Skocz do zawartości

Recommended Posts

Właśnie jestem w trakcie oglądania kwalifikacji, niezłe jaja się dzieją :D Wygląd bolidów już był krytykowany, ale dźwięk chyba nie. Strasznie brzmią te "agregaty" :D

Dokładnie, jak odpaliłem rano pomyślałem sobie co one tak dziwnie chodzą a potem przypomniałem sobie, że od tego sezonu śmigają na V6 :D

To już nie jest to co dawniej, wcześniej to było coś. Ten piękny dźwięk, od razu było wiadome że to F1 leci. 

Link to post
Share on other sites

Teraz na spokojnie posłuchałem sobie dźwięki silników Renault i Mercedesa. O ile ten pierwszy brzmi beznadziejnie, to świst turbo w tym drugim (szczególnie przy redukcjach) jest całkiem miły dla ucha. Już nie mogę się doczekać startu. :D

Link to post
Share on other sites

I pierwszy wyścig za nami. Było trochę niespodzianek, Hamilton i Vettel daleko nie zajechali. Wiedziałem że Roccardo nie odpuści. Chłopak niesamowicie cieszył się z 2 miejsca :D Rosberg natomiast pojechał jakby miał bolid z innego świata. 

Link to post
Share on other sites

Cieszy wygrana Rosberga. Bardzo dobry kierowca o czym wiadomo nie od dziś. Ten sezon będzie inny niż ostatnie. Myślę, że top 5 będzie wyglądało inaczej niż w poprzednim sezonie. Gratulację również dla Magnussena, który debiutuję w F1. Szkoda, że Alonso nie udało się wyżej uplasować ;) Chciałem zobaczyć rozpacz Vettela i wykrakałem ;)

Link to post
Share on other sites

Ten sezon to może być całkowicie nieprzewidywalny. W związku z tymi zmianami może być sporo problemów z bolidami i nie każdy będzie dojeżdżał do mety. Dzisiejszy wyścig to pokazał.  Mi też szkoda Fredzia, liczyłem że wbije się do pierwszej trójki a tu miał spore problemy z utrzymaniem 5 miejsca. 

Link to post
Share on other sites

Ustawiłem budzik na 6.58

O 7 podniecony i gotowy. Zamiast ryku silników usłyszałem terkot jak na stockowych boxach.

O 7.30 usnąłem:/

 

Wieczorem obejrzę nagranie. Może rano miałem złe nastawienie.

 

PS szkoda mi Felippe. Uwielbiam tego kierowcę i kocham to malowanie.

Link to post
Share on other sites

Ricciardo pojechał bardzo dobry wyścig, tak samo Magnussen (do końca wierzyłem, że dorwie Red Bulla), Rosberg poza zasięgiem. Szkoda Massy, Hamiltona i Bottasa (była szansa na świetny wynik). Najbardziej jednak mnie urzekł doskonały start bolidów Marussia.  :->

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...