Skocz do zawartości

Zgadywanki... czyli co to za gra ?


Recommended Posts

Gość DANNY_79

"Myślałem w ogóle, że scorch to to samo co scorched earth"

 

"scorched earth" to gra istotnie bardzo podobna (zasady są praktycznie identyczne), ale ta na małym atari i widoczna na fotce, to po prostu "scorch" (nie ma drugiej z takim wyglądem :D ) , dlatego nie uznałem odpowiedzi wormadam'owi.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Nie sądziłem, że będzie problem.

Właśnie, że nie taka stara to produkcja (na razie roku nie podam), a podpowiedź brzmi: Tytuł tej gry i nazwa bardzo znanego polskiego zespołu muzycznego brzmi dokładnie tak samo :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Kult :wariat:

No i się udało. Brawo Wormadam :P Gierka z 1992 roku, więc jak widzicie, jeszcze nie stara, to że jest czarno-biała, to tylko i wyłącznie zastosowany tryb przez programistę w celu odzwierciedlenia większej ilości szczegółów (to samiutki początek gry i jeszcze mało widać, ale grafika, jak na małe atari jest bardzo dobra w tej produkcji). To tyle czekamy na nową zagadkę.

 

1. CougarV6 - 22 pkt

2. Wormadam - 16 pkt

3. Reenstix - 15 pkt

4. Danny_79 - 11 pkt

5. JeomaX - 3 pkt

Link to post
Share on other sites

CougarV6 true true :wariat: coś nam uciekasz...

 

1. CougarV6 - 23 pkt

2. Wormadam - 16 pkt

3. Reenstix - 15 pkt

4. Danny_79 - 11 pkt

5. JeomaX - 3 pkt

Link to post
Share on other sites

coś nam uciekasz...

Troszkę tak, ale niedługo będę miał masę roboty i pewnie rzadziej będę na forum zaglądać. Pytanie tylko kto mnie zdetronizuję z tej zaszczytnej pozycji :wariat: Ty czy szanowny kolega Reenstix? ;) Walka będzie wyrównana...

W powietrzu już się unosi swąd krwi i spalonych ciał :P

 

Zagadka łatwa, ale takie też muszą być dla rozluźnienia.

 

http://img685.imageshack.us/img685/1118/tempt.jpg

Link to post
Share on other sites

Crusader: No Remorse

Łot ken i sej...

 

1. CougarV6 - 23 pkt

2. Wormadam - 16 pkt

2. Reenstix - 16 pkt

3. Danny_79 - 11 pkt

4. JeomaX - 3 pkt

 

Miałem tą gierkę jeszcze na moim 486, w jakimś dziwnym ripie, który nie pozwalał na zapisanie postępów w grze :wariat: a nie było zbyt łatwa. Oczywiście nie skończyłem jej z tego powodu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...