Skocz do zawartości

[MULTI] Fallout - seria


Gość usunięty

Recommended Posts

Ło masakra, gra wygląda paskudnie, natomiast na moim kompie ma dropy nawet do 30 fps w różnych momentach, działa jak gó**o póki co a wygląda jak lekko podboostowany skyrim czyli w zasadzie żenada jak na koniec 2015, ale żeby chociaż hulało jak skyrim a tu lag, szarpanie, dropy, pierniczę- nawet nie będę się bawił w detale ani w knocenie coś w plikach .ini tylko zwracam to w cholere na steam, wezmę kupię za pare miechów jak gra będzie działać albo wcale nie będę kupował. To nie będzie kolejna gra na którą wydałem kupe siana i leży nie ograna bo nie da się grać, tym razem zwróce bo wreszcie się da.

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Na Steamie też specjalnie kupili grę za 60 euro, żeby ją tylko negatywnie ocenić ? 

 

Ze steamem jest o tyle dobrze że można kupić i oddać :P Więc kto wie czy takie coś nie miało miejsca  %-) Aczkolwiek patrząc na średnią ocen na steamie to ciekawie nie jest, raz jest to najniższa średnia ze wszystkich Falloutów od Beth (w porównaniu do NV 96%, FO4 ze swoimi 78% wypada biednie) a dwa ta średnia systematycznie spada. 

Link to post
Share on other sites

 

 

zwracam to w cholere na steam, wezmę kupię za pare miechów jak gra będzie działać albo wcale nie będę kupował. To nie będzie kolejna gra na którą wydałem kupe siana i leży nie ograna bo nie da się grać, tym razem zwróce bo wreszcie się da.
 

Kupowałeś prosto na steamie czy box?

Link to post
Share on other sites

 

Kupowałeś prosto na steamie czy box?

 

Steam bezpośrednio bo sprzedałem pare skinów do GO i miałem luźne ojrosy, więc da radę zwrócić i tak uczynię, nie mam zamiaru kombinować, czekać na łatki, denerwować się, sprawdziłem preset ultra, preset high i na obu gra muli, tnie, zwalnia, wymagania spełniam zalecane więc to dostateczny powód by to oddać w diabły, kolejna gra którą za ciężką kapustę kupuję i nie mogę pograć spokojnie, ale już mi się przelewa ta polityka że jakoś to będzie i za miech dwa połatają, gdzieś to mam, tak skończyłem z FC4 którego nie przeszedłem nigdy bo do tej pory dziala po prostu źle u mnie, tak było z dying light gdzie zaczął działać po setnej łatce, tak było z W3 i teraz to. A jedyna gra chyba w tym roku, która działa jak powinna to był Mad Max, kupiłem, odpaliłem ustawiło samo preset ultra i jak zasiadłem tak skończyłem grę w stabilnych 60 fps bez najmniejszego nawet dropa czy problemu. 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Muszę jeszcze dodać, że bardzo podobają mi się rozmowy :D Nie mam pojęcia czemu, ale fajnie się ich słucha. Bohater ma taki kojący głos :D No i brakuje możliwości pokojowego rozwiązania problemów :/ w większości trzeba się strzelać :(

Edytowane przez MrGohut
Link to post
Share on other sites

Eksplorowałem dziś stację metra i podziemia pod nią, ech na darmo szukać klimatu z trzeciej części gry, tutaj wszystko takie kolorowe, oświetlone i jak na dłoni.

 

 Ja własnie sobie kupiłem w biedronce Fallouta 3 ze wszytkimi dodatkami i przechodzę od nowa i faktycznie klimat metra w F3 jest nieziemski. 

 

Aktywowałem robota po wejsciu do metra wcześniej znajdując bilecik, za rogiem stały mutanty,

Robot - bilet do kontoli

Sprawdził że mam,

Robot poszedł za róg

Robot do mutantów - bilet do kontroli

Mutanty - agrr, aaa!!! 

I zaczęła się jatka :D

 

Kiedy zobaczyłem cenę nowego fallouta, przyjąłem stratą strategię, poczekam te kilka miesięcy i kupię wersję z dodatkami i poprawioną. Jednocześnie postanowiłem wymienić kartę graficzną bo ceny dolara za chwilę osiągną 4zł, obecnie mam gtx 450, który juz w nowym falloucie raczej nie wydoli nawet na low. Obserwowałem na proline gtx 950 od gigabyta za 705zł, we wtorek patrzę 749zł... więc myślę sobie ze dolar juz zrobił swoje. Szybko wchodzę na morele i ta sama karta 705zł, ale pewnie za chwilę też podniosą więc nie czekając zamówiłem. I teraz mam pytanie, czy fallout 4 da rade na takiej konfiguracji, i5 4570, 8gb, gtx950 przy rozdzielczości 1650 x 1050? (monitora full hd nie posiadam i raczej nie zamierzam wymieniac)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sądząc po opiniach ludzi tutaj to masakra ta gra jest

