Skocz do zawartości

reenstix

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  544
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 OK

O reenstix

 • Tytuł
  Entuzjasta

Informacje

 • Miejscowość:
  Katowice

Osiągnięcia

 • 3DMark 06:
  16256
 1. To spróbuj darmowy Avidemux http://fixounet.free.fr/avidemux/
 2. Czyli jednak problem tkwi w ostrości telewizora. Poszukaj jeszcze jakiejś opcji typu "poprawa krawędzi", bo to one zazwyczaj nadmiernie wyostrzają obraz. A czy w ogóle swój telewizor na po takim podłączeniu kalibrowałeś ? Pewnie nie skoro nie jesteś zadowolony z obrazu. Poczytaj sobie to: http://www.trochetechniki.pl/Kalibracja-telewizora-krok-po-kroku,t,2116.html
 3. Może to być jakikolwiek router ADSL, nawet nie musi mieć wi-fi jeśli nie używasz. Dekoder łączy się z routerem zwykłym kablem ethernet i możesz go podpiąć do dowolnego gniazda w nowym routerze.
 4. reenstix

  Nagrywanie DVD

  Parametry twojego pliku są niepotrzebne. Musisz zainstalować jakiś program, który odpowiednio ten plik spreparuje, żeby odtwarzać był w stanie go wyświetlić np. http://www.programosy.pl/program,video-dvd-maker-free.html
 5. Co ty w ogóle wypisujesz ? Teraz okazuje się, że po HDMI obraz masz za ostry tak ? Ten kabel to nic ci nie da, bo tak jak pisali wyżej zmienia on sygnał cyfrowy na analogowy i rozmazuje obraz. Podłącz jeszcze raz po HDMI i w ustawieniach telewizora wyłącz wyostrzanie krawędzi jeżeli takowe masz - jeśli nie to zmniejsz ostrość !
 6. Dlaczego nie słuchasz. Uruchom jakiegokolwiek linuxa live i partycja powinna być widoczna
 7. W takim razie spróbuj jeszcze zainstalować ten kodek: http://www.h264encoder.com/
 8. Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. Przecież przeciągniesz kursor na drugi ekran to pojawia się panel nawigacyjny, w którym możesz spauzować, czy wyregulować głośność.
 9. Wychodzi na to że partycje są systemie plików, które widzi tylko linux. Aby odzyskać dane musisz podłączyć drugi twardziel (system plików nie ma znaczenia) i uruchomić jakiegoś linuxa live'a - wtedy oba dyski będą widoczne i przekopiujesz sobie dane na drugi. Potem też taki dysk możesz sformatować na ntfs pod tym linuxem
 10. Musisz zainstalować jakiś encoder h264 - np. darmowy x264vfw - http://sourceforge.net/projects/x264vfw/
 11. Musisz przeszukać BIOS i popróbować zmiany opcji z klawiaturą i przede wszystkim z USB. Jest to na 100% przyczyna problemu. Niektóre BIOSY tak mają, że na standardowych ustawieniach w ogóle nie widzi klawiatury USB podczas bootowania.
 12. A jaki zasilacz - może on jest winowajcą tego problemu
 13. Reasumując: kabel sprawny, gniazda karty graficznej sprawne, DVI + D-Sub w monitorze działa, DVI + DVI w monitorze nie działa jak trzeba. Czyli problem z gniazdem DVI w monitorze. Jak masz możliwość to podłącz do innego kompa przez DVI i sprawdź efekt. Ewentualnie w OSD monitora może coś jeszcze być przełączone.
 14. A próbowałeś DVI na obydwu gniazdach karty ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...