Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Hmm pobawiłem się trochę opcjami i spadek poniżej 50 fps w Bostonie mam tylko gdy jakość otoczenia jest bardzo wysoka, na wysokiej nie spada niżej niż 50 a na normalniej jest 57-60 fps. Już sam nie wiem czy to wina optymalizacji czy karta nie ogarnia(7970 oc)?

Link to post
Share on other sites

Żeby pograć w to komfortowo na AMD jednak trzeba :/

Na HD6850 miałem w Bostonie 18-25 kl/s . Na HD7850 nie sprawdzałem. A na 660tce gra się komfortowo :D

Ta gra ma jakiegoś głupiego focha na karty czerwonych

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

 

Choć do premiery Assassin’s Creed IV: Black Flag pozostało jeszcze kilka miesięcy, a samej gry jeszcze dobrze nie poznaliśmy, już powstaje kolejna odsłona cyklu. Zdradziła to Jade Reymond, "twarz" pierwszej części serii, która wraz z ekipą w Toronto pracuje właśnie nad przyszłorocznym asasynem.



Źródło
Link to post
Share on other sites

Haha generalnie zakończenie 3 to  była jakaś totalna pomyłka ;) a w 4 pogramy sobie dziadkiem Connor któy był to piratem i ni jak sie raczej będzie miała cała otoczka do wcześniejszych części, po prostu jest to zrobione dla kasiorki bo ludzią spodobało się pływanie statkiem. Dla mnie to co zrobili w 3 z fabuła to tragedia oczywiście do pewnego momentu grało się super. Do tego generalnie AC 4 jakoś mnie nie przekonuje po prostu brak pomysłu już panom z Ubisoftu.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

Ubi musiałby się nie nazywać Ubi, oni nie zabiją kury która znosi złote jaja.

I właśnie dlatego trochę szkoda, że to nie pod ich skrzydłami (choć częściowo) jest seria Wiedźmin ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...