Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
A co jest nie tak z optymalizacją? Przeszedłem z wszystkimi ustawieniami na maxa na GTX560TI Hawk i nie odczuwałem większych ścin.

Jeżeli dla kogoś poziom 30FPS to brak większych ścin, to w porządku - dla mnie nie jest to płynna rozgrywka. W cuda nie wierzę - Revelations nie chodziło w pełni płynnie na GTX'ie 560 (wiem, bo sam mam jako kartę pod PhysX), a co dopiero AC3. Dziwnym trafem mój 680TOP potrafi momentami zajęczeć, tak samo jak 670 kolegi, więc weź Waćpan nie pi****l o sprawnej optymalizacji.. Ubiegając ewentualne pytania odnośnie proca, mam wykręconego do 4,5Ghz, więc to również nie jego wina. Temp. w normie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

http://bi.gazeta.pl/im/c0/a1/cd/z13476288Q.jpg

 

Wszystko wskazuje na to że szykuje się nowy AC, do tej pory były to domysły ale teraz Ubisoft to potwierdził.  :)
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13476281,WTEM__W_sieci_pojawila_sie_okladka_Assassin_s_Creed.html

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Zacne pudełko.

Podoba mi się czas piratów i przede wszystkim więcej bitew morskich, które z pewnością będą miały duży wpływ na grę. W AC3 były naprawdę fajne, przydadzą się jeszcze walki na statkach, tj. o przejęciu okrętu itp.

 

PS. ten bohater wygląda z twarzy jak Wolverine :D

to ma być ojciec Haythama podobno.

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Bleee, niedawno była premiera tego zbugowanego i niedopracowanego syfu, a tu kolejne dziadostwo dla nas szykują? Ja nie czekam, bo się chyba porzygam. Trochę COD się z tego robi i jak dla mnie ze względu dziwacznego zakończenia robią na siłe jakieś wcześniejsze historie. Według mnie to nie będzie nic ciekawego, bo dla samych bitw morskich nie kupie.

Dziękuje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jakoś gram w prawie każdego assasina a żadnego nie skończyłem. 3 wkręciła mnie na maxa, grałem, grałem, grałem... i leży...




Bleee, niedawno była premiera tego zbugowanego i niedopracowanego syfu,

 

Chyba na sradeonku :] U mnie stałe 60 :]

Link to post
Share on other sites

Jakoś gram w prawie każdego assasina a żadnego nie skończyłem. 3 wkręciła mnie na maxa, grałem, grałem, grałem... i leży...

 

 

 

Chyba na sradeonku :] U mnie stałe 60 :]

U mnie na "sradeonku" też 60fps ale bugi są - np włamywanie się do skrzyń pierwsze diwe były ok potem conor wkłada wytrycgy nad zamek i dłuie w dechach.....

 

W każdej części bohater jest inny (to że 2ka miałą kilka dodatków i się przyzwyczailiśmy do Ezio to nic)

 

Moim zdaniem super ja napewno kupię.

Link to post
Share on other sites

W Brotherhood na konsoli grałem bez przerwy :P Nie wiem jak na PC - AC3 to był jedyny AC w którego grałem na PC, ale po przejściu fabuły już nie włączyłem więcej. Było nudno i przede wszystkim za mało szybkich podróży.

 

AC przecież ciągle co roku wychodzi, więc co się dziwić. To jest flagowa marka ubisoftu, pieniążki największe są z tej serii więc co roku wydają, a ludzie i tak kupują. W przyszłym roku lub za dwa lata może zrobią sobie lekką przerwę, ze względu na Far Cry 4, ale w to też wątpię :D

Link to post
Share on other sites

U mnie na "sradeonku" też 60fps ale bugi są - np włamywanie się do skrzyń pierwsze diwe były ok potem conor wkłada wytrycgy nad zamek i dłuie w dechach.....

 

W każdej części bohater jest inny (to że 2ka miałą kilka dodatków i się przyzwyczailiśmy do Ezio to nic)

 

Moim zdaniem super ja napewno kupię.

Masz 7970 ? Bo na HD6850 jest w Bostonie 25 klatek, na HD7850 jakieś 35-40 max %-)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...