Skocz do zawartości

Zgadywanki... czyli co to za gra ?


Recommended Posts

marcinus13 a dobrze, dobrze :menda:

 

1. CougarV6 - 30 pkt

2. Reenstix - 24 pkt

3. Wormadam - 23 pkt

4. Danny_79 - 14 pkt

5. marcinus13 - 7 pkt

6. JeomaX - 3 pkt

7. Player1 - 1 pkt

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Tak CougarV6 i powiem Ci szczerze, że bardzo mnie cieszy, że ludzie tacy są co się jeszcze dzisiaj pasjonują grami, na które młode pokolenie nie chce już patrzeć. Kiedyś odpaliłem freda na atari dużo młodszemu bratu mojego kolegi. Ten po minucie stwierdził, że cienkie to. Pytam dlaczego (przecież fred, to akurat jedna z lepszych gier na małe atari), a ten mi mówi, że jak gra nie wygląda jak crysis (lub podobne) to jest nieciekawa.

Heh, już nie tłumaczyłem, jak bardzo się pomylił. Stare gry miały "to coś", tę "duszę", poza tym wychowaliśmy się na nich i za to właśnie zostaną w nas na zawsze :o

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

bardzo mnie cieszy, że ludzie tacy są co się jeszcze dzisiaj pasjonują grami, na które młode pokolenie nie chce już patrzeć

Jest takich ludzi więcej niż myślisz :hahaha: Generalnie w czasach mojej podstawówki grał praktycznie każdy. Pierwsze co robiliśmy po przyjściu od szkoły do dzieliliśmy się wrażeniami z gry w którą aktualnie wszyscy łupali. Na okienkach, lub wagarach szliśmy do kogoś (często do mnie :o ) pograć, po szkole do pirata zobaczyć jakie nowe gry można nagrać i znowu do kogoś na chatę na granie. Wokół gier kręciło się całe życie towarzyskie i tak zostało do dzisiaj (dalej się spotykamy na granie i dzielimy wspólna pasję) . Niech mi ktoś teraz powie, że komputer jest dla odludków.

Jasne, że w liceum doszły inne zainteresowania (głównie dziewczyny :o ale też imprezki), pomimo tego gry pozostały w naszych sercach :hahaha:

 

Dodam jeszcze, że ciągle zdarza mi się poznawać nowych rówieśników i jeśli rozmowa się nie klei, wystarczy zejść na temat C64, atari lub amigi. na 90% ta osoba też miała któryś z tych kompów w dzieciństwie i wspomina te czasy z sentymentem :hahaha:

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

He, to wszystko, co mówisz jest mi znane na własnym garbie. Tylko w moim przypadku wszystko kręciło się wokół atari.

 

"Niech mi ktoś teraz powie, że komputer jest dla odludków."

 

Jedna taka kiedyś mi wytknęła to i jeszcze kilka rzeczy (ale to akurat bardzo by naruszyło regulamin forum, jakbym zaczął cytować :o ).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...