Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Trójeczka fakt lepiej chodzi na Nvidii jednak ma spore wymagania co do proca, u mnie 2500k z gtx670 nie zapewniają w bostonie jeszcze super płynności (stałych 60fpsów) a Effi ma i7 i to dużo daje w tej grze. Jednak w porównaniu jak chodził u mnie wcześniej AC3 na 7950 to jest niebo i ziemia :) 

 

jak znajdę to podeśle Wam tu linkacza z testu na purepc.pl gdzie widać jak bardzo mocny procesor pomaga na AMD, a związane jest to z narzutem sterowników najprawdopodobniej 

Link to post
Share on other sites

Na moim sprzęcie na stocku w AC3 w bostonie mam min 50 FPS. (2013-10-05 19:13:18 - AC3SP
Frames: 19920 - Time: 244501ms - Avg: 81.472 - Min: 52 - Max: 257)

1920x1080, wszystko na wysokie + ten patch http://www.youtube.com/watch?v=B5326LO8kRI

(nie sprawdzałem działania gry przed i po wrzuceniu patcha)

 

Nie lubie gdy fps schodzi poniżej 40 fps gdyż wtedy wyczuwam spadek komfortu gry, dlatego wszystko na wysokich... i jak tu nie napisać że AC3 nie ma skopanej optymalizacji?

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@UP przy użyciu kodu 10thanks dodatkowe 5 zł obniżki oraz jest też link do Watch Dogs w takiej samej cenie. Podejrzewam, że pomyłka i będą anulować zamówienia oraz odsyłać kasę, ale i tak nie jestem na tyle zainteresowany tymi grami, żeby je kupować, nawet po takiej cenie.

Edytowane przez bar1004
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zamiast zrobić grę o piratach z prawdziwego zdarzenia no to trzepią Assassin's creed. Od 3 to już nie to samo. Według mnie to nie Assassin's Creed 4: Black Flag tylko samo Black Flag. Możę sie mylę. Nie oglądałem materiałów z tej gry ale samo połączenie pirata z asasynem czymś śmierdzi. A jak nie wiadomo oco chodzi to chodzi o pieniądze.

 

 

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...