Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od środy testy :) Zobaczymy co tam umyślili przez zimę :D Najśmieszniej byłoby gdyby Mercedes wrócił na zwycięskie tory - w kontekście Hamiltona i jego przenosin. 

 

I ktoś mógłby w końcu powalczyć z Maksiem. Żeby tak Merc/Ferrari szło na żyletki z napojami energetycznymi to byłby ciekawy sezon. 

Link to post
Share on other sites

Już sobie pooglądałem Od 01.marca viaplay zrobił pakiety, a ja miałem viaplay od zeszłego roku wykupiony w Play i teraz mam komunikat, że mam za niski pakiet.
Infolinia twierdzi, że powinienem mieć ten dostęp, ale dopiero po weekendzie coś z tym zrobią 🫤

Link to post
Share on other sites
Już sobie pooglądałem

Nic nie straciłeś, no chyba, że drzemkę. Wyścig tragedia, emocje jak w szachach. Jak sobie przypomnę wyścigi sprzed dekady czy dwóch to te dzisiejsze to jakaś parodia F1. Kiedyś nawet Monaco nie było nudne.
Mam nadzieję, że jednak kolejne wyścigi zapewnią więcej emocji.


Link to post
Share on other sites

Było i nudno i ciekawie. Mimo tego, że Max w zasadzie mógł sobie drzemkę zrobić to jednak o te kolejne miejsca biły się 3 zespoły. Choć znów Merc ładnie wypadł na starcie i pod koniec było średnio, McLaren też nieźle choć brakowało tempa wyścigowego. Słabo trochę Aston wypadł, liczyłem na więcej. Zobaczymy co będzie za 3-4 wyścigi. Najlepiej się Ferrari zaprezentowało, a zwłaszcza Sainz.

Link to post
Share on other sites

Wyścigu nie oglądałem ale kwalifikacje fajne. RB aż tak daleko w tempie kwalifikacyjnym nie jest - Max'iu robi przewagę jedynie. Niestety tempo wyścigowe dalej głęboko po ich stronie.

 

Aston wypadł blado, myślałem że mają lepszy samochód niż na 9 i 10 miejsce, Alpine nie istnieje ani w kwali ani w wyścigu. Tsunoda jak płakał i odstawiał cyrki po końcu wyścigu (wyprzedzał RIC, przypalał opony na hamowaniu). Kto podjął decyzję żeby go w teamie zostawić niech się puknie w potylice. Podobnie jak zostawienie Sierżanta w Wiliamsie :facepalm:

 

 

 

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

No i niestety kolejna procesja za nami. Nie działo się nic za bardzo interesującego. Oprócz kar, przepychanek, wypychania się z toru w walce o 1 punkt na końcach stawki nie dzieje się nic. Uliczny szybki tor a emocje jak na grzybach. 

 

Rozczarowuje Ricciardo - myślałem że będzie w stanie wyraźnie wyprzedzać Tsunodę (IMHO najgłupszego i jednego z najgorszych kierowców w stawce), jest jednak dokładnie odwrotnie. Chyba fotel w macierzystej ekipie jednak nie dla niego. 

 

Głupia strategia w Mclarenie, słabe tempo Mercedesa. Aston próbuje ale niestety mając tylko jednego kierowcę (Stroll junior to żart, nie ważne ile tatuś wpompuje w niego pieniąchów) wiele nie zdziałają. 

 

Wszyscy się zachwycają Bearmanem, chociaż IMO nic specjalnego nie pokazał. O wiele lepszy moim zdaniem był performance Lawsona w zeszłym roku, a tutaj? Ot wsiadł do 2 bolidu w stawce i przywiózł 7 miejsce. Gdyby nigdy w życiu nie siedział w bolidzie to można by mówić o geniuszu a tak? 

 

Alpine z najgorszym bolidem, ten sezon mogą już zapisać na straty. Może fuksem jakiś punkcik w jakimś loteryjnym wyścigu przywiozą. Nie powinni Schafnauera zwalniać i tyle. Ten nowy szef to jakieś nieporozumienie. Jedyne co osiągną to że odfruną im kierowcy do konkurencji, bo ani Gasly ani (tfu) Ocon tej sytuacji nie zaakceptują. 

 

Sauber/Stake czy jak tam oni się nazywają 2 wyścig z rzędu zmarnowany przez nakrętkę :facepalm:Niech już wkracza Audi bo ten zespół umie tylko marnować okazje i swój potencjał - od czasów Kubicy począwszy. 

 

Haas uciułał punkcik blokadą drogową Magnusena - prawie jak polscy rolnicy....

 

Mogliby już wreszcie dać sobie spokój z tą pseudo aferą wokół Chornera bo robi się to nudne. Albo w jedną albo w drugą, bo serial robi się nudny. 

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites
W dniu 11.03.2024 o 07:28, joker5513 napisał:

Wszyscy się zachwycają Bearmanem, chociaż IMO nic specjalnego nie pokazał. O wiele lepszy moim zdaniem był performance Lawsona w zeszłym roku, a tutaj? Ot wsiadł do 2 bolidu w stawce i przywiózł 7 miejsce. Gdyby nigdy w życiu nie siedział w bolidzie to można by mówić o geniuszu a tak? 

No zrobił chłopak robote. Pokazał się ze świetnej strony, nie znając bolidu, z 1 sesją treningową pokazał więcej niż hmm, lwia część stawki.

 

Weź pod uwage, że różnica między F2 a F1 jest kolosalna. 14-15s różnicy na okrążeniu, to jest przepaść, zupełnie inne przeciążenia, obciążenia (prawie 2x dłuższy dystans wyścigu).

Link to post
Share on other sites

No OK. Niemniej jednak uważam że i tak Lawson który rok temu wsiadł do śmieciowatego Alpha Tauri w SINGAPURZE (imho najtrudniejszy wyścig w kalendarzu, wilgotność i temperatury) i przywiózł punkcik, robotę zrobił lepszą. 

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

3. wyścig, miał cały weekend do dyspozycji, Singapur był dość... gekon/ocon odpadał, Alonso dostał kare, miał długi pitstop i skończył ostatni.

 

W pierwszym wyścigu w NL gdzie była podobna sytuacja jak teraz w Ferrari 1.5s straty do Tsunody w kwali. Nie umniejszam Lawsonowi ale Bearman to chłopak z dużym potencjałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...