Skocz do zawartości

Zgadywanki... czyli co to za gra ?


Recommended Posts

No dobra Blackthorne. Nie bądźmy tacy szczegółowi !:D

I tak bym to uznał, ale chciałem Cię troszkę postresować :)

 

1. CougarV6 - 26 pkt

2. Reenstix - 21 pkt

3. Wormadam - 19 pkt

4. Danny_79 - 12 pkt

5. JeomaX - 3 pkt

6. marcinus13 - 3 pkt

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Nie może być inaczej. Dodam, że scr pochodzi z 16bit atari, ale gierka była również na małe atari i była bardzo, bardzo grywalna w swoim czasie. Nie wiem czy była również na inne komputery, ale pewnie tak.

 

1. CougarV6 - 27 pkt

2. Reenstix - 21 pkt

3. Wormadam - 19 pkt

4. Danny_79 - 13 pkt

5. JeomaX - 3 pkt

6. marcinus13 - 3 pkt

 

To czekamy na Twoją zagadkę dla nas.

Link to post
Share on other sites

Heh, grałem na Amidze 500, za Chiny nie pamiętam jak to się nazywało, a żeby było śmieszniej pamiętam kod na nieśmiertelność (wyczytany w jakiejś gazetce w kiosku ruchu) "give me infinity".

Hehe w czasach gdy globalny internet był w fazie fajnego pomysłu a gry były tylko po angielsku, gazetki były wszelkim źródłem solucji, kodów i oczywiście recenzji :rotfl:

Gdyby nie kochane czasopisma z solucjami jak SS i TS nigdy nie ukończyłbym takich gier jak "Indiana Jones Fate of Atlantis" czy "Last Ninja II"

 

No nie należy zapominać o nieśmiertelnych "F1=Unlimited Life, F2=Unlmited Ammo" itd :co:

Link to post
Share on other sites

Shadow Dancer

Oczywiście. Lista platform na które wyszło to cacko:

Amiga, Atari ST, Amstrad CPC, C64, Sega Master System, Sega Genesis, ZX Spectrum, Virtual Console, PlayStation 2, PSP no i oczywiście Automaty

 

1. CougarV6 - 27 pkt

2. Reenstix - 22 pkt

3. Wormadam - 19 pkt

4. Danny_79 - 13 pkt

5. JeomaX - 3 pkt

6. marcinus13 - 3 pkt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...