Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Godzinę temu, GreQonE napisał:

Te jednostki 1.5 nie słynęły przypadkiem ze strasznej awaryjności?

Nie lepiej wziąć znane 2.0?

 

Pomyliłeś silniki.

 

1 godzinę temu, joker5513 napisał:

3d; 5d czy Clubman i zależy mi na opinii użytkowników

 

3d ma malutki bagażnik, 5d średnio mi się podoba a w Clubmanie 1,5L ze względu na wagę ma gorsze osiągi. Zależy co jest potrzebne, więcej mogę na PW powiedzieć. 


 

Link to post
Share on other sites
W dniu 29.08.2022 o 00:37, AudiAWX napisał:


Dla temu nie mam, i mieć nie będę Francuza. Ich myśl techniczna powinna być karalna już na etapie planów. emoji1787.png

 

Widzisz a ja mam 6 citroena i 2 renaulta, miałem peugeota. Każdy działał bez zarzutu, żadnych dziwnych awarii a zaznaczę, że dwa pierwsze citroeny miały hydropneumatyczne zawieszenie. Z kolei ford, VV czy audi to mi nie działały zbyt dobrze. Zupełnym milczeniem pominę krótki acz dramatyczny epizod z BMW. Jeszcze był nissan, który też dawał spokojnie radę ale to był navara więc nie miał innego wyjścia. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Czemu szajs?? W miejskich skuterkach z silnikami o niskiej pojemności nie ma lepszego rozwiązania. W takiej 50ccm czy 125ccm nakopałbyś się w skrzynie biegów że po 20 km w korkach miałbyś dość, a tak tylko "twist and go". 

 

A że w samochodach się średnio sprawdza to inna para kaloszy :) 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, joker5513 napisał:

A że w samochodach się średnio sprawdza to inna para kaloszy

 

Chyba raczej nie tyle że się nie sprawdza, co ludzie nie chcą z niej korzystać

 

Z tego co kojarzę to CVT pozostaje dalej skrzynią biegów o najmniejszych stratach

Link to post
Share on other sites
W dniu 15.09.2022 o 09:41, AudiAWX napisał:

Szajs cvt w akcji.

W małych moto to cvt jest dużym plusem jak @joker5513 wspomniał . W dodatku za ghrosze zmieniasz sobie charakterystykę napędu w kilkanaście minut .

 

Aż puściłem moje cvt na jutjuba  :peace:

Napęd ustawiony na wolne obroty i większą ekonomię przez poprzedniego właściciela . Na razie nie zmieniałem nic . Może w zimę się pogrzebie .

 

Edytowane przez jakub1t
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Takim wynalazkiem od jakiegoś czasu

hulajka.png

Dwa razy przy 60 km/h zdarzyło mi się zmienić pieluchę w trakcie jazdy. Genialna konstrukcja na zawiasie typu c i jeszcze w miarę kompaktowa, opony - lane, szerokie...kosmiczna przyczepność ogólnie ale przez dużą moc dwóch silników i w trybie szybkiego startu oba koła kręcą się w miejscu i można z niej spaść jak ktoś mocno nie będzie się trzymał przy ruszaniu. Taki chiński stan umysłu trochę :D

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...