Nawet nie zdążyłem się wczuć bo jak tylko wyszedłem z krypty i połaziłem po okolicy, zanotowałem na presecie high framerate w okolicy 30-45 fps to poprosiłem o zwrot hajsu na steam bo od razu wyczułem że to jedna z tych gier w których więcej się człowiek denerwuje i grzebie w plikach niż gra a ja po prostu nie mam na to ochoty, w testach pc-labu na i7 4,5 ghz i 980ti były w niektórych lokacjach dropy do 33 fps w 1080p, i takie rzeczy na lekko podpakowanym silniku skyrima gdzie na ultra gra na pierwszy rzut oka wygląda jak fallout 3, tylko lepsze modele postaci i ładniejsze cienie oraz oświetlenie, grosza za to nie zapłacę, także posyłam szczere kondolencje posiadaczom konsol gdzie muszą się z pokazem slajdów w granicy 15-4 fps zmagać. Fck you bethesda! 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

@jarnuszkiewicz

 

Zamiast unosić się jak dziecko mogłeś wyłączyć kilka rzeczy i byś cieszył się gra. Ja na 3470, 7850 i 6 GB gram na średnio wysokich ustawieniach ciesząc się rozgrywka w 40-60 FPS. Możesz też podziękować NVIDII za ich gównoefekty, przez które są dropy - silnik jest za stary na takie rzeczy. A jedyną konsola, na której nie da się grać jest X1 z dropami do 0.

Link to post
Share on other sites

@jarnuszkiewicz

 

Zamiast unosić się jak dziecko mogłeś wyłączyć kilka rzeczy i byś cieszył się gra. Ja na 3470, 7850 i 6 GB gram na średnio wysokich ustawieniach ciesząc się rozgrywka w 40-60 FPS. Możesz też podziękować NVIDII za ich gównoefekty, przez które są dropy - silnik jest za stary na takie rzeczy. A jedyną konsola, na której nie da się grać jest X1 z dropami do 0.

A mnie nie bawi granie w 40-60 fps na kompie spełniającym zalecane wymagania i wyłączanie połowy rzeczy. Jeśli preset high i ultra powodowały że gra działała mi w zakresie 30-45-60 fps to dla mnie znak że nie mam zamiaru płacić za partactwo, a nie pokornie ustawiać mediumy i dydolić z dropami do 40 klatek, biorąc pod uwagę że gra wygląda jak wyjęta sprzed 5 lat. Zresztą kumpel był bardziej cierpliwy i gra na 2600k i R9 290x to mówi że na presecie medium gra lubi tak przymulić że z 35 klatek wyświetla w okolicach większych miast a zaraz w tym samym miejscu pokazuje już 50-60 fps. 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

A mnie nie bawi granie w 40-60 fps na kompie spełniającym zalecane wymagania i wyłączanie połowy rzeczy. Jeśli preset high i ultra powodowały że gra działała mi w zakresie 30-45-60 fps to dla mnie znak że nie mam zamiaru płacić za partactwo, a nie pokornie ustawiać mediumy i dydolić z dropami do 40 klatek, biorąc pod uwagę że gra wygląda jak wyjęta sprzed 5 lat. Zresztą kumpel był bardziej cierpliwy i gra na 2600k i R9 290x to mówi że na presecie medium gra lubi tak przymulić że z 35 klatek wyświetla w okolicach większych miast a zaraz w tym samym miejscu pokazuje już 50-60 fps.

Niemozliwe. Jak ja na 3470 i 7850 nie mam takich dropow! A gram właśnie na medium + tekstury na ultra i kilka rzeczy na high. Ja nawet minimalnych nie spełnilem a gram... Twój znajomy spełnił a ma mniej FPS ode mnie. Coś jest nie tak z jego PC.

Link to post
Share on other sites

Niemozliwe. Jak ja na 3470 i 7850 nie mam takich dropow! A gram właśnie na medium + tekstury na ultra i kilka rzeczy na high. Ja nawet minimalnych nie spełnilem a gram... Twój znajomy spełnił a ma mniej FPS ode mnie. Coś jest nie tak z jego PC.

jak nie masz dropów jak grasz w 40-60. 40 fps to kolosalny drop, dwa że kolega twierdzi iż na presecie medium ma jakieś lagi w miastach gdy np zbliza się do większych zabudowań. Nie ma nic źle z kompem bo ogarnia sprzęt. Ja sam pograłem tylko z godzinę nim grę oddałem i sprawdziłem tylko preset high i ultra i na obu gra chodziła żałośnie więc nie miałem zamiaru się użerać

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...