Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja jestem sceptyczny co do wyścigów sprinterskich ale zobaczymy co z tego wyjdzie w praktyce.

Wolałbym skrócić weekend do 2 dni i w sobote zrobić powiedzmy 1.5h trening (na którym działoby się wiecej bo nikt nie miałby czasu na czarowanie) i zwykłe kwali jak obecnie (czy w zmienionej formule). Reverse grid który ma być w tych wyścigach sprinterskich to średni pomysł IMO. Obecnie bolidy przez brak tankowania, wysoką wage i opony, której nie wytrzymują długotrwałej jazdy w ataku nie sprzyjają rywalizacji w takich warunkach.

Link to post
Share on other sites

W których GP ma być ta nowa formuła kwalifikacji?

 

Portimao niestety pokazuje że Mercedes nadrobił straty i RBR raczej nie powalczy o mistrza. Może to jednak tylko kwestia jednego toru (taką mam przynajmniej nadzieję).

Link to post
Share on other sites

Dodatkowo w Polsce cztery wydarzenia na żywo (cokolwiek to znaczy, mogą to być cztery treningi) i wszystkie skróty można będzie obejrzeć za darmo.
34 zł, jeśli cena się potwierdzi, to troszkę dużo i mam nadzieję, że oprócz F1 będzie tam co oglądać. Mają być filmy i seriale ale ciekawi mnie czy znów w stereo jak w hbogo czy będzie DD5.1.
No i najważniejsze oby nie było Borowczyka.



Link to post
Share on other sites



czy będzie DD5.1.


Nie wiem jak będzie u nas, ale w Szwecji nadają dźwięk 5.1 dla prawie wszystkich produkcji HD.
Obraz max to UHD, nie piszą nic o HDR. Ale uwaga, przy UHD podają apple tv, chromcast ultra i ms edge. Nie wiem co z android tv.
F1 jest transmitowana w 720.

Polskiej podstrony jeszcze nie ma
https://help.viaplay.com/sv/
Link to post
Share on other sites

No Ferrari jak zwykle w formie :( Który to już raz błędy taktyczne. Mogli mu skrzynię wymienić i dostać karę 5 miejsc, a tak nie pojechał wcale. Na pocieszenie mają 2 miejsce Sainza.

 

Verstappen zasłużenie wygrał. A Hamilton jak mała rozpieszczona dziewczynka darł się przez radio na swoją ekipę/inżyniera. Jest spokojny i grzeczny tylko jak wszystko idzie po jego myśli, jak tylko cokolwiek się sypie pokazuje jakim jest bucem. Wszyscy naokoło winni tylko nie on. Mam nadzieję że to początek podobnych występów w jego wykonaniu :) Bottas podejrzewam że dowiózłby 2 miejsce gdyby nie fuckup w boxach.

 

Dla mnie rewelacją sezonu jest Norris - ten chłopak jest niesamowity i wcale nie dziwota że Mclaren podpisał z nim długoletni kontrakt. Ricciardo nie jest przecież żółtodziobem a różnica jaka jest między nimi była dziś aż nadto widoczna (machali sobie przy dublowaniu) :)

 

Vettel wreszcie zapunktował i zaliczył lepszy występ niż Stroll - może jest jeszcze dla niego nadzieja? :)

 

Martwi mnie Alonso który już chyba na poziom umiejętności jaki miał nigdy już nie wróci. Przeciętny Occon spisuje się wyraźnie lepiej.

 

Ogólnie niezły wyścig, mimo właściwie zera manewrów wyprzedzania.

Link to post
Share on other sites

Mercedes w ostatnich latach musi w sezonie jakiś wyścig totalnie popsuć... Austria 2018, Niemcy 2019, Sakhir 2020, Monako 2021.

 

Sam wyścig to jak poprzednie lata procesja. Nie wiem jaką tutaj trzeba mieć przewagę tempa by wyprzedzić... chyba F1 vs F2 :D. Był dzisiaj jakiś manewr wyprzedzania na torze?

2019 Hamilton jechał praktycznie cały wyścig na jednym komplecie opon, 2018 Ricciardo jechał bez hybrydy a i tak nikt nie mógł ich podejść.

 

Faktycznie szkoda Leclerca, myślałem, że zrobił celowo manewr a'la Schumi '06 ale chyba tu jednak był jego błąd niż celowe działanie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...