Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

ja osobiście z miłą chęcią pogram w nowego asasyna nie wiem dlaczego ale w tą serię najprzyjemniej grało mi się, nawet 1 którą przeszedłem tylko żeby mieś pełną serię i nawet ac3 mimo swych nie dociągnięć nawet nie związanych z mechaniką lecz bardziej z fabuła to grę wspominam dobrze i spędziłem z nią ponad 30h teraz planuję zagrać w DLC do AC3 (http://forum.benchmark.pl/topic/77041-assassins-creed-iii-3-season-pass/  temat związany  z )

Edytowane przez kubapomocny15
Link to post
Share on other sites

ciekawy jestem czy wyjdzie kiedyś cześć o rewolucji francuskiej, kiedyś widziałem taki projekt okładki, jak znajdę to podeślę, 



o mam, 

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/054/d/a/assassin__s_creed_3_poster_by_boup0quod-d3a8ojq.jpg

ciekawe kto zauważy jedną ciekawostkę na tym plakacie/okładce 

Link to post
Share on other sites

że stoi tam laseczka? :D

 

Zauważyliście, że wyciekły dwa zwiastuny:

- pierwszy, wstawiony przez gościa z Polski i nie usunięty przez ubisoft,

- drugi, przez jakiegoś amerykańca chyba i usunięty :D

 

Ale mamy immunitet :P



nowy screen:

http://i.imgur.com/B5dWL9S.jpg

będzie można szukać skarbów.

Link to post
Share on other sites

 

że stoi tam laseczka?

tak :P

 

- pierwszy, wstawiony przez gościa z Polski i nie usunięty przez ubisoft,

 

też zauważyłem, do tego to był jedyny na youtube, komentarze były w różnych językach, teraz trudno dotrzeć nawet do kanału gości abo chciałem się go zapytać jak to ogarnął 

 

fotka też ciekawa :D

Link to post
Share on other sites

okazuje się, że jest kilka przecieków i chyba wszystkie są z Polski.

 

ale ubisoft zablokował drugi zwiastun, a pierwszego nie, więc jak dla mnie to po prostu część reklamy, bo jakby przecieków nie miało być, to by nie było - jak pisałem wyżej.

 

zwiastun MOH: Warfighter też wyciekł dzień przed prezentacją :D

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Przed wczoraj ukończyłem Brotherhood, teraz trzeba przejśc crysis'a 3 a potem brac sie za Revelations.

AC był troche nudnawy ale trzeba bylo jakoś zacząć serię assasina a głupio by było gdybym zaczął od 2 lub innej części...

Nauczony jestem żeby poznawac historie kazdej serii gier od pierwszej czesci.

AC:II fajnie sie grało... szkoda tylko że gdzies w 3/4 gry było pewne spowolnienienie fabularne i troche nudawo, natomiast brotherhood miał wg. mnie znacznie dynamiczną końcówkę, troche zbyt szybką bo miałem chęć jeszcze grac a tu przeniesienie do ostatniej mapy i pojedynek z Cezarem Borgią. Ale za to jakie nieprzewidywane zakonczenie gry... zwykle grywam w rpg i dawno się nie spotkałem żeby gra miala tak nieprzywidywaną ostatnia scenę :D

 

Co do AC3 to jeszcze troche i na pewno zagram, bardzo lubię pirackie klimaty....ehh aby było coś na miarę dodatku Gothica 2 czyli Noc Kruka lub Risen'a 2

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...