowe mogą się jeszcze zmienić.

Ponoć na zamkniętym pokazie zaprezentowano także 37 sekundowy zwiastun, który ukazuje zniszczony Boston, a później głos, użyczony przez aktora Rona Pearlmana, mówi, że „War... War never changes...” i to tyle.

Obecnie ciężko zweryfikować prawdziwość tych plotek. Pewnym jest, że studio Bethesda postanowiło skupić się nad nowym, nieujawnionym projektem. Śmiało można także zakładać, że kolejny Fallout powstanie, niemniej na razie oficjalnego stanowiska w tej sprawie nie zajęto.

 

źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77962

 

Są jeszcze inne, świeższe informacje, które potwierdzają jedno - Boston. Zatem gra z zachodnio-centralnej części USA przeniesie się na jej wschodnie wybrzeże. Tyle wiemy. Czy będzie ciekawa? Tego nie wiadomo, jednak ja osobiście mam taką nadzieję. Liczę na szereg nawiązań do poprzednich części gry oraz zdecydowanie poprawioną grafikę, zlikwidowane błędy i wspaniałą fabułę.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70371

 

 

 

http://youtu.be/WkBNKa2KXZE

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Trójeczka i NV były dla mnie super grami. Świetne połączenie RPG'a i FPS'a.

Mam nadzieję, że tym razem gra nie będzie wymuszać v-sync oraz akceleracji myszy (trzeba wszystko zmieniać w fallout3.ini)jak to było do tej pory na ich śmiesznym silniczku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

więc znów się rozpiszę, jedynka miód maliny i szampan, przeszedłem z 30x dla samego faktu że zamiast obić uber bossa to uzbroiłem bombe i wysadziłem to w cholere, albo by odkryć jakiś dialog który był możliwy mając sztukę przetrwania na 70%, dwójak był taki sam tylko więcej no to już nie miód i maliny tylko goła zawsze chętna dziewiętnastka, no jednak fallout 2 troszke lepszy bo wiemy jakie są baby :D gra ci nie powie że spadaj bo śmierdzisz alkoholem :D  a trójka po tym całym hajpie okazała sie średnia, owszem uniwersum wiernie oddane i wreszcie tak namacalnie, nie musiałem sobie wyobrażać jak wygląda dana broń (bo w jedynce i dwójce większość tak samo w łapie wyglądała a tylko w ekwipunku się różniły) w trójce pełne 3d jak na 2009 rok to grafa miażdżyła, ale jak człowiek już złapał oddech i się nażarł tej grafy to w sumie sam gameplay był średni, tyle tylko że pełne piękne 3d i każdy element był wiernie oddany, a new vegas, śmiem powiedzieć że swoją potęgą nawet ma start do jedynki i dwójki, mechanika zepsuta wiadomo, to już nie było to czekanie na lewel, patrzenie na statystyki broni, skillowanie się byle coś dokonać na danym lewelu, ale wegas to wg mnie najlepsza gra RPG dzisiejszych czasów, no skyrim to jest żal przy nim, więc jako psychofan tej serii który nieraz chciał zapłacic kapslami w monopolu, a jak złamałem gire to szukałem stimpaka, czekam na czwórkę jak na zbawienie, byle nie zrobili skyrima w uniwersum fallouta, muszą się bardziej postarać by zaspokoić rządze fanów

Link to post
Share on other sites

Wszystko okaże się 11.12.13, bo wtedy kończy się odliczanie. Oby tylko Bethesda nie wyskoczyła czasami z czymś zupełnie innym.

Tylko tam piszę że domena została wykupiona na polskim IP, mam nadzieje że nikt sobie nie robi jaj :(

Fallout to jedyna seria gier której każdą następną cześć kupie w ciemno.

Kolejna informacja - KLIK :)

Link to post
Share on other sites

się macie nad czym zastanawiać, to będzie bethesda, to będzie creation engine - oby po liftingu pod kątem nowych konsol - tyle

 

a obsidian niech idzie się paść, jak fajny NV by nie był od strony fabuły to po dziś dzień jest prawie niegrywalny z powodu bugów, dziękuję za taki produkt

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Seria Fallout w pewnym sensie może konkurować z serią Stalker oraz z grą Metro - wszystkie są postapokaliptyczne z tym, że w Fallout  mamy cRPG ze statystykami a pozostałe dwie to cóż ale prawie wszystko zależy od wyposażenia. Niemniej zarówno Fallout 4 jak i stalker 2 mogą  być czymś wspaniałym - Metro nie przypadło mi, na ich tle... znaczy się na tle pierwszych wydań... do gustu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...