Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Bardzo ciekawie wyglądałoby połączenie Mount & Blade z Assassin's Creed.

 

Jedyne co należy skończyć w AC to te kosmiczne bzdury i koniec świata. Gdyby nie to, gra byłaby rewelacyjna. Tylko, że niestety jest to pretekst do podróży w czasie :D

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

Tylko, że niestety jest to pretekst do podróży w czasie :D

Części filmu Terminator było bodajże 5. Czyli zatem w 5 części AC trafimy tam, gdzie powstał człowiek-maszyna (wnętrze człowieka, szkielet robota [terminator to cała maszyna poza skórą])? To byłoby straszne :wariat:

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Hej, kto mi wyjaśni dlaczego ta gra jest niegrywalana na i5 i 7950? to jest chore! rozumiem, że jedna gra będzie chodziła lepiej na nvidii a druga na amd ale bez przesady. Co ciekawe na multi jest więcej ustawień graficznych i gierka wygląda IMO ładniej a co najważniejsze śmiga super. W singlu wyraźnie na wydajność wpływa opcja dotycząca szczegółów środowiska i dla mnie wygląda to tak jakby karty nvidii liczyły to same przy pomocy czegoś tam (nie wiem Cuda, Physx nie znam się tak super) a na amd karta tego nie liczy a procesor jest za słaby nawet na 4.5 skręcony. Dodatkowo narzut proca na sterownik amd ma chyby większy i jest jak jest. Człowiek kupuje pieca za dużą kasę i jest wkurzony potem bo wypadałoby mieć dwa kompy tak jak mam dwie konsole. Napisałem to tylko dlatego, że jestem ciekaw dlaczego tak jest i ktoś mądrzejszy mam nadzieję mi to wyjaśni. Pozdrawiam.

 

edit1: dzięki, tak zrobie :)

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie znam sposobu na rozwiązanie problemów z AC3 na amd bo nie posiadam takiej karty. Proponowałbym uderzyć z zapytaniem do użytkownika Nowaj, który ponoć w miarę ogarnął temat działania tej gry na 7970.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem dlaczego niektórzy tak jeżdżą po AC3. Jestem w momencie w którym zaczynamy grać młodym Connorem i jest świetnie. Właśnie udałem się na polowanie :P Możliwość atakowania zwierzyny z drzewa fajna sprawa. Ogólnie całe polowanie jest dość ciekawe, zastawianie sideł, pułapek czy też cicha egzekucja z łuku. Wspinanie po drzewach fajna alternatywa dla budynków :D Grafika też imo jak na AC jest bardzo dobra, gram z wszystkim na maxa. I najważniejsze granie na padzie w AC to poezja. Ta gra jest do tego stworzona. Zobaczymy jak się dalej gra rozwinie ale póki co jest ok. :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

wymagania:

 

Minimalne wymagania sprzętowe Assassin’s Creed IV: Black Flag:

  • system operacyjny Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1 / Windows 8 64-bit
  • procesor Intel Core 2 Quad Q8400 2,6 GHz / AMD Athlon II X4 620 2,6 GHz
  • 2 GB pamięci RAM
  • Nvidia GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 4870 (512 MB pamięci, Shader Model 4.0)
  • 30 GB miejsca na dysku twardym

Zalecane wymagania sprzętowe Assassin’s Creed IV: Black Flag:

  • system operacyjny Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1 / Windows 8 64-bit
  • procesor Intel Core i5 2400S 2,5 GHz / AMD Phenom II x4 940 3 GHz lub lepszy
  • 4 GB pamięci RAM lub więcej
  • Nvidia GeForce GTX 470 / AMD Radeon HD 5850 (1024 MB pamięci, Shader Model 5.0) lub lepsza
  • 30 GB miejsca na dysku twardym

 

co do samej gry trafiłem niedawno na info, że Eurogamer jest zachwycony pecetową optymalizacją więc jest jakaś nadzieja

Link to post
Share on other sites

Oby optymalizacja tym razem nie była z du*y bo mnie szlag trafi...

Irytująca walka miedzy AMD i NV doskonale pokazana poprzez skopaną optymalizacje AC III na kartach ze stajni czerwonych.

 

NV pracuje z ubisoftem nad AC IV i Watch Dogs, a AMD ze studiami  Deep Silver, Square-Enix, EA/DICE i Red5 Studios.

Poczekamy, zobaczymy jak skopane będą gry na kartach z przeciwnego obozu...

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...