Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Kurcze, widzę że picie raz na 3 miesiące to i tak za dużo bo tematy mylę.

Swoją drogą oceniam zawsze rządy po tym co widzę u sąsiadów i znajomych. A może po tym co mają ich dzieci. A teraz coś mają...

U mnie to się chyba zasadniczo nic nie zmienia kto by nie rządził nie mam czasu na pierdoły.Ale to chyba trzeba mieć taki społecznikowy charakter.

Natomiast nie lubię jak wchodzi smutny czarny pan, ogląda mi chatę i wyjeżdża z tematem 250 na kościół, 250 na coś tam. Pewnie gdyby zaczął od modlitwy to by więcej dostał.

Kiedyś mnie zezłości patrząc na mój telewizor to mu go zapakuje na plecy i wykopie razem z nim.

 

Edytowane przez AudiAWX
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Stonoga

 

Masz dostęp do YT i innych mediów i nie wybierasz ludzi nauki, prawdziwych autorytetów w dziedzinach potrzebnych do sprawnego zarządzania państwem, tylko wyszukujesz to, co jest po Twojej myśli z przeświadczeniem, że tak jest najlepiej.

 

Identycznie zachowują się sekty (np płaskoziemcy) - oni nie analizują podawanych materiałów, nie stawiają pytań dlaczego - biorą tak, jak im wyższy płaskoziemca podał. Ktoś, kto mówi inaczej niż ich guru jest natychmiast niszczony - tak samo zachowują się ortodoksyjni (a i ci mniej ortodoksyjni też) wierni w religii.

 

Dam Ci dobrą radę - zacznij samodzielnie myśleć, weryfikuj wiadomości, ustawy, pomysły u wielu źródeł. :) Zadawaj pytania (i szukaj na nie odpowiedzi) - co ja z tego mam, jak to wpłynie na mnie, na najmniejszą jednostkę społeczną jaką jest moja rodzina, jakim echem odbiją się dzisiaj podejmowane decyzje na przyszłe pokolenia (tj. moje dzieci, ich dzieci ..)?  itd...

 

Przypadek? nie sądzę :D

Link to post
Share on other sites

Ach... Stonoga... Uwielbiam typa i te jego stadko baranów. Jak co do czego to dostaje udaru, zawału, wylewu czy co tam jeszcze. Najlepsze jest to, że ten "schorowany" człowiek nonstop wali wódę i to jego stadko nie dziwi się temu, że przy takim zestawie dolegliwości on wali wódę do takiego stanu, że potem głupoty wypisuje, które, jak wytrzeźwieje, usuwa. Co i raz też podaje jakieś "insajderskie info" - tylko jakoś sprawdzalność tych info jest bliska zeru. Ja jestem pełen podziwu, że wychował sobie takie stadko oddanych mu ludzi

Edytowane przez Presidente
  • Dzięki 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Bardzo dobre orędzie, na spokojnie tłumaczy ludziom o co w tym wszystkim chodzi. Niestety na TVP raczej do nikogo nie dotrze, bardziej wyszło z tego "Dwie minuty nienawiści" z 1984. Nawiązania do historii (które pis tak bardzo lubi) odnośnie liberum veto i odrzucenia planu Marshalla to perełki.

  • Lubię to 1
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Do ludzi pewnie dotarło, do pisowskich małp niestety nie...

Edit. Muszę dopisać, żeby pewnych ludzi nie obrazić. Chodzi mi o tych, którzy dali się zwieść obietnicom na początku, ale otworzyli oczy i zrozumieli błąd. Reszty nie przepraszam, bo to ich poziomu nie zmieni. Ten typ tak ma i już...

Edytowane przez jarrino
  • Lubię to 2
  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

Imo w PiS i za PiS są 3 rodzaje ludzi

1. Za głupi żeby zrozumieć (co jest celem JK) ważne, że patriotyzm, najświętsza panienka i co tam jeszcze akurat jest na celowniku

2. Na wskroś cyniczni, wykorzystujący układ do własnych celów i dla kasy (częściej cel to kasa).Tu też łapią się 500+ itp. 

3. Idealiści, którzy widzą jedynie tą część, która ich interesuje. Jestem wierzący a PiS broni kościoła to głosuje/należę, jestem patriotą a PiS to patrioci to głosuje/należę itd., ro******a gospodarka "nie patrzę", destabilizowanie UE "nie patrzę", hu***a polityka zagraniczna "nie patrzę", lizanie pindola górnikom za nasze pieniądze "nie patrzę", ładowanie debili do odpowiedzialnych funkcji, które bezpośrednio wpływają na nasze życie "nie patrzę". 

Często cechy poszczególnych rodzajów mieszają się. 

Po ostatniej interakcji zawodowej z rządzącymi i ich przedstawicielami poziom tolerancji i kultury osobistej wobec nich spadł mi drastycznie. To są debili, którzy nic nie umieją i nawet nie wiedzą, że nic nie umieją a my płacimy za to miliardy.

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jakim jestem ludziem...
W sumie nie wiem za czym, ale wiem przeciw czemu, i dobrze mi z tym.

Natomiast wiem że :
Zasada 1: wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
Zasada 2: prawdą nie wygrasz.

A nauczył mnie tego pan z Peło. I trzeba się stosować.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